Значення тату ворона

тату ворон Тварини

У свідомості більшості російськомовних людей татуювання у вигляді чорного ворона пов’язане зі смертю і потойбічними силами, як це вважається в християнстві. Адже вони харчуються падаллю і під час нестримних епідемій чуми в середні віки, коли люди масово гинули прямо на вулицях, а їх тіла не встигли прибрати, ворони, що снують навколо трупів, були воістину страшним видовищем. Ця інтерпретація збереглася до наших днів. А ось в Японії, навпаки, ворон є символом сімейного щастя і затишку. Так шанувальники японської культури і аніме можуть інтерпретувати тату ворон по-своєму, в позитивному ключі.

Загальне значення тату ворона

Ворон – птах, яку мало хто любить. Як правило, такі татуювання наносяться на їх тіло чоловіками, вкрай рідко жінками. Найчастіше його виконують в чорно-білому кольорі, часто з черепами. Можна побачити такі татуювання, в яких є яскраві і кольорові нотки, це можуть бути очі птиці, грона горобини або інші ягоди.

фото татуювання з вороном

Тату ворон в різних країнах

Кожна країна народу має свою характеристику такого суворого птаха на перший погляд. Наприклад, ворона уособлюється наступним:

 • Стародавні кельти вважали птицю передвісником і символом зла. Як правило, ворон – це птах, яка може прожити багато років, харчуючись однією падлом і сміттям, через що люди мають таке недовірливе ставлення до цієї птиці. Багато людей уособлюють його вітром і самотністю. Вперше ворон став не просто птахом, а й символом серед древніх кельтів. Різні джерела вказують на те, що цей народ пов’язував значення тату ворон із зображенням богині битв Морігана або богів смерті і війни. З тих пір птах до сих пір вважається ознакою сатанізму, зла, темних сил і страждань. Кельти також вважали священного ворона важливим символом, який використовувався в магічних ритуалах. У зв’язку з цим образ придбав ще одне позначення – пророцтво, здатність людини передбачати майбутнє.
 • У християнстві ворони вважаються помічником диявола, а також не люблять цього суворого і темного птаха. Але християни щиро вірять, що ворона допомагає тим людям, які обрали самотність, але навіть через це не вважають птицю позитивним характером. Якщо говорити про казки, то птах асоціюється з чаклунами і чарівниками, які уособлюють зло і хитрість.Що стосується значення татуювання ворон серед слов’ян і християн, то вони все ж вважали його похмурою і навіть підозрілою твариною, месником і шкідником, а також асоціювалося зі стражданнями, болем. Вони виступали в ролі поплічників сатани і часто стикалися з білим голубом, який вважався посланцем Бога. Існує також повір’я, що ворони живуть поруч з чаклунами і відьмами. З іншого боку, птахи можуть бути хорошими компаньйонами. Вони врятували пророка Іллю від смерті через спрагу і голод в пустелі. Через великі розміри птиці, її страхітливого квакання і неїстівності слов’яни досить насторожено ставилися до неї.
 • Єгиптяни вважають ворону символом агресії і злості.  Для них тату ворон не настільки позитивне. Для цього народу птахи віщували зло і руйнування.
 • Серед жителів Стародавнього Китаю ворони були символами сили. В цій країні існує навіть легенда, згідно з якою священна птах живе на сонці і є знаком сходу і заходу сонця. Пізніше ворон також став емблемою династії Шуя.
 • В Японії птах досі вважається символом сильної сімейної любові.
 • Канадці та індійці асоціюють ворона з ритуалами і шаманськими релігіями. Серед канадських ескімосів і індіанців птах була чи не головним шаманом і навіть вважалася першим предком цих людей.
 • У Скандинавії ворони є супутниками бога Одіна.У міфології скандинавів є згадка про акомпанемент ворон бога Одіна в його битвах і війнах. За словами північних мешканців, цей птах дуже розумний і має відмінну пам’ять. Ворони Одіна Гюгін і Мунін в тату набули позитивного значення: один птах символізує розум, мудрість, а інший – пам’ять. Скандинави вважають, що ці птахи супроводжували бога Одіна у війнах, і наділяли його чистим розумом і відмінною пам’яттю.
 • Деякі країни вважають ворон передвісників смерті, а інший світ.
 • У Стародавньому Римі ворона означає надію на завтрашній день і віру в все сприятливе і добро.Надія – це поняття, поставлене в ворону древніми римлянами, адже його крик дуже нагадує латинське «завтра».  Не менш позитивне значення татуювання ворон можна зустріти і в стародавніх римлян. Їм здавалося, що крик птиці схожий на латинське слово «крас» ( «завтра»), тому образ цієї тварини може означати надію, віру в краще майбутнє. Сусіди римлян – стародавні греки – також наділили ворона позитивними рисами. Він був посланцем богів Афіни і Аполлона, через це жителі Стародавньої Греції ставилися до нього з повагою. Греки також вважали птицю символом родючості.Також варто згадати, що досить часто саме ворона вважається наймудрішою і називається пророком. Згідно з віруваннями стародавніх греків, ворон є символом родючості і вірним супутником мандрівників. Він навіть був посланцем Аполлона і Афіни, давньогрецьких богів, і тому надихав честь і повагу.
 • Китайці вважають його символом мужності і рішучості.
 • Африканці вважають ворон найвірнішим передвісником людства.Священним помічником магів був птах серед африканців. Вважалося, що вбивство такої тварини неодмінно викличе негоду. У деяких народах ворони також можуть бути позитивним символом, тому легко можна стверджувати, що таке татуювання має суперечливе значення.
 • Японці уособлюють птахів любов’ю і сімейним благополуччям.
Читайте:  Тату ангел і демон: значення

ворон татуювання

Стилі

Для того щоб визначитися зі стилем ескізу, немає необхідності навіть дивитися відео про те, як набивається татуювання ворони або вивчити всю галерею фотографій власників малюнка на тілі. Досить просто прийти в тату-салон, зв’язатися з майстром і трохи вивчити представлений ним каталог. Не обов’язково розуміти, який стиль використовує татуювальник у своїй творчості, можна просто вибрати будь-який варіант, який вам подобається і набити його. Якщо ви шукаєте конкретну техніку, пропонуємо вам кілька цікавих варіантів вашого ескізу.

Реалізм є одним з найбільш поширених стилів татуювань. Якість роботи майстра оцінити досить просто, потрібно просто порівняти його малюнки з реальним життям. Якщо в ескізі врахувати навіть найдрібніші деталі, а ворон виглядає як справжній, можна довіряти татуювальнику.

Якщо тату ворон означає символ агресії і ненависті до чогось, то не можна знайти кращого варіанту для ескізу, ніж треш-полька. Розпізнати цю техніку серед інших просто: вона відрізняється використанням всього двох кольорів (чорного і червоного), деякою необережністю і похмурістю. У ескізі часто буває багато неохайних штрихів фарби.
Тим, хто хоче набити невелике і акуратне татуювання, можна порадити звернути увагу на такі стилі, як мінімалізм, графіка, точкова робота. Такі прийоми також часто прикрашають акварельні елементи. Таке поєднання робить малюнок яскравішим і не таким зловісним. Мінімалізм ідеально підходить для дівчат, які хочуть носити невелике, але значне татуювання на своєму тілі.

Традиція – це стиль, який можна вважати індивідуальним для кожної нації. У світовій культурі традиція є однією з американських примітивних прийомів. Однак не можна заперечувати, що традиційні ідеї різних народів відрізняються, а татуювання скандинавського ворона буде повністю відрізнятися від російського або китайського «брата».

Читайте:  Значення татуювання тигра

Значення тату ворона для чоловіків і жінок

Для чоловіків:

Татуювання ворон у хлопців. Хлопець, який зробив або мріє зробити татуювання у вигляді ворона, швидше за все, хоче проявити свою мужність, будучи схожим на древніх кельтів. Подібне татуювання також поширене в різних субкультурах, які схильні до потойбічної тематики. У цьому випадку ворон, набитий на тілі, означатиме смерть, страждання або зв’язок з дияволом і дияволом. Багато що залежить від загальної картини: якщо ворон зображений на тлі кладовища, хрестів або сидячи на «лисому» дереві – татуювання носить негативний колір, але, наприклад, гніздовий ворон – хороший знак.

Для жінок:

Жінки не прагнуть висловити агресію або знайти негативні елементи в ескізі, який їм подобається, вказуючи, хитрість або страждання. Сенс воронячих татуювань для дівчаток найчастіше полягає в бажанні мати міцну сім’ю або підкреслити їх мудрість, розважливість і терпіння.

Цікавий факт!

У фентезійних книгах з містичним ухилом часто можна прочитати про страшних магів – некромантів, які виховують мертвих, або відьом, які зачаровують всіх хлопців своїми приворотами. Ворони на плечі – їх незмінний атрибут. Але кожна дівчина трохи відьма в душі, так чому б не отримати собі татуювання ворона в області плечей?

ворон татуювання

Сумісності

Татуювання з вороном можна віднести до категорії малюнків, які не вимагають додаткових елементів, так як головне значення полягає саме в образі птиці. З фото чоловічих татуювань із зображенням ворона видно, що поєднання з рослинами, іншими тваринами або предметами все ще зустрічаються. Зображення можна доповнити пір’ям, годинником, ключем, черепом, геометричним або квітковим малюнком, серцем та іншими тваринами (найчастіше є варіант поєднання птиці з вовком). Деякі майстри пропонують клієнтам повісити амулет на шию ворони – на удачу. Зрідка малюнок доповнюється написом, який може включати щасливе число або знаменну дату.

Читайте:  Значення татуювання восьминога

Залежно від того, якого розміру зображення ви хочете, тату ворона можна зробити на різних частинах тіла. Особливо виразно ворон виглядає на спині або грудях. Важливо відзначити, що можуть виникнути невеликі труднощі з його застосуванням. Малювання тонкого пір’я на крилах вимагає досвідченої руки майстра, тому якщо ви хочете, щоб татуювання вийшло хорошої якості, вибирайте професійного татуювальника з тривалим досвідом роботи. Якщо ви вводите суцільне зображення, глянсування має здійснюватися без пробілів. Допускаються кругові рухи або вилуплення. В цьому випадку недосвідчений майстер може сильно пошкодити верхній шар шкіри.

Висновок

Сьогодні широко поширена думка, що ворон є символом мудрості, довголіття самотності і таємних знань. Також зображення цього птаха може означати біль втрати. Незважаючи на величезну кількість різних переконань і тлумачень, справжнє значення татуювання ворона визначає тільки його власник. Попросіть свого майстра намалювати для вас індивідуальний і унікальний ескіз татуювання ворона !

Фото татуювань з вороном

Ескізи татуювань з вороном

Maya
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Контакты тату мастера - Киев