Татуювання з ім'ям

tatuyuvannya z imyam 1 Татуювання з ім'ям Надписи

Татуювання з ім'ям можна використовувати тільки букви або в поєднанні з зображеннями. Напис відображає стиль, індивідуальність людини. Цей тип татуювання використовує багато різних стилів шрифтів, розкриваючи різні варіації дизайну.

Немає нічого більш особистого, ніж татуювання імені, тому що це багато значить для власника татуювання, але може не мати значення для інших людей. Ім'я коханої людини, включаючи подружжя, дітей, інших членів сім'ї або друзів, є типовими прикладами. Проблема цих татуювань полягає в тому, що часто відбувається розрив або погіршення відносин і людина отримує гіркі і неприємні спогади про минуле. Найкраще використовувати імена коханої людини, яка назавжди стане частиною вашого життя, а також членів сім'ї.

 

Типи імен татуювань

Текстові татуювання імені підкреслюють стильні шрифти, щоб надати значення і характеру напису на тілі. Чим старше стиль напису, тим містичніше і захоплюючіше. Великою популярністю користуються староанглійський і східний стилі. Сучасні шрифти прийнятні і повинні використовуватися з елегантними елементами – це додає краси і характеру. Додані елементи можуть бути чимось простим або складним малюнком, малюнком і т.д.

Також написи поєднуються з предметами, що характеризують особистість. Приклади: серце, птах, метелик, квітка, кинджал, череп і багато іншого.

Тенденції в стилях також можуть додати значення тату імені. Модний шрифт, швидше за все, приверне увагу, а надмірно химерний шрифт може бути прийнятий не всіма. Уникайте використання надмірно декоративних шрифтів і просто використовуйте класичні або сучасні шрифти.

татуювання з ім'ям дитини
татуювання з ім'ям дитини

Татуювання генеалогічного дерева

Татуювання генеалогічного дерева, як правило, великі і нав'язливі і найкраще робляться на просторій частині тіла, наприклад, на спині. Такі татуювання свідчать про визнання їх сімейного походження.

Читайте:  Значення тату ліс

Генеалогічне дерево має багато значень в різних культурах. Деякі з них включають:

  • Серед єгиптян дерева символізують життя і смерть. Акації, платана і тамариски називають символічними деревами.
  • Для кельтів дерева є джерелом їжі, укриття і тепла. Кельтський вузол підтверджує цю віру.
  • Китайська міфологія говорить про дерево життя, що дракони і фенікси живуть там. Дракони символізують душу, а фенікси – відродження.
  • Буддисти вважають за краще дерево Бодхі представляти своє дерево. Саме під цим деревом Будда шукав просвітлення.
  • Гігантське дерево Ігдрасил в скандинавській міфології. Дерево має духовне значення для скандинавської культури.
  • Християни розглядають дерева як символічне значення, пов'язане з життям і людством.
  • Чарльз Дарвін встановив ставлення сучасного суспільства до символу дерева. Його еволюційне дерево життя ілюструвало взаємозв'язок видів і їх походження.

Татуювання генеалогічного дерева

Ім'я татуювання з пір'ям

Букви назв можуть елегантно прилягати до ручки і плавно слідувати за вигином. Цей варіант включає в себе приведення людини, чиє ім'я напхане ближче до Творця. У багатьох культурах стрижень в центрі пера служить дорогою до Бога, і його благословення повертаються до людини таким же чином. Перо також представляє нові починання, відродження, захист, любов і істину. Ці татуювання ефектно виглядають в чорних або кольорових версіях.

Ім'я татуювання з пір'ям

Татуювання імені дитини і вервиці

Татуювання імені дитини більш постійне, так як дитина є сенсом життя для його батьків. Батьки більш чітко демонструють свою любов до дітей, використовуючи імена як тати в поєднанні з вервицями. Коли священний символ, такий як вервиця і ім'я людини, збираються разом, вони відображають, наскільки власник татуювання поважає цю людину.

Дата народження та татуювання імені

Імена поряд з датами народження не рідкість. Зазвичай вони зроблені на честь членів сім'ї: їх дружин, чоловіків і дітей. Дні народження важливі для всіх, і якщо ви отримаєте таке татуювання, то ви показуєте особливу важливість людини. Також цей вид татуювання має практичну користь – ви ніколи не забудете про день народження члена сім'ї, який може образитися, якщо забуде.

Читайте:  Татуювання стріли. Що це значить?

Метелик і ім'я татуювання

Метелики традиційно асоціюються з жінками, порівнюючи їх з м'якістю і ніжністю крил метелика. У поєднанні з назвами метелики демонструють крайнє захоплення і повагу до людини. Життєвий цикл кокона, красиво перетворюючись в повноцінного метелика, символізує перетворення дівчини в жінку. Різнокольорові крила метелика підвищують естетичну зручність використання символу, хоча метелики з чорними чорнилами також привабливі.

Метелик і ім'я татуювання

Голуб і ім'я татуювання

Люди, які для вас особливі, і які проявляють до вас любов і турботу, заспокоюють вас в стресових ситуаціях, завжди усміхнені і миролюбні, заслуговують на татуювання голуба з їх ім'ям. Протягом всієї історії голуб вважався символом позитивних якостей. Будучи бездоганно білою, птах символізує чистоту і спокій. Зв'язок з любов'ю і достатком голубів проявляється в весільних церемоніях.

Татуювання троянд і імен

Назви татуювань, які включають троянди, очевидні і відкриті твердження про кохання. Шипи додають більш глибокого сенсу, нагадуючи про страждання і біль, які закохані переживають заради своєї любові.

Моряки мають цікаву інтерпретацію татуювань троянд і персоналізованих татуювань. Вони служать символом любові і можуть стосуватися матерів, дружин, дочок або подруг. Вітрильний спорт грубий і небезпечний для цих людей, а персоналізовані татуювання з трояндами дають їм відчуття безпеки і сподіваються, що незабаром вони знову будуть разом зі своїми близькими.

Татуювання троянд і імен

Значення татуювання імені

Ім'я татуювання набирають популярність в ці дні, тому що люди розуміють, що немає нічого більш приємним, ніж віддати данину поваги людині з татуюванням на їх честь. Батьки вклали багато часу і сил, перш ніж прийняти рішення про найважливіше завдання – вибрати ім'я для дитини. Люди стали відкритими і обізнаними про свою індивідуальність і характер. Ім'я ідентифікує людину.

Ідеальне розміщення іменних татуювань

Ім'я татуювання може бути на будь-якій частині тіла. Він також може бути набитий як горизонтально, так і вертикально для більш творчого розміщення. Великі і довгі хитромудрі візерунки ідеально підходять для спини або грудей. Плечі, біцепси, стегна і ноги ідеально підходять для татуювань середнього розміру. Зап'ястя, пальці і шия – чудові місця для малюків.

Читайте:  Значення тату кинджал та троянда
татуювання імені коханої людини
татуювання імені коханої людини

Поради щодо татуювання ім'я

Тату-сесія не схожа на операцію, але підготовка дуже допомагає для успішного відвідування салону. Виконайте такі прості кроки:

  1. Їжте перед тату-салоном. Енергетичний резерв має велике значення для нейтралізації стресового ефекту.
  2. Носіть зручний одяг. Уникайте тих, які обмежують вас і змушують вас почувати себе некомфортно під час процедури.
  3. У разі тривалого сеансу татуювання принесіть книги або гаджети, щоб зайняти час.

Середня вартість послуг з татуювання імен

Ім'я татуювання підпадають під ту ж схему ціноутворення, як і більшість жанрів татуювання. Факторами, які визначать кінцеву вартість, є розмір татуювання, складність оформлення, колір і географічне розташування тату-салону.

Невелике просте двоколірне татуювання обійдеться приблизно в 50 доларів, вартість збільшується в міру збільшення складності в дизайні і відтворенні кольору. 

Поради по догляду після татуювання

Знову засмічена шкіра містить свіжі рани від голок. Уражені ділянки шкіри зазвичай болять і схильні до зараження. Збереження шкіри чистою і вільною від подразнення є частиною догляду за татуюваннями. Почніть пити багато води відразу після сеансу. У домашніх умовах промивати рани не рідше двох разів на день і сушити їх за допомогою м'якого і сухого рушника. Намагайтеся не чіпати уражені ділянки, а також дряпати їх одягом.

Продовжуйте піклуватися про татуювання вашого імені, навіть якщо 2-тижневий період закінчився. Татуювання потребують захисту від прямих сонячних променів, які ви можете забезпечити, залишаючись в тіні або використовуючи одяг, який захищає зону татуювання. Якщо експозиція неминуча, використовуйте сонцезахисний крем. Тримайте його під рукою в будь-який час.

Ви пишаєтеся своїм ім'ям татуювання? Поділіться своєю відповіддю та татуюванням на фото в коментарях

Фото і ескізи татуювань з назвою

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев