Тату лотос значення для дівчат та хлопців

znachennya tatuyuvan lotosa i de d197x nabiti 1 Тату лотос значення для дівчат та хлопців Рослини

Тату лотос – це не простий малюнок для краси, а древній знак. Вона має символічне значення в багатьох релігіях. Його шанують буддійські ченці. У монастирях зберігається традиція носити зображення квітки на тілі. Саме так вони означають відмову від багатьох бажань заради просвітлення в кінці життя.

Лотос сьогодні є одним з найвідоміших, універсальних, загальновизнаних символів Сходу і його культури. Лотос – квітка досконалості, він означає життя і смерть, відродження і прагнення до істини, чистоти і вічності, духовного зростання і розвитку, чистоти і родючості, божественності і безсмертя, миру і спокою, боротьби і щастя.

Значення татуювання лотоса дуже багате і різноманітне. Кожна культура змогла побачити в ньому якесь особливе унікальне значення, просякнута цим символом своїм національним духом. Також значення татуювання дуже залежить від кольору фарб, якими вона наноситься.

 1. Блакитна квітка означає мудрість і спокій;
 2. Червона – любов і пристрасть;
 3. Біла – жіночність і чистота;
 4. Рожевий – божественність.

У багатьох релігійних і філософських рухах татуювання лотоса є символом єдності протилежностей. Світло і темрява – близнюки, які живуть пліч-о-пліч і мають сенс тільки разом. Коріння лотоса йдуть вглиб землі, символізуючи жіночий принцип, темряву, а квітка піднімається до неба і сонячного світла. Таким чином, роблячи це татуювання, ви показуєте, що знайшли внутрішню гармонію двох принципів, вашої інь і ян.

Татуювання лотоса, з огляду на це, символізує:

 • Прагнення до розвитку (як лотос, що тягнеться до сонця через болото);
 • боротьба і пошук щастя;
 • любов і чистота;
 • пошук істини і безсмертя;
 • Наповнення творчою енергією;
 • Жіночність і спокусливість (як і будь-яка інша квітка).
Читайте:  Значення татуювання троянди

Історія походження символу

Символ лотоса існує в багатьох культурах, витіювато переплетений з іншою символікою, перетворюючись під впливом менталітету і особливої життєвої філософії людей, які його популяризують. Універсальність цього символу проявляється в його дивовижній здатності нести як глибокий душевний сенс, так і тонку фізичну основу. Рослина здатне одночасно цвісти, давати бутони і давати сили дозрівати вже сформованому зерну. Поєднання майбутнього, сьогодення і минулого в китайській культурі трактується як елемент відродження і родючості, пов’язане з безсмертям і чистотою.Оскільки квітка росте в багатьох країнах, вона потрапила в різні культури, стала частиною вірувань і традицій. Головними в просуванні ідей лотоса були індуси і буддисти, які виросли з давньої традиції.

лотос в буддійській культурі

Значення тату лотос для хлопців

Тільки хлопець з дуже чутливим і чутливим характером може подумати про набивання лотоса на своє тіло. Таке рішення може бути пов’язане з любов’ю до східної культури або релігійними міркуваннями, якщо хлопець буддист.

Адже рожевий лотос є символом самого Будди. Згідно з легендами, ця квітка є запорукою просвітлення, стану нірвани. На думку досвідчених йогів, лотос сприяє відкриттю чакр. А в міфології Стародавнього Єгипту від лотоса народився верховний бог Ра, який символізував сонце.

Крім того, деякі хлопці набивають лотос на знак любові до своєї подруги або дружини. Оскільки татуювання залишаються з нами протягом усього нашого життя, така любов повинна тривати вічно.

татуювання лотоса на хлопця

Значення татуювання у вигляді лотоса для дівчаток

Тату лотос є однією з найкращих ідей татуювання для дівчаток. Він завжди виглядає елегантно і підходить під будь-яке вбрання, будь то повсякденний, романтичний або навіть класичний стиль, який рідко поєднується з татуюваннями.

Квітка лотоса є втіленням жіночності. В індійській культурі він вважається символом родючості і творчості, китайський – сприятливим знаком, в єгипетській міфології символізує безсмертя, грецький – любов і красу.

Читайте:  Татуювання з ім'ям

Тату лотоса дуже популярне серед жінок. Не дивно, адже ця квітка є символом родючості. Зображені пелюстки, що утворюють форму миски, несуть в собі образ невинності і походження життя. Також дівчата, які вибирають цю квітку, хочуть показати свою моральну витривалість і силу. Вони, як і ця рослина, тягнуться до вежі, долаючи всі перешкоди на своєму шляху і важкі випробування.

Тату лотос

Місця татуювання

Найкраще місце для нанесення цього татуювання на тіло жінки:

 • Гомілковостопний або гомілковостопний суглоб. Квітка виглядає дуже привабливо на жіночих ногах, роблячи їх більш привабливими і спокусливими;
 • В області пупка. Таке татуювання послужить атрибутом фертильності і жіночності;
 • На спині. Між лопатками зазвичай зображується один квітучий лотос середнього розміру;
 • На нижній частині спини. На попереку утворюється ціла плеяда квітів і бутонів, з’єднаних в єдину композицію за допомогою візерункових ліній або етнічного орнаменту.

Татуювання лотоса на тілах знаменитостей

Джессіка Альба, яка неодноразово блищить на червоній доріжці, гідно демонструє невеликий образ лотоса на внутрішній стороні правого зап’ястя. За словами самої знаменитості, квітка уособлює глибину її сутності і додає сил для творчості.

Аналогічно, сенс татуювання лотоса і подруги актриси Шарліз Терон інтерпретує значення. Голлівудська красуня прикрасила ногу образом священної рослини.

Які татуювання поєднуються з лотосом

З Омом

Ом – найсвятіший звук в індуїзмі. Вважається, що це перший звук у Всесвіті, вібрація, яка породила все живе, з якого починаються практично всі мантри. Не дивно, що квітка лотоса і священний звук роблять разом – вони обидва багато значать у східних культурах.

З Буддою

Лотос є символом просвітлення Будди, його часто зображують сидячи на величезній квітці і називають серцем лотоса. У татуюваннях такі картини також популярні, і зазвичай це шикарні якісні роботи.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Оскільки таке татуювання саме по собі є поєднанням лотоса і мандали, найчастіше інші символи не підходять. Хоча масштабна робота також може включати в себе різні східні орнаменти, зображення буддійських богів, шукач снів, фенікс, написи і т.д.

татуювання лотоса з Буддою

Висновок

Значення татуювання лотоса дійсно багатогранне. Це одне з найяскравіших і незвичайних зображень, пропонованих в сучасних тату-салонах. В цілому можна охарактеризувати цю квітку як позитивний і енергійно потужний символ з багатим історичним минулим.

Читайте:  Значення тату кинджал та троянда

Незважаючи на те, що квіткові татуювання зазвичай віддають перевагу жінки, образ лотоса цілком підходить чоловікам. Різноманітність форм і манер татуювання допоможе кожному розкрити себе і свій внутрішній світ за допомогою цієї дивовижної квітки.

Фотографії татуювань лотоса

Ескізи татуювання Лотоса

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев