Тату дракон значення

фото тату дракона Символіка

Історія

Дракон – це образ сили та мудрості. В даний час це одне з найпопулярніших і відомих міфічних істот які використовують для тату. Він зображений у вигляді величезної істоти, дещо схожої на змію, з великими кігтями, рогами і довгим козелом, і з можливістю видиху вогненного полум’я. Дракон містичний, надприродний. Історія появи Драконів заглиблюється в легенди і міфи різних народів Азії і Західної Європи. На Заході його символізували злими, темними силами, на Сході божественною силою вважали захисником і спасителем. Тому ставлення до Дракона у різних народів має велику різницю.

Як вже було сказано, образ Дракона прийшов до нас з Азії і Західної Європи, а точніше з Китаю і Японії.

Для китайської культури Дракон символізується як божество, яке має силу контролювати дощ, блискавку і чотири природні елементи. Здібності цієї міфічної істоти настільки величезні, що він підпорядковується майну реінкарнації. Він уособлює силу, нескінченну мудрість і гармонію свого внутрішнього світу.

У японській культурі Дракон прийшов з Китаю і означав удачу, мудрість, опіку і силу. Згідно з легендами, священний короп Кой (символ хоробрості і удачі) мав здатність перетворюватися в Дракона. Багато імператорів мали честь зобразити символ Дракона на одязі і символізмі як знак величі і якогось походження від цієї істоти.

Татуювання дракона в східному стилі

На відміну від позитивних східних образів, в Західній Європі Дракон був негативною істотою. Він був зображений у вигляді ящірки, з величезними крилами, хвостом і товстою непроникною шкірою. Згідно з легендами, він спалював цілі села, нападав на людей і тягнув їх у свої підземелля. З приходом християнства європейському образу Дракона було присвоєно обличчя диявола, і він зображений в «Біблії» як жорстоке зло.

Серед кельтів Дракон уособлював жорсткість і життєву мудрість. Він служив богу землі і був символом суверенної влади.

У Росії аналогом Дракона був Змій-Горинич. Він був дуже небезпечною і небезпечною істотою. Згідно з легендами, той, хто зміг перемогти його, вважався сміливою і мужньою людиною.

У грецькій і римській цивілізації образ Дракона означав символ терору. Він застосовувався до броні римських солдатів, щоб залякати своїх супротивників.

У буддизмі Дракон є захисником Будди і його законів. Його символ застосовувався до храмів, щоб захистити їх від темних сил.

Міфи заходу

Зображення драконів наносилося на прапори і герби королів. Згідно з легендами, горезвісний король Артур був драконом, так як така сила і міць притаманні тільки цим лускатим істотам.

У західних міфах і легендах дракон несе в собі зло, яке необхідно подолати. Як святий Георгій Переможець зробив в образі з таким же ім’ям.

Казки давньої Русі

У Стародавній Русі були популярні казки про злий образ змія Горинича – триголового вогнедишного дракона, що руйнує села, села, міста і вимагає данини, у вигляді дівчини або золота.

Типи існуючих драконів в азіатській культурі

Якщо ви вибираєте тату дракона, то слід знати про всі шість видів, так як кожен з них має своє значення.

 1. Хань Ріу є однією з найбільших вогнедишних змій у своїй історії та культурі. Його розпізнають смуги, що розходяться по всьому тілу.
 2. Кай Ріу відрізняється мініатюрними розмірами.А приголомшливий червоний колір робить його унікальним у своєму роді.
 3. Сью Ріу – король всіх японських драконів.Вважається, що він контролює дощ.
 4. Рі Ріу відомий своїми дивовижними очима.На відміну від інших японських драконів, інформації про нього набагато менше.Кажуть, що це рідкісна порода.
 5. Хай Ріу знаходиться під сильним впливом китайської міфології.Його ще називають повітряним змієм.
 6. Фуку Ріу відомий тим, що приносить удачу.Саме його можна побачити на більшості татуювань.
Читайте:  Що означає тату місяць

татуювання дракона на спині східного стилю

Кельтські казки

Кельтські народи надавали драконам значення циклічного характеру «кола життя», життєвого циклу людини. Кельтський дракон символізує коло життя, показує ізоляцію всього Всесвіту:

 • Початок життя і його кінець;
 • Сенс вічного життя, що рухається по колу.

У кельтських народів це була велика ящірка з крилами і отруйним диханням.

Значення тату дракона

Історично дракон має дві батьківщини – Японію і Китай. Однак ці дракони зовсім інші. Китайський дракон вважається річковим жителем, а японський – повітряним драконом. Існує різниця в зображенні цих двох видів.

Тату китайського дракона є символом чоловічого принципу Ян. Китайці вважали, що дракони несуть відповідальність за родючість ґрунтів, контроль дощів і охорону річок. Тіло китайського дракона нагадує змію, без крил, зазвичай виконується в світлій колірній гамі. Дракон був символом справедливості і мудрості. Крім того, дракон уособлював силу. Татуювання у вигляді дракона були мандаторетично нанесені на тіло всіх китайських імператорів і їх дружин. Вони робили це на спині, на хребті. І тепер таке тату дракона на спині вважається символом сили і сили, сильним характером. Також китайці вважають, що люди, народжені в рік Дракона, володіють якостями вождя.

Тату японського дракона – крилата істота. Вона асоціюється з богинею сонця. Відрізнити його можна по більш яскравому забарвленню, крилам і козелу. Японці вважають дракона символом удачі, позитиву, сонячного світла.

Згідно зі східними віруваннями, саме дракони були володарями чотирьох стихій і чотирьох кардинальних точок. Тому в будь-якому східному стилі значення татуювання дракона незмінно асоціюється з силою і силою.

Дракони отримали позитивний образ у всіх азіатських культурах.

Скрізь їм присвоювалася слава наймудріших створінь. Буддисти вважають драконів захисниками Будди. Їх зображення можна побачити практично в будь-якому буддійському храмі. Також зображення дракона часто можна зустріти на надгробках – вони захищають мертвих в іншому світі.

Впливає на сенс і те, як саме зображений дракон:

 • тату дракона з оголеними зубами можна трактувати як бажання зберегти владу будь-якими способами, агресію;
 • політ або повзання вгору дракона – символізує розвиток, прагнення до високих цілей, позитивне;
 • дракон, що вказує вниз, може означати нечесність, підлість, можливу зраду;
 • татуювання, на якому дракон спокійно лежить або стоїть, означає душевний спокій, гармонію;
 • Тату тигра і дракона – вічна боротьба добра і зла, світла і темряви, чоловічих і жіночих принципів. Дві сильні істоти, рівні супернику, створюють гармонію. Дракон – чоловіча енергія, тигр – жіноча енергія. Є дві енергії в рівновазі або одна з них переважає можна судити тільки уважно вивчаючи ескіз. У ролі жіночої енергії замість тигра може діяти татуювання Фенікса.

Татуювання дракона на грудях

Колір луски дракона також грає роль. Східні народи з великою повагою ставляться до символіки і бачать її прояви у всьому:

 • Червоний дракон може бути як символом любові, так і уособленням агресії. Часто ці дві якості поєднуються, в результаті батьки роблять татуювання червоного дракона, щоб захистити свою дитину;
 • Тату чорного дракона – любов і благоговіння перед батьками;
 • Блакитний дракон – спокій і спокій, а також довголіття;
 • Жовтий дракон є символом перемоги.

Крім того, дракон залишив свій слід в культурах європейських країн. Він знаходився на кораблях вікінгів, на обладунках греків і римлян і т.д. Тільки в Європі дракон вважався символом зла і руйнування, і застосовувався для залякування ворогів. Відповідно, символіка тату дракона в європейському варіанті набуває негативного значення – якщо влада, то пов’язана з терором, якщо силою, то руйнівною. Навіть зовні європейський дракон відрізняється від своїх азіатських побратимів – він вже не схожий на змію, у нього довга шия і величезні крила, схожі на крила кажанів.

Читайте:  Значення тату ворона

Близьке до цього російське розуміння дракона. У народних казках Змій Горинич – триголовий дракон, виступав в якості уособлення зла – героям доводилося боротися з ним.

Тому, якщо говорити про те, що означає татуювання дракона, потрібно подивитися на цей символ в сукупності. Його не можна однозначно назвати хорошим або поганим персонажем. Одне можна сказати напевно – у всіх культурах дракон є символом величі і сили, мудрості і сили. І з якої точки зору його розглядати – позитивну чи негативну – вирішувати вам.

Значення для хлопців і дівча

Дизайн татуювання в основному однаковий для обох статей. Хлопці, в свою чергу, вибирають «агресивні ескізи тату», такі як Дракон з відкритим ротом, Дракон з полум’ям, Дракон з мечем і т.д. У цих татуюваннях переважають темні відтінки, однак мають місце і інші кольори.

Що стосується дівчат, то вони в основному вибирають елегантні ескізи з візерунками і додаванням різних кольорів, написів. У свою чергу, мультяшні татуювання Дракона виглядають дуже грайливо.

Значення тату дракона для дівчат

Красиві дами віддають перевагу більш вишуканим і барвистим образам дракона, або невеликим малюнкам, які в основному означають пристрасть, вірність або підкреслюють деякі риси характеру свого господаря. Крім героїні «Дівчини з татуюванням дракона», популярності образів міфічних істот додав серіал «Гра престолів», в якому дракони однієї з головних героїнь виступають не тільки в ролі її помічників і зброї, але і уособлюють всю її всемогутність. Дівчата можуть вибрати для себе малюнок будь-якого розміру, і однаково популярні як чорно-білі, так і кольорові зображення.

Татуювання дракона на руці дівчини

Значення тату дракона для чоловіків

Хлопці зазвичай наносять на тіло агресивну картину, в червоному і темному кольорах. Зображення вказує на чоловічий характер, якщо голова істоти розміщена на грудях власника, а хвіст падає від плечового пояса до спини.

Малюнок в стилі племінний виглядає оригінально. У такому тату дракона сенс для чоловіків полягає в демонстрації мудрого і хитрого характеру. Крім того, значення малюнка залежить від певних деталей:

 • розправлені крила, рот відкритий, зуби відкриті – владний, ворожий, агресивний характер;
 • істота спрямоване вгору – символ добрих намірів, оптимістичної вдачі;
 • ящірка летить вниз – це означає злі наміри;
 • Дракон лежить тихо – мирна, спокійна, душевно врівноважена людина.

Татуювання дракона на грудях чоловіка

Значення тату дракона в залежності від кольору

Існують різні кольори фантастичних істот, і кожен з них має своє значення.Чорний є найбільш затребуваним кольором в тату, але завдяки різноманітності конструкцій в малюнок можна додати різні яскраві кольори. Нижче наведені деякі значення, які впливають на значення татуювання.

 • Чорний колір асоціюється зі старшими драконами і означає мудрість.
 • Зелений колір символізує землю і життя.
 • Синій колір може символізувати співчуття, прощення або лінь.
 • Жовтий колір символізує доброту, корисність і мудрість.
 • Червоний колір позначає пристрасть, самовідданість і авторитет.

Стилі

Дракон – це тату, яке чудово виглядає в східному стилі. Але експериментувати можна і в новій школі, і в традиційній, і навіть в племінній. Серед чоловічої аудиторії популярні великі дракони на всій спині, виконані в східному стилі з використанням червоного і чорного чорнила. Написи з ієрогліфами вітаються, але тільки там, де вони дійсно доречні.

Дівчата віддають перевагу елегантним композиціям з невеликими претензійними деталями і візерунками. Жіноча спина – ідеальне місце для перевірки майстра на професіоналізм і тонкість роботи.

Читайте:  Значення тату сови

Дракон в стилі графіки

Татуювання в стилі графіки популярні для європейського представника цього міфічного виду. Вони озлоблені, лякаюче гойдалки ротом, показуючи величезну кількість гострих зубів і іклів. З хребта тварини виступають колючі колючі колючки з кісток, а у мембранних крил є кігті.

У стилі графіки дракон зображений як ціла істота або його оголений рот. У чорно-білих варіантах, як і в кольорових посмішках, це роблять в основному чоловіки. Дівчата схильні до менш агресивних форм.

Чомусь вважається, що графіка – це олівець сірого малюнка. Це не зовсім вірно в тому, як графіка може бути в кольорі. А кольорові тату дракона в стилі графіки теж існують. Палітра кольорів в стилі не має певних меж, але в стандарті прийнято зображати дракона в коричневому і червоному кольорах.

Татуювання голови дракона

Дракон в стилі newschool

Це дракони, а не доросла людина, якщо мова йде про фігуру в цілому, а не про його мордочку. Стиль newscools смішний, нагадує мультфільм нешкідливих героїв. Більш затребуваний дівчатами, завдяки тому, що стиль пропонує яскравий помітний асортимент всіляких кольорів і відтінків.

Тату дракона в newschool не несе агресії, але викликає милу посмішку у оточуючих.

Дракон в стилі реалізму

Найдивовижніший стиль нашого століття. Хімічні фарбувальні пігменти і унікальні можливості тату-обладнання творять чудеса, створюючи на тілах людей воістину шедеври мистецтва.

Татуювання просякнуті докладними деталями до зображення, які створюють ефект реальної присутності дракона на тілі людини.

татуювання дракона очей в реалізмі

Дракон в стилі органіка

Однією з популярних тем серед чоловіків, що відносяться до категорії тату дракона, необхідно відзначити зображення окремої його частини. Так, це вона – око або око дракона. Збільшене око, з яскравим зіницею, на якому є ефект вологи, дивиться на нас, що вириваються з-під шкіри на біцепсах або внутрішній частині передпліччя.

Татуювання не несе агресії, а скоріше вказує на цікавість цієї древньої придуманої тварини.

Східний дракон

Найпопулярніший азіатський стиль нанесення образу дракона на тіло серед любителів Сходу. Татуювання славляться своєю масивною областю покриття великої ділянки шкіри. Дракон (в основному японський) має форму звивистого тваринного, часто його тіло збирається в кільця і розташовується на декількох частинах тіла господаря.

Тату дракона в східному стилі дуже часто використовується для рукавів і об’ємних композицій на спині, грудях і стегнах. Дракон в більшості випадків має роги на голові, невеликі короткі ноги з дуже довгими кігтями розміром з довжину пальців. Одним з найважливіших атрибутів на мордочці є довгий, звивистий в унісон вусами тулуба. Дракон часто татуюється в хмарах.

Татуювання дракона на стороні

Де найкраще нанести тату дракона на тілі?

Найоптимальнішим полотном для візерунка тіла є спина, особливо для тату дракона в японському стилі. Тут можна застосувати цілий сюжет, намалювати кожну деталь, передати всю велич картини. Ця частина тіла не піддається віковим змінам, тому образ буде доповнювати образ довгі роки.

Більшість схиляються до того, що небажано наносити тату дракона на ногу, особливо на нижню частину. Передати весь сенс і глибину малюнка в обмеженому просторі дуже складно, він може виявитися не таким презентабельним і оригінальним, як планувалося. Якщо ви дійсно хочете набити істоту на верхній частині стопи або ікри, краще вибрати варіант в китайському стилі. Там переважають тонкі лінії, можна вільно забивати контури пігментами, залишати ескізи у вигляді світлих або робити деякі ділянки більш виразними.

Тату літаючого дракона на попереку виглядає красиво. Він може бути зображений з звивистим тілом уздовж або навколо руки, як браслет. Будь-який невеликий малюнок виглядає оригінально на лопатці або передпліччі.

Ескізи тату дракон

Фотографії тату дракона

Джерело:

tattoofresh.ru
kissmytattoo.ru
vsetattoo.com.ua
tatueskiz.ru

Maya
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Контакти тату мастера - Київ