Значення татуювання космос

znachennya tatuyuvannya kosmos Значення татуювання космос Символіка

Нескінченні феєричні і приховані таємниці простору – не тільки відмінний варіант, наприклад, для шпалер для монітора, але і відмінний вибір тату-ескізу. Такі малюнки тіла можуть бути як маленькими, так і дуже великими. Особливо вражають справжні «полотна» з небесними тілами, розміщені на повній довжині руки або на спині.

За красою картини тіла ховається багатий зміст. Простір є багатозначним складним символом. Серед його значень – впорядкованість, цілісність, влада, родючість, спокій, міра, мир і навіть молодість. Його образ може означати, наприклад, Всесвіт і державну систему.

Загальне значення татуювання

Космос давно і міцно увійшов у наше життя. Але зараз, як і раніше, він для більшості настільки ж недоступний, загадковий і сповнений напруги, що приваблює мрійників і романтиків. І скільки б люди не вивчали простір, він залишається таким же незрозумілим і далеким. Космічний простір безмежний, і людська уява може надати йому найбільш химерні і незвичайні кольори і форми.

Люди завжди прагнули осмислити невідоме, фантазували про далеке і незрозуміле. Ці фантазії часто втілюються в татуюваннях, що зображують зоряне небо. Загальне значення татуювання космосу увібрало в себе всі таємниці і велич Всесвіту. 

Ескізи татуювань, що зображують простір, в даний час користуються великою популярністю. Все, що пов’язано з космічним простором, завжди було покрито таємничою завісою для людей, тому воно манило і приваблювало їх.

Важливим є те, який елемент космосу був обраний в якості татуювання. Місяць і Земля є ознаками жіночності, жіночої сили. Сонце – це сила людини. Зірка – символ удачі і довгого життя. Якщо на татуюванні вся їх «розсіювання», зображена на генеральному плані, в ній міститься сенс сили.

Читайте:  Татуювання крил - значення, ескізи, фото

В якості космічного малюнка тіла можна вибрати зображення сузір’я. Кожен з них має своє значення. Зодіак Близнюки – символ дуальності, протиріч, які лопають людину зсередини. Терези – внутрішня гармонія, баланс розуму і духу, практичність і помірність. Стрілець є ознакою філософії, мудрості і законодавчого органу. Сузір’я Рака – традиціоналізм, плодючість і материнська сила, Лев – мужність, впевненість і вогонь. Плеяди корелюють з символікою сімки, а значить, вони здатні принести власнику такого татуювання удачу.

Візерунок тіла іноді не є космосом, а символом, що його зображує. У цій якості можна набити хрест. Він також виступає символом центру Землі, світла, вогню, рівнодення. Простір також представляє квадрат. В Японії вважалося, що через нього об’єкти потрапляють на Землю і приймають свою форму. Космос також пов’язаний зі знаком уробороса – вісімки, що лежить на боці. Вона містить значення самодостатності і єдності.

Значення татуювань космосу

Люди, які мають татуювання у вигляді простору або галактики, можуть бути не тільки мрійниками-мрійниками, але і цілком реалістичними особистостями. Хоча Всесвіт має складну структуру, він протистоїть хаосу. Ще в давнину космос символізував повноту, впорядкованість, цілісність і спокій. Своєрідним чином татуювання із зображенням небесних тіл вважається протилежним різного роду «хаотичним» образам і пов’язане з прагненням до зовнішньої і внутрішньої гармонії. На думку відомого філософа Платона, Всесвіт прирівнюється до людини – це говорить про те, що галактика здається розумною істотою зі своїм розумом і душею. Коли людина застосовує всесвіт або космос до свого тіла, це виникає як бажання людини усвідомити значення свого внутрішнього Я або вийти за рамки розуміння масштабу світу.

Найчастіше татуювання із зображенням планет вибираються для того, щоб зробити акцент на їх «початку». Татуювання, що зображує Сонце, дає господареві енергію і силу, всілякі стилізації Місяця свідчать про виконання бажання. Малюнки або символи планет Сонячної системи в давнину позначали їх сфери впливу: Марс зазвичай ототожнюють з військовими справами, Меркурій допоможе в бізнесі і спілкуванні, а Венера встановить любовні справи. Крім того, кожна з цих планет має свою приналежність до знаків Зодіаку. Символом татуювання із зображенням планет є вічність, пізнання світу.

Читайте:  Значення тату годинник

Очевидно, що ще в давнину Сонце служило божеством для людей, йому поклонялися, складали легенди і міфи. Татуювання Сонця – це знання, світло, сила, молодість, сила і фертильність. Земля і Місяць як татуювання більше символізують жіноче, в той час як Сонцю відводиться роль представлення чоловічого.

Популярними є не тільки татуювання планет, але і різноманітні сузір’я і зірки. Зірка зазвичай сприймається як символ удачі, удачі, родючості, безсмертя і здоров’я. Також варто звернути увагу на те, що значення татуювання з зіркою залежить від того, який саме його тип вибирається. Зірку можна зустріти в багатьох релігіях і культурах, але немає ніякої специфічної прихильності ні до чого, що вказує на її універсальність.

Всесвіт загадковий і безмежний, тому існують асоціації про нього з мудрістю. Люди, які татуюють космос, розуміють, що галактика – це велика загадка, яку неможливо зрозуміти і дослідити до кінця.

Простір татуювання

Значення татуювань для чоловіків і жінок:

У всі часи космос символізував вічність. Індивідуальна зірка більше свідчить про удачу в житті і здоров’ї. Але треба пам’ятати, що такий малюнок на зап’ясті ранжує господаря серед людей з не зовсім традиційною орієнтацією. Також варто відзначити, що Сонце – це скоріше чоловічий знак, і жінкам краще вибирати картину Землі або Місяця. Сонце дарує світло і молодість, силу і силу. Татуювання з його зображенням виконані в різних стилях.

tatu na predpleche parnja kosmos 5786c1ff928c3 big Значення татуювання космос

Для жінок:

Ескізи татуювань в стилі «простір» можуть бути абсолютно різними. Жінки частіше вибирають зображення Місяця або зірок. І це не випадково, адже в давнину вони були символом жіночності (візьміть хоча б жіночий цикл, який розраховується відповідно до фаз Місяця). Чоловіки ближче до сонячної теми, уособлюючи силу, життя і родючість.

Читайте:  Слов'янські тату: значення, фото, ескізи

Значення татуювань в стилі «простір» із зображенням зірок може бути різним:

  • татуювання космосу на руці чоловіка у вигляді зоряного шляху, наприклад, означатиме силу і удачу;
  • Жінки, які вибирають такий образ, частіше вкладають в нього більш романтичний сенс – вічну любов і щастя.

Крім того, кожна людина може вкласти частину свого власного сенсу в певний образ, спираючись на життєвий досвід і особисті асоціації.

Татуювання космосу на руці

Для чоловіків:

Рукава татуювання в стилі «простір» часто виготовляються у вигляді будь-яких конкретних сузір’їв або планет, кожна з яких має свій сенс і вплив на долю людини. Ще одне часте місце, щоб отримати татуювання космосу є спина. Чоловіки вибирають масштабні картини з безліччю елементів, в той час як жінки частіше обмежуються меншими малюнками.

Варто відзначити, що маленька зірка на зап’ясті вважається символом представників нетрадиційної орієнтації.

Космос татуювання у чоловіків

Загальна

Нескінченні феєричні і приховані таємниці простору – не тільки відмінний варіант, наприклад, для шпалер для монітора, але і відмінний вибір тату-ескізу. Такі малюнки тіла можуть бути як маленькими, так і дуже великими. Особливо вражають справжні «полотна» з небесними тілами, розміщені на повній довжині руки або на спині.

За красою картини тіла ховається багатий зміст. Простір є багатозначним складним символом. Серед його значень – впорядкованість, цілісність, влада, родючість, спокій, міра, мир і навіть молодість. Його образ може означати, наприклад, Всесвіт і державну систему.

Джерела: barakatattoo.ru, tatufoto.com, uniquetattoo.ru, vse-o-tattoo.ru, tattoo.org.ua

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев