Татуювання: запитання й відповіді

Що потрібно сказати майстру, якщо ви хочете зробити татуювання?

Як відбувається спілкування і робота з майстром?

Скільки коштує татуювання?

Що означають татуювання?

Чи боляче робити татуювання?

Скільки часу потрібно, щоб татуювання зцілилося?

Який інтервал потрібен між сеансами при створенні великих татуювань?

Де розмістити татуювання?

Чи потрібно робити корекцію татуювання?

Чи можна видалити татуювання?

Коли я не можу зробити татуювання?

Що потрібно сказати майстру, якщо ви хочете зробити татуювання?

Спочатку чітко і сформулювати і викласти в письмовій формі або усно ваші побажання майстру для малювання. Бажано додати до опису приклади на картинках і фотографіях, які ви можете знайти в соціальних мережах і інтернеті. Також необхідно чітко назвати в сантиметрах розмір потрібного малюнка (ширину і висоту), місце нанесення, а також потрібний стиль і колірне рішення (лінійне, створення, графіка, неотрадишиналь (колір)). За чужими ескізами татуювальник цього не робить, тому будьте готові до того, що йому запропонують змінити ескіз, якщо ви знайдете його в інтернеті.

Як відбувається спілкування і робота з майстром?

Спочатку визначтеся з картинкою, її розміром і місцем застосування, зв’яжіться з майстром по телефону, електронною поштою або в соціальних мережах (ПОСИЛАННЯ НА КОНТАКТИ). Домовитися про все можна по телефону / в листуванні або при необхідності і бажанні записатися на прийом на попередню консультацію з майстром. Якщо ви вибрали малюнок для татуювання не з готових ескізів майстра (які можна набити зі знижкою), то за розробку ескізу потрібно заплатити пердопласт. Вартість передоплати становить 20% від загальної вартості татуювання, передоплата входить в цю загальну вартість, сам ескіз безкоштовний. Після отримання передоплати (в руки або перерахування на карту) майстер малює ескіз, кидає вам фото для уточнення деталей, якщо все підходить, малює ескіз, відправляє готовий варіант, фотографується в перспективі, і призначає час для сеансу. Якщо ви не з’явилися на сеанс без попередження (принаймні за 2 дні до сеансу) або якщо ви повністю змінили концепцію креслення після отримання готового ескізу, передоплата спалюється і не повертається.

Скільки коштує татуювання?

Дізнатися ціну бажаного татуювання можна особисто у майстра після того, як покаже свій ескіз (або пояснить, який з них ви хочете), назвіть місце і розмір для татуювання. Ви можете дізнатися більше про політику ціноутворення татуювань в розділі Ціни на татуювання.

Що означають татуювання?

Татуювання може мати особливе значення саме для вас. А може і ні. У переважній більшості випадків (за винятком священних релігійних татуювань, якими ми не маємо справу) татуювання спочатку є просто картинкою, яка вам подобається, ідея, яка випадково виникла. Ви і тільки ви отримуєте, якщо ви хочете вкласти ідею і сенс у ваше татуювання.

Чи боляче робити татуювання?

Точної відповіді на це питання немає: хтось скаже – неприємно, як би дряпаючи шкіру, а хтось – що це найвище блаженство – відчути голку з пігментом на собі. Ви дізнаєтеся, коли спробуєте, інакше немає ніякого способу. Все залежить від місця нанесення татуювання, вашого больового порогу, а у дівчаток навіть на період менструального циклу. Але, швидше за все, після сеансу ви подумаєте: «Не болить так сильно, як я очікував». Це може здатися болючим протягом перших декількох секунд (зазвичай зненацька), і тоді вас буде супроводжувати незвичайне відчуття поколювання і вібрації.

Скільки часу потрібно, щоб татуювання зцілилося?

Загоєння татуювання залежить від місця нанесення і типу малюнка (тільки лінії, лінії і творіння, фарба). Щільна фарба довше заживає і відчуває себе більш неприємно. Найкраще і найшвидше зцілитися – це творець. Також час загоєння залежить від вашого імунітету, загального стану організму. В середньому татуювання заживає 8-10 днів, повна регенерація шкіри може зайняти 1-2 місяці (повне оновлення епідермісу). Більш тривалі татуювання загоюються на тих частинах тіла, де шкіра частіше розтягується і мнеться (руки, включаючи пальці, ноги, лікті) – загоєння займе до двох тижнів.

Який інтервал потрібен між сеансами при створенні великих татуювань?

Найкраще, щоб між двома сеансами створення одного татуювання пройшло не менше 10-12 днів. У цей період татуювання заживає достатньо, щоб продовжити його застосування.

Де розмістити татуювання?

Де б ви не хотіли. Але! Якщо майстер відрадить вас від обраного місця, він дасть вам аргументи, чому цей малюнок не буде виглядати або неможливо застосувати на обраній частині тіла, тому слухайте. Також подбайте про те, щоб вирішити, чи будуть татуювання заважати вашому повсякденному життю і працювати там, де ви вибрали.

Чи потрібно робити корекцію татуювання?

Необхідність оновлення татуювання залежить як від обраного малюнка, так і від особливостей вашої шкіри. Чорний пігмент менш імовірно потребує корекції, ніж кольоровий пігмент. Але для деяких людей навіть чорна фарба береться не відразу. Так як майстер використовує тільки якісне обладнання і кращі пігменти, вироблені в США і Японії і має хороший досвід художнього татуювання, швидше за все, в найближчому майбутньому після нанесення вам не доведеться виправляти татуювання. Також корекція буде потрібна при проблемах з загоєнням татуювань, недотримання правил догляду за татуюваннями. Приблизно через 5 років (особливо при частому впливі сонця і нехтуванні використанням сонцезахисного крему, це може статися раніше), можливо, доведеться оновити кольори, так як татуювання не залишається яскравою, як нова все життя. Але така корекція вноситься на ваш розсуд.

Чи можна видалити татуювання?

Так, але це дуже дорого і дуже боляче. Ви можете піти в один з численних тату-салонів. Нехай Google піде з вами.

Коли я не можу зробити татуювання?

Вам буде відмовлено в обслуговуванні, якщо:

  • Вам не виповнилося 18 років. Якщо вам не виповнилося 18 років, але ви впевнені у своєму бажанні зробити татуювання і ваші батьки / опікуни схвалюють його, ви можете прийти на консультацію / сеанс з одним з них або пред’явити нотаріально завірений дозвіл від них майстру (непідтверджені рукописні записки не підходять). Чому я не можу бути до 18 років? Тому що до повноліття ви не несете повної відповідальності за себе і майстру доведеться відповідати в разі суперечок батькам / опікунам. Крім того, часто молоді люди до 18 років дуже мінливі в своїх смаках і поглядах. Краще витримати ідею за кілька років до дорослого життя і спокійно зробити татуювання без чийогось дозволу, тоді ви обов’язково будете впевнені, чи потрібно вона вам.
  • останнім часом ви серйозно хворіли (аж до ГРВІ), так як татуювання є серйозним стресом для імунної системи і організму в цілому. Не наражайте себе на небезпеку.
  • у вас є хронічні захворювання шкіри (псоріаз, екзема, алергічна реікція на пошкодження шкіри).
Share to friends
Контакты тату мастера - Киев