Значення тату молот Тора

тату молот Тора Предмет

Згідно з міфами, mjöllnir був воістину бездоганною зброєю, за силою і силою вона була безпрецедентною. Коли Тор кинув грізний молоток в ворогів, він зруйнував будь-які перешкоди і ні перед чим не зупинявся, поки не досяг своєї мети, після чого слухняно повернувся до руки господаря. Молот завжди був розпечений, так як бог Тор ніколи не сидів без діла, а кожен його удар супроводжувався громом і спалахами блискавки. Вважалося, що зображення тату молот Тора на тілі здатне захистити людину від усього поганого.

Загальне значення тату молот Тора

Образ дробильного молотка бере свій початок ще в давнину, він народився з міфів. Ця потужна зброя була зображена на амулетах вікінгів, які були виявлені під час численних археологічних розкопок. Образ протистояння з темрявою і захисним знаком вважався сильним амулетом. За старих часів за допомогою таких образів люди хотіли захиститися від нападів темних сил, небажаних подій і перевертнів.

Образ молота Тора інтерпретується як символ добра і порядку, на відміну від хаосу. Раніше вважалося, що молот нерозривно пов’язаний з божеством сонця, він також вважався містичним знаком. Це образ потужної нищівної сили.

В даний час набирають популярність татуювання, які мають ухил до походження Скандинавії, кельтів, ацтеків і навіть загадкових майя. Значення таких малюнків на тілі дуже різноманітне. Одні з них застосовувалися в давнину до битви, інші були виключно ритуальними, окремі малюнки дозволяли прикрашати себе тільки шаманами.

Багато з цих татуювань дійшли до сучасного світу, а разом з ними і їх значення. Дуже часто це татуювання порушує внутрішні бар’єри людини до щастя. Або це викликає ланцюжок подій, які змушують його діяти, а в процесі розвиватися і ставати сильнішими. Тому, перш ніж зважитися зробити таке татуювання – подумайте кілька разів.

Читайте:  Християнські татуювання

Молот Тора

Значення татуювання молота Тора для чоловіків і жінок

Для чоловіків

Тату молот Тора символізує мужність, стійкість духу, безмежну силу і наполегливість. Власники такого знака завжди були гідними спадкоємцями чоловічої статі.

Таке татуювання не може бути просто красивим малюнком, воно повинно мати високу цінність для свого власника. Слід знати, що воїни, які прикладали Мйоллніра до своїх тіл, твердо вірили, що отримають частину сили зброї стародавнього бога.

Вони були незнайомі зі страхом перед майбутньою битвою, вірили в перемогу і допомогу Тора, символ якого знаходився не тільки на шкірі, але і на зброї і обладунках. Кожна людина в сучасному світі залишається воїном, а тату молот Тора служить відмінним амулетом.

Татуювання з молотком у чоловіків

Для жінок

Таке татуювання не дуже підходить для представниць прекрасної статі, але в давнину у багатьох народів була каста жінок-воїнів. Вони робили це виключно. Вони мали ті ж права, що і люди, і часто опинялися у високих рядах генералів.

Звичайно, в сучасному світі жінка – більш ніжна істота, але навіть зараз можна зустріти дівчат, які кілька разів займають перше місце на чемпіонатах в боях в клітці. Для таких представниць жіночої статі ідеально підійде татуювання молот Тора.

В цілому таке татуювання на тілі жінки має дещо інше значення. Дівчина з таким знаком повинна мати проникливу вдачу, її самовідданість межує з нарцисизмом і вона не сприймає перешкоди на своєму шляху як серйозну перешкоду, для такої дівчини це просто черговий етап життя.

Молоток у жінок

Історія татуювання

У давнину вікінги вважали, що образ Тора здатний наділити свого господаря потужною енергією, посилити почуття справедливості, полегшити недуги душі і тіла.

Цей знак не підходить для пасивних, інертних або агресивних людей. Цей символ може принести удачу сформованій особистості. Він також підходить для людей, які поважають фізичну працю, і тих, хто має хорошу фізичну витривалість. Дивлячись вгору молот означає оптимізм і життєрадісність.

Читайте:  Значення тату годинник

molot tattoo 0106 Значення тату молот Тора

Загальна

Головне значення татуювання повинен приділяти той, хто носить його на своєму тілі. Важливо не те, які якості люди надають цій тату, важливо, що в ній може бачити її власник.

Знімок

Ескізи

Джерела: tatufoto.com tattoo.org.ua statuirovkoy.ru tortugas.ru

Avtor
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев