Значення татуювання місяця

znachennya tatuyuvannya misyacya Значення татуювання місяця Символіка

Трохи історії

Люди з давніх часів відчували вплив небесного тіла. Це підтверджується тим, що Місяць шанували наші предки не менше Сонця, він корелював з божеством.

Хоча Місяць є покровителем ночі, часу доби, коли активуються в основному темні сутності, його символ дуже рідко інтерпретується в негативному контексті.

Жителі Стародавнього Єгипту займалися веденням спеціальних щоденників, в яких вказувалося, як нічне світило впливає на людину. А для того, щоб проявити свою повагу до Місяця, перш ніж проводити ритуали, присвячені Сонцю, єгиптянам було прийнято спочатку задобрювати Місяць.

У Стародавньому Єгипті існував навіть образ особливої богині Місяця – Ісіди. Її головний убір на картинах був схожий на роги корови, які символізували материнство. Корова, яка дає молоко, а разом з нею і життя, часто зображувалася поруч з Великою Богинею.

Символічно, що Місяць зображувався у вигляді кішки, очі якої мерехтіли, як два великих місячних диска.

Але Місяць має зв’язок з жіночим принципом і жіночою енергією не тільки в Єгипті, але і в більшості інших культур. Наприклад, в Китаї нічна зірка символізує енергію Інь і пов’язана з холодними і темними силами. Саме таким чином жителі Піднебесної представляють для себе жіночий принцип.

А чоловіча енергія в Китаї має зв’язок з Сонцем. Денне світило символізує яскраву і чисту енергію Ян.

Люди, які хочуть кинути виклик філософії Китаю і зосередитися на дуальності енергій у кожного з людей, незалежно від статі, виконують татуювання з Місяцем і Сонцем одночасно. Таке татуювання символізує постійне енергопостачання людини. Також власники цього татуювання кажуть, що у них є чудова можливість ніколи не втрачати зв’язок з світилами, незалежно від того, в який час доби і ночі. І Місяць, і Сонце допоможуть і дадуть свою енергію як вдень, так і вночі.

Місяць і Сонце татуювання дуже популярні

Місяць також вважався священним древніми індусами, китайцями і греками, вавилонянами. Найбільше значення нічного світила було серед стародавніх ассирійців, в яких він перетворився на верховне божество. Від Місяця залежав, наскільки хорошим буде урожай, а також особливості життя всіх людей і живих істот. Якби Місяць сердився на людей за щось, то почалися б сильні грози з блискавкою.

У Стародавній Греції храми зводилися на честь Місяця, кельти цінували місячну богиню Моргану, японці – бога Сусаново. А серед древніх майя вважалося, що Місяць захищає всю представницю прекрасної статі.

У той же час сови, кажани, вовки, ягуари, койоти, леопарди і пантери були класифіковані як нічні діти, яких захищала богиня Луна. Залежно від різних фаз нічного світила можна було виконувати різноманітні ритуали з обрядами.

Однак є одна нація, в якій Місяць вважається чоловічим божеством. Таку позицію по сприйняттю нічного світила практикують японці. Вони навіть будують спеціальні тераси, з яких можна побачити супутник Землі.

Значення місячного татуювання

vizualizaciya lubimogo 1 Значення татуювання місяця
Це татуювання часто стає вибором людей з потайним характером, які люблять самотність. Образ також поширюється серед творчих людей, які хочуть виділитися, показати свою індивідуальність і унікальність.

Татуювання півмісяця в поєднанні з зіркою є символом приналежності людини до мусульманської релігії. Мусульмани вважають півмісяць символом розвитку і зростання. А в християнстві целестіальне тіло асоціювалося з Дівою Марією.

Велике свято Великодня все ще визначається місячним календарем, і його завжди відзначають на молодика.

Місячне татуювання може мати такі значення:

 • таємниця і містика;
 • жіночність, краса, м’якість, ніжність;
 • мінливість, прихована сила, інтуїція;
 • здатність знаходити свій власний шлях у світі і слідувати за ними;
 • Благополуччя і гармонія.

Значення татуювань у хлопців

Нічна зірка є священним символом з давніх часів. Наші предки малювали своє тіло зображенням місячного диска, намагаючись таким чином захистити себе від злих духів і зробити себе більш щасливими. Також часто символ Місяця можна зустріти на обладунках, одязі та дитячих іграшках.

Як правило, хлопці і чоловіки не дуже часто зображують Місяць на своєму тілі. Однак якщо вони вирішать це зробити, то такий образ буде відрізнятися більш брутальним і агресивним характером. У деяких випадках це татуювання може навіть викликати справжній жах.

Значення татуювань також різне. Кожен представник сильної статі надає йому свого особливого значення.

татуювання Луна на фото хлопця

Так, наприклад, для деяких хлопців Місяць стає символом успішної кар’єри і бізнесу. А для інших місячний диск призначений для залучення підвищеної уваги з боку представниць прекрасної статі.

Читайте:  Значення тату ліс

Для жінок

wpid 357eb2b4 b302 402b b9ff Значення татуювання місяця
Багато народів ототожнювали Місяць з красою і таємницею жіночого роду. Наприклад, у греків була богиня місяця Артеміда, покровителька всього живого.

Дивіться також: Сумісність півня і змії в любовних відносинах і шлюбі

Його прийнято було порівнювати з нескінченним циклом життя і смерті. У культурі Китаю він займав фундаментальне місце, йому також поклонялися як символ таємничої енергії інь. Серед древніх майя і інків богиня Місяця була пов’язана із зображенням матері.

Вона вважалася покровителькою вагітних жінок і захисницею фертильності і сімейного вогнища. Для дівчаток татуювання луни в першу чергу пов’язані з материнством. Наявність такого малюнка у дівчинки може свідчити про її бажання стати матір’ю, адже місяць був уособлений материнством і продовженням роду.

Найчастіше жінка з таким малюнком оповита аурою таємничості і містики, що відрізняє її від багатьох інших. Вона захоплюється магією і астрологією.

Які бувають татуювання із зображенням Місяця?

Татуювання Місяця є найпопулярнішим і загадковим малюнком серед усіх зображень небесних тіл. Поруч з нічним світилом можна зобразити сонце, зірки та інші небесні тіла, а також тварин.

Кілька фаз Місяця часто зображуються одночасно. Образ найчастіше асоціюється з жіночим. Однак багато що залежить від загальної концепції креслення і супутніх елементів.

Татуювання Сонця і Місяця разом

Значення таких татуювань залежить від того, як представлені ці зображення. Наприклад, популярні ескізи, де Місяць покриває Сонце, що характеризують затемнення. Це може означати зіткнення декількох сил, але чи будуть вони конфліктувати один з одним – залежить від вас.

Татуювання вовка, що виє на Місяці

Зображення, яке несе в собі особливу енергію. Смуток, самотність, внутрішні муки, туга – все це можна зобразити на вашому тілі, багато хто зрозуміє вас без слів. Вона-вовк разом з вовком є символом вірності і відданості своїй другій половинці.

В астрології Місяць вважається знаком матері.

Значення татуювання “Фази Місяця”

Досить популярне татуювання, що зображує всі фази Місяця поспіль. Взагалі, кожна фаза Місяця має своє значення мовою символів, але всі разом фази Місяця означають циклічність і відродження, безсмертя, але і нескінченні зміни.

Значення для кожної окремої фази наступні:

 • повний місяць – досконалість і повнота;
 • восковий місяць – це початок і чистота;
 • Спадаючий місяць – це самообмеження і стриманість, кінець старого шляху і неминучий початок нового.

Значення татуювання “амулет Луниця”

Очевидно, татуювання з талісманом виконує функції самого амулета, але більш надійний – такий амулет набагато складніше втратити, і його носять, так би мовити, ближче до тіла.

Місячний світ виглядає так – це півмісяць, повернутий «рогами» на землю, вниз. Місяць носили тільки жінки, так як він вважався символом родючості, зв’язку з силою Землі. Його надягали на кулон на шиї, використовували в візерунках вишивки.

Зараз Місяць є скоріше універсальним символом зв’язку з природою, гармонії з нею. «Роги» півмісяця не просто спрямовані вниз – вони ніби дивляться в землю, з’єднують з нею господаря амулета.

Взагалі, Місяць має безліч значень в тату і при бажанні кожен вибере відповідний символ.

Дивіться також: Фото і вся інформація про екзотичні скульптури нецуке

Татуювання Місяця з зірками

Образ означає магію ночі, містику. Люди, які вибирають такі ескізи, мають творчий характер, а вночі, як відомо, муза відвідує набагато частіше.

Обов’язково читайте: Риби Чоловік і Козеріг Жінка: сумісність знаків зодіаку

Значення символу Сонця і Місяця

Для людей Сонце і Місяць були об’єктами шанування і поклоніння з давніх часів. Ці небесні тіла, замінюючи один одного, супроводжували людину по життю. Вони уособлювалися нарівні з іншими божествами, про них складалися легенди і міфи. Символ Місяця і Сонця наносився на одяг і тіло, робив фігури схожими на світила за формою, і використовував їх як амулети і амулети, вірячи в силу позитивної енергії цих знаків.

luna i solnce simvol e1548613161157 Значення татуювання місяця

Читайте також: Зелений бурштин – рідкісна скам’яніла смола, диво природи

2. Племінні татуювання Сонця і Місяця.

Племінні зображення Сонця і Місяця також є одними з концепцій татуювань, яким віддають перевагу послідовники містики.Як і багато племінних татуювань, цей дизайн виконаний тільки в чорному чорнилі, що робить його придатним як для чоловіків, так і для жінок.Краса цього татуювання полягає в ретельно використовуваних візерунках, які формують або заповнюють поверхню сонця і місяця.Цей вид малюнка ідеально підходить для самостійного використання.Незалежно від того, супроводжуєте ви його фоновими елементами чи ні, поєднання Сонця і Місяця саме по собі є шедевром.

3. Татуювання цілують сонце і місяць.

Татуювання «Цілування Сонця» і «Місяця» також відомі як «коханці», і саме тому вони настільки популярні серед запеклих романтиків.На цьому малюнку Сонце уособлює мужність, а Місяць – жіночність.Ці два потужних представлення зустрічаються в центрі, щоб збалансувати ваги і гармонійно співіснувати.

Читайте:  Значення тату сови

1. Мексиканське сонце і місяць татуювання

Мексиканський місяць і сонце татуювання легко відрізнити від інших конструкцій.Вони схожі на півмісяць, що обіймає або оточує Сонце.Це популярний вибір для багатьох людей, які хочуть об’єднати ці два елементи багатої мексиканської культури в одному татуюванні.

У деяких випадках додаткові фонові візерунки, такі як зірки, хмари або кольори, додаються до татуювання відповідно до уподобань татуйованої людини.Цей малюнок одночасно показує цикл життя і смерті, заснований на мексиканській культурі, де Сонце символізує життя, а Місяць – смерть.

Сила знаків в парі

Зображуючи Сонце в давнину у вигляді замкнутого кола з крапкою в центрі, люди пов’язували цей символ з нескінченністю, вважаючи, що все на світі циклічно, в тому числі і тих, що відбуваються в долі кожної події.

Прикрашаючи свій одяг цим знаком, вони вкладають в нього сенс нескінченності існування життя на Землі і самого часу. Порочне коло вважалося ознакою захисту від поганої енергії – пошкодження, заклинань і будь-якого іншого негативного впливу.

Слов’яни, застосовуючи знак, вкладають в процес особливий сенс – відновлення своєї енергії. Знак, згідно з легендами, приніс грошове і сімейне благополуччя, а також зберіг силу чоловічого духу.

Читайте також: Символ дракона: значення зображення, татуювання, що це означає, для чого він використовується?

luna i solnce simvol2 Значення татуювання місяця

Наявність і кількість променів в колі мало своє значення:

 • чотири – це палаючий земний вогонь і всі інші елементи природи, які замінюють один одного;
 • шість – символ колеса бога сонця, за допомогою якого він обертає Всесвіт;
 • Вісім – це потужність сонячного кола. Промені, спрямовані за годинниковою стрілкою, є символом руху, вічності. Вивіска наносилася не тільки на одяг, але і на предмети побуту – скатертини, рушники, штори.

Місяць, як небесне тіло, що замінило Сонце, асоціювалося з темними, незвіданими сторонами життя, тим самим надаючи містику і таємницю цьому знаку.

Його часто додавали в одяг в складі вишивки або малювали на домашньому начинні. Існує дві форми зображення:

 • простий ромб з відсутнім кутом праворуч – несе в собі значення жіночого принципу;
 • Місячний хрест – символ зміни місяців на різних фазах – привертає родючість і удачу в будинок в ряді поточних справ.

Де краще зробити татуювання?

Зробити татуювання можна абсолютно на будь-якій частині тіла, в зв’язку з цим зображення Місяця можна вважати універсальним, воно добре виглядає в будь-яких розмірах, тому органічно поміститься на будь-якій частині тіла.

Татуювання на руці – класичний безпрограшний варіант. Великий місяць добре виглядає на плечі або передпліччі. Татуювання Місяця на зап’ясті виглядає не менш гармонійно і цікаво. Зображення зберігає свою цінність у будь-якому форматі. Доречно виглядає навіть невеликий малюнок – татуювання Місяця на пальці.

Місяць рідко зображується у великих розмірах. Зазвичай татуювання із зображенням Місяця на спині є частиною композиції, а не самостійним малюнком. Винятком може бути зображення місячних фаз уздовж хребта. Так чи інакше, масштабні татуювання виглядають дуже ефектно і ефектно. Досвідчений майстер може створити справжній витвір мистецтва.

На нозі в якості місця можна вибрати гомілковостопний суглоб, гомілку, телят. Татуювання з фазами Місяця навколо стегна виглядає ефектно. Фази також яскраво виглядають на ключицях.

Ще один поширений варіант – татуювання Місяця на шиї, лопатках, грудях.

Крім того, не варто забувати про варіант, коли за допомогою татуювання люди намагаються приховати недоліки на шкірі. Найпопулярнішим сервісом є татуювання на шрамах. Місяць хороший в цьому плані, так як невеликий місячний диск може маскувати окремі рубці, а якщо рубець довгий, то ідеальне татуювання фаз Місяця. На другому місці за популярністю татуювання на розтяжках. Стрії з’являються як у чоловіків, так і у жінок. Причинами можуть бути гормональні порушення, різка втрата або збільшення ваги / м’язової маси, в жіночому варіанті – вагітність. Навіть найсучасніший засіб не справляється з тими розтяжками, які з’явилися. Тому найчастіше, щоб повернути шкіру до колишньої естетики, люди прикривають розтяжки татуюваннями.

І не забувайте, що ваше головне завдання – вибрати досвідченого майстра. І вже на консультації з ним можна обговорити і відпрацювати ескіз, вибрати стиль і місце, де буде розташовуватися місячне татуювання. Від майстра залежить, наскільки кінцевий результат буде відповідати вашим очікуванням. Непрофесійна робота може «плавати» незабаром після застосування. У цьому випадку вам доведеться звернутися до іншого майстра, щоб виправити це. Корекція може зайняти набагато більше часу, ніж початкове застосування, і навіть розтягнутися на кілька сеансів.

У найскладніших випадках рекомендується піти на видалення татуювань, адже не кожен малюнок можна перекрити.

Місце на тілі

Образ підходить як жінкам, так і чоловікам. Розмір і вибір місця залежить від уподобань людини. Основні місця застосування:

 • у чоловіків – груди, плече, верхня частина спини, область теляти;
 • у жінок – шия, руки (часто зап’ястя або рука), поперек, стегно, щиколотка, а щоб сховатися від сторонніх очей, їх поміщають в нижню частину живота, на лобку, сідницю або внутрішнє стегно.
Читайте:  Значення тату півонії

Вибирайте образ із символами Сонця і Місяця людям з філософським підходом до життя або романтики від природи, які створюють і підтримують духовні і фізичні компоненти своєї душі в єдності.

Стилі

Зробити татуювання з Місяцем можна практично в будь-якому стилі. Найпопулярніші: мінімалізм, геометрія, чорна робота і т.д. Вибір стилю залежить від уподобань господаря, його способу життя.

Акварель

Такі татуювання віддають перевагу дівчатам. Малюнки відрізняються плавними лініями, ніжними кольорами. Місяць або місяць чудово виглядає в оточенні квітів, зірок.

chto oznachayut tatu s lunoj i kakimi oni byvayut 36 Значення татуювання місяця

Чорна робота

Такі татуювання віддають перевагу чоловікам. Зображення наносяться чорною фарбою, товстими лініями, іноді повним розписом картини. У стилі чорної роботи відмінно виглядатимуть нічні тварини і птахи поруч з Місяцем. Крім того, методика дозволяє використовувати червоний колір, а значить, можна нанести темне зображення кривавого Місяця.

chto oznachayut tatu s lunoj i kakimi oni byvayut 38 Значення татуювання місяця

Геометрії

У цьому стилі величезна кількість геометричних фігур. Вони наносяться за основним зображенням з точками, лініями. Наприклад, малюнок Місяця можна розбавити симетричними трикутниками або колами.

chto oznachayut tatu s lunoj i kakimi oni byvayut 41 Значення татуювання місяця

Реалізм

Класичний стиль, який існує вже досить давно. Такі татуювання часто наносять чоловіки. Це зображення, переповнені чорним і сірим кольором. Саме за їх рахунок створюється картинка з тінями, красивими переходами, як в 3D. Татуювання з вовком або совою виглядають чудово.

chto oznachayut tatu s lunoj i kakimi oni byvayut 40 Значення татуювання місяця

Дотворк

Татуювання з Місяцем в такому стилі виглядають дуже красиво і незвично. Техніка передбачає нанесення зображення крапками. Малюнки абстрактні, що дуже підходить для Місяця.

chto oznachayut tatu s lunoj i kakimi oni byvayut 39 Значення татуювання місяця

Лінійні роботи

Татуювання такого стилю мають велику кількість прямих ліній. Техніка поєднує в собі мінімалізм і геометрію. Місячні амулети чудово виглядають в лінійчатці. Наноситься супутник, розведений геометричними фігурами.

chto oznachayut tatu s lunoj i kakimi oni byvayut 37 Значення татуювання місяця

Мінімалізм

Головною особливістю стилю є переважання смислового змісту татуювання над його зовнішнім виглядом. Зображення прості, невеликого розміру. Їх застосовують як дівчата, так і чоловіки, незалежно від віку. Невеликі зображення Місяця і місяця практично непомітні, що додає їх загадковості.

chto oznachayut tatu s lunoj i kakimi oni byvayut 35 Значення татуювання місяця

Поради щодо підготовки до тату-сесії

Одна з перших речей, які ви повинні зробити до дня тату сесії, щоб визначити дизайн або концепцію вашого сонця і місяця татуювання.Уточнення або прийняття рішення про концепцію вашого татуювання, перш ніж йти до художника може заощадити вам багато часу.Це також може допомогти прискорити процес спілкування між вами і художником.

Знайдіть авторитетну тату-студію або визнаного татуювальника у вашому районі.Ідеальний сценарій – знайти тату-студію, яка знаходиться поруч з вами, особливо якщо для створення татуювання потрібно кілька сеансів.Поїздки в обидві сторони буде простіше здійснювати і планувати.

Підготуйте свій бюджет.Зробіть домашнє завдання і дізнайтеся, скільки вам коштуватиме татуювання із зображенням сонця і місяця.Як тільки ви почнете татуювання, ви можете закінчити його; Тому переконайтеся, що у вас є достатньо грошей, щоб покрити весь сеанс татуювання, перш ніж почати.

Завжди ходіть на тату-сесію добре підготовленою, як розумово, так і фізично.Психологічна підготовка означає, що ви повинні бути готові і сповнені рішучості витримати години хворобливих і виснажливих татуювань.Фізична підготовка означає, що ви висипалися і добре їли, перш ніж відправитися в студію.Ви зможете робити лише короткі перерви під час сеансу, яких достатньо, щоб випити води або з’їсти кілька крекерів, тому вам краще добре харчуватися, поки ви можете.

– Повідомте татуювальнику про будь-які можливі медичні проблеми перед тим, як піти на сеанс.Таким чином, він буде знати, що робити в разі ускладнень під час сеансу.

Не наносьте відлущуючі або солярії на сайт татуювання.Ці хімічні речовини можуть знищити пігменти або запобігти потраплянню чорнила на шкіру, що може поставити під загрозу результат татуювання.Добре зволожуйте шкіру, випиваючи достатню кількість рідини і висипаючись, щоб татуювання було виконано в оптимальному стані.

Знімок

Нижче наведені фотографії готових робіт, виконаних в різних стилях: мінімалізм, реалізм, геометрія і т.д. Ці красиві роботи можна використовувати як ідею для майбутнього татуювання. Однак майте на увазі, що ви завжди повинні вносити будь-які зміни до вибраного ескізу, щоб не копіювати його точно. Кожен малюнок повинен мати свою «родзинку», яка несе в собі особливе значення для господаря.

Що означає татуювання Місяця?

Значення місячного татуювання

Місяць татуювання

Місяць фаза татуювання

Що означає татуювання Місяця?

Місяць Татуювання Ескіз

Місяць Татуювання Ескізи

Місяць Татуювання Значення

Значення місячного татуювання

Татуювання у вигляді місяця

Місяць татуювання ескіз

Місяць татуювання: ескізи

Вибираючи ескіз з Місяцем, не можна зупинятися тільки на його зображенні. Малюнок можна спочатку доповнити тваринами, рослинами, візерунками та іншими мотивами на свій смак. Однак в цьому випадку татуювання буде означати те, що відбивається на повному зображенні картини.

Місяць татуювання ескізи

Так, наприклад, зображуючи вовка, що виє на Місяці, татуювання набуває позначення самотності і гордості. Додавання до малюнка черепів вказує на містику і магію і т.д. Можна грати з кольором, набиваючи татуювання, наприклад, в блакитному відтінку. Для любителів класики віддасть перевагу чорний. Саме він переважає в мінімалістичному стилі.

Місяць означає татуювання

Місяць татуювання

Місяць татуювання

Місяць татуювання

Місяць татуювання ескіз

Ескіз Місяця

Источники
 • https://TayniyMir.com/samorazvitie/tatu-luna.html
 • https://FineChinese.ru/talismany/tatu-solnce-i-luna-minimalizm.html
 • https://mzarya.ru/tatuirovka-luna-i-solncze-znachenie.html
 • https://FengShui24.ru/vorozhba/tatu-luna.html
 • https://vse-o-tattoo.ru/znachenija_tatu/100-tatuirovok-solncza-i-luny-tajna-energiya-i-mnogoe-drugoe
 • https://vplate.ru/tatuirovki/chto-oznachayut-s-lunoj-i-kakimi-oni-byvayut/
 • https://tatueskiz.ru/other/tatu-luna.html

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев