Ціни на татуювання

Ціни на татуювання залежать від багатьох факторів: розміру, стилю, колірної гами, складності виконання і навіть від вибору місця малювання. Мінімальні ціни на татуювання від 400 грн. У будь-якому випадку вартість татуювання слід обговорити на консультації з майстром.

Примітка! Якщо татуювання, яке ви хочете зробити, вимагає розробки нового ескізу, ви повинні внести передоплату в розмірі 20% від передбачуваної ціни майбутнього татуювання. Ця передоплата входить у вартість татуювання, а сам ескіз безкоштовний. Так що за процес татуювання ви заплатите тільки решту 80% від загальної вартості.

При необхідності записатися на сеанс корекції татуювань можна приблизно через місяць після нанесення малюнка (щоб надати яскравості кольору, чіткості лініям і т.д.). Корекція безкоштовна.

Якщо з якихось причин ви скасуєте сеанс, не з'являйтеся на ньому або кардинально змінюєте уявлення про ескіз, передоплата за нього спалюється. Для створення наступного ескізу вам знову потрібно буде внести передоплату. Це своєрідна підстраховка для майстра від недобросовісних або нерішучих клієнтів. Тому ми настійно рекомендуємо вам уважно розглянути ескіз татуювання і заздалегідь спланувати час для відвідування сеансу. Тоді проблем і розбіжностей між вами і майстром не виникне. При цьому ви гарантовано отримаєте якісний і відповідний для вас малюнок.

І нехай кожне татуювання змінить вас на краще!

Share to friends
Контакты тату мастера - Киев