Значення тату корона

znachennya koroni tatuyuvannya 1 Значення тату корона Предмет

Значення тату корона: на шиї, у дівчини, на зап’ясті, на руці, на спині

Щоб зрозуміти значення тату корони, необхідно розглянути історію походження самого символу.

Ще в далекому минулому велику роль відігравали високі головні убори, вони відрізнялися представником вищої сили серед інших. Такий головний убір повинен був бути унікальним, наприклад, бути виготовленим з дорогоцінних металів або інкрустованим великою кількістю дорогоцінних каменів. Саме в середні віки корона стала атрибутом, що вказує на людину царської крові.

Таким чином, спільним значенням образу корони є наявність влади, але в рамках сучасного світу частіше – прагнення до більшого. Такий символ у вигляді татуювання на тілі людини говорить про реальне досягнення цією людиною високих цілей, про його перевагу або про його амбіції і бажання зайняти лідируючу позицію.

Зображення золотої корони говорить про будь-які таланти власника такого татуювання. Також символ релігійного символу, наприклад, хреста, разом з короною, вказує на сприйняття Бога як творця всього, господаря світу і безумовного служіння йому.

Зображення великої кількості дорогоцінних каменів на короні вказує на прагнення її власника до успіху і може бути підібрано виходячи з особистих мотивів, або виходячи з дати народження, імені або гороскопу.

тату корона

Найпопулярніші ескізи включають

Образ тату корона у дівчаток, долонь двох рук і серця, що свідчить про наявність чистої і відданої любові або міцної і не менш відданої дружби. Такий символ часто стає ескізом для парних татуювань.

Тату корона з трьома виділеними зубами (наприклад, загострені або, навпаки, прикрашені чимось) говорить про потрійний зір. Значення може варіюватися від «трійці Божої» до «Віри, надії, любові» або приймати таке значення, як «не вірте, не бійтеся, не питайте». Найчастіше він набивається на шию і спину.

Читайте:  Татуювання стріли. Що це значить?

Залежно від статі господаря значення татуювання із зображенням корони може бути різним. Таке татуювання є символом переваги для дівчаток і виконується в більш елегантній манері як атрибут королівської людини. Значення символу корони в даному випадку слід розуміти не як «прагнення до влади», а як «любов до свободи і свавілля / непослух» дівчини.

Також такий образ говорить про високі вимоги і очікування дівчини до свого «короля» або «принца». Якщо символ корони супроводжується написом, що становить чоловіче ім’я, то це означає відданість і сталість дівчини в любовних відносинах.

На відміну від дівчат, для чоловіків татуювання корони є скоріше показником його авторитету і лідерства / авторитету в певній сфері.

Значення татуювань корони на частинах тіла

Розташування татуювання на тілі також відіграє велику роль у визначенні його значення.

Наявність «корони» на шиї можна вважати привілеєм людей «блакитної крові». Носіння символу якомога вище і близько до голови вказує на перевагу статусу. Людина з таким татуюванням має високу самооцінку і має звичку дивитися на оточуючих людей зверху вниз.

Значення тату з короною на руці символізує «силу в моїх руках» і зазвичай є своєрідним нагадуванням про те, що «ви самі при владі приймати рішення».

Вибір передпліччя або зап’ястя для цього символу означає, що людина, яка отримала це татуювання, тримає все «під контролем».

А ось корона на спині, розташована в будь-якій її частині, символізує реальну силу свого господаря.

Символ, зображений на пальці, вказує на людину, яка легко приймає рішення і здатна вільно вести і тримати все в своєму розпорядженні.

Наявність тату корона на нозі може означати тільки амбіції людини і початок його шляху до влади.

Читайте:  Значення тату факел

Розташування тату корони на грудях (над серцем) є символом вдачі.

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев