Тату ангел і демон: значення

znachennya tatuyuvannya angela i demona 1 Тату ангел і демон: значення Символіка

Однією з популярних традицій в світі татуювань є поєднання протилежностей. Будь то символіка у вигляді образів: любов і ненависть, святість і гріховність; контраст кольорів і відтінків або розташування на тілі. Найбільшим таким прикладом можна вважати тату ангел і демон, що поєднують в собі всі три символічні асоціації.

Загальне значення тату ангел і демон

Образ ангела і демона був схожий з давніх часів, а саме з самого початку християнської релігії. Коли Всевишній вигнав невірних і ангелів, які зрадили його з Раю, вони приєдналися до армії Люцифера і перетворилися на демонів, вірних йому слуг. Саме тоді почалася боротьба між цими істотами. Ангел – це чиста, свята істота, на відміну від злого демона, який має таку ж ненависть, зло і злобу в своїх думках.

Татуювання ангела зустрічаються досить часто. Це хороший символ, який володіє позитивною світловою енергією і служить талісманом. Але тату ангела і демона зустрічаються рідше і мають більш цікаву символіку. Розглянемо докладніше значення тату ангела і демона.

Зображення ангела і демона, які були пліч-о-пліч, з’явилися в ранньому християнстві. У парах їх часто зображували при фарбуванні храмів. Демони – це ті ж ангели, які зрадили Бога і почали служити Люциферу. Тому їх протистояння пов’язане з протистоянням самого добра і зла, світла і темряви, Бога і диявола. Кожен з нас представляє ангела як щось чисте, бездоганне, святе. Але демон є втіленням зла, ненависті, підлості і гріхів.

Читайте:  Значення тату компас

Значення тату ангел і демон уособлює боротьбу протилежностей. Однак саме в татуюванні символіка цього образу відрізняється від розпису храмів. У другому варіанті це протистояння добра і зла по всьому світу, а в першому – всередині людини. Застосовуючи такий візерунок до шкіри, ми визнаємо, що всередині нас є і чистота, і прагнення добра, і розбещеність і гріховність, і тільки сама людина, приймаючи щоденні рішення, може визначити, що в ньому перемагає: добро чи зло. У фільмах і мультфільмах часто зображується алегорія: ніби ангел і демон сидять на плечах людини, яка дає йому поради. Саме цю дуальність людської природи, і необхідність завжди вибирати, представляє татуювання ангела і демона на шкірі.

Ідея тату ангел і демон зовсім не нова, однак культура татуювання ніколи не стоїть на місці в своєму розвитку, і постійно з’являються нові оригінальні інтерпретації цього образу. Якщо раніше вони зображували канонічний чорно-білий малюнок, символічно зображували ангела і демона, або колір, де перший виконаний в біло-синіх відтінках, а другий – в чорно-червоному; сьогодні татуювання стилізовані в різні техніки і варіації.

Основні ідентифікуючі ознаки зображень залишаються незмінними:

 • у ангела є крила, у демона роги і хвіст.
 • Далі, чим оригінальніше, тим цікавіше. Їх можна зобразити як тварин або людей.
 • Ангел і демон можуть битися, або грати в шахи або карти в дружній спосіб.
 • Особливо сміливі речі ангела і демона у вигляді чоловіка і жінки (або двох дівчат), які обіймаються і навіть цілуються. Це виглядає дуже вражаюче і сміливо.

тату ангел і демон

Значення татуювань для жінок і чоловіків

Серед усіх татуювань найпопулярнішим є образ ангела і демона. Поєднання двох протилежностей завжди приваблювало людей. Сьогодні найпопулярніші татуювання зображують символи добра і зла, любові і ненависті, інь і ян, світла і темряви.

Читайте:  Значення татуювання змії

Значення тату ангела і демона для жінок

Якщо ви бачите зображення ангела в нозі, плечі, руках або спині жінки, це означає, що їй можна сміливо довіряти. Чоловіки, які отримують таке татуювання, вважають, що ангел-охоронець захищає і їх тіло, і душу. Такі татуювання символізують віру у вищі сили, а також прохання про захист. Чистота і щирість власника такого тату говорить про те, що на людину можна покластися в будь-якій ситуації. Найчастіше зображення ангела наносять на ноги, плечі або спину.

Якщо представниця слабкої статі «набила» татуювання демона, то це свідчить про її вишуканість, а також про падіння. Маючи ангельський зовнішній вигляд і дуже скромний характер, власники татуювання з демоном в душі дуже пристрасні.

Татуювання демона і ангела на спині

Значення тату ангела і демона для

Наполегливі і скромні представники сильної статі також часто вибирають татуювання з образом ангела, що виражає смирення життєвим труднощам. Вони вважають, що охоронець захищає їх тіло і душу.

Але більш поширеною є картина битви ангела з демоном, що говорить про боротьбу добра і зла в людині і нерішучості стати на чийсь бік. Однак більшість представників чоловічого роду, зображуючи сцени таких боїв, роблять це просто заради ефектної картини, не вкладаючи в неї особливого смислового навантаження.

Чоловіки, які роблять тату з ангелом, часто можуть змиритися з усіма життєвими труднощами, які у них виникли. Такі люди вірять, що ангел-хранитель здатний захистити своє тіло, а також душу.

У свою чергу наявність тату з демоном, як правило, говорить тільки про те, що чоловік хоче виразити себе. Ефектне зображення, яке не має ніякого смислового навантаження, відмінно буде виглядати на руках або плечах кожної людини.

Читайте:  Значення тату корона

Ангели і демони татуювання

Значення татуювань на різних частинах тіла

Татуювання ангела і демона можна наносити в різних розмірах і розміщувати на найрізноманітніших частинах тіла:

 • Назад;
 • Лопатка;
 • Шия;
 • Груди;
 • Плече;
 • Передпліччя;
 • Нога.

Татуювання ангела і демона виглядає дуже ефектно в протистоянні, коли майстер за допомогою декількох кольорів, намальованих тіней передає весь сюжет битви і образ виходить реалістичним і захоплюючим. У наш час стало дуже модно зобразити татуювання ангела і демона на всій руці або, іншими словами, забити рукав.

Для татуювальника це великий обсяг роботи, а він, в свою чергу, може проявити творчість і виконати справжній шедевр своєї творчості. Колір тату може бути найрізноманітнішим, в залежності від вашої фантазії. В основному більшість вважає за краще вибирати чорно-білі кольори і їх відтінки.

Значення татуювання на тілі також може варіюватися в залежності від місця і способу зображення істот:

 • тату ангела та демона на плечах і руках означає прагнення до миру і духовності;
 • на ногах, стегнах і попереку виражають красу, вірність і любов;
 • на талії і боках є символом втрати;
 • тату ангел і демон на спині дають захист;
 • на зап’ястях або шиї означає невинність і чистоту.

Висновок

У кожної людини в житті є моменти, коли вона стикається з труднощами. Він протистоїть їм, бореться з ними, і в кінцевому підсумку перемагає, але якою ціною. І саме татуювання ангела і демона показує саме цю боротьбу, яка є невід’ємною частиною нашого життя.

Джерела: vsetattoo.com.ua, tatufoto.com, tattoo.org.ua, tattoofoto.club, tattoofoto.club

 
Maya
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Контакты тату мастера - Киев