Значення татуювання троянди

znachennya tatuyuvannya troyandi 1 Значення татуювання троянди Рослини

У сучасному тату-мистецтві найпоширенішим, затребуваним і швидко набирає популярністю образ в натільному живописі є троянда. Тату троянда, значення якої досить філософське і багатогранне, застосовується не тільки представницями прекрасної статі, але і чоловіками.

Головне значення татуювання троянди пов’язане з любов’ю, романтикою і прихильністю. Троянда може бути різних кольорів і відтінків. Кожен колір має різне значення. Тату троянди також розглядається як символ відносин, любові і краси. 

Історія татуювання із зображенням троянди

З давніх часів троянда була улюбленим символом серед різних народів. У давнину греки вважали, що троянди спочатку були виключно білими. Червоні квіти з’явилися в результаті того, що Афродіта випадково вколола палець шипом троянди і пролила на нього кров. З тих пір квіти придбали новий колір.

У Стародавньому Римі троянда, яка зів’яла, символізувала швидкоплинність життя і царство тіней. У різних релігіях троянда мала різне значення. У християнстві ця прекрасна квітка символізувала милосердя, в ісламі троянда є символом пролитої крові пророка і двох його синів. У буддизмі троянда означає трійцю істини , що не є сенсом татуювання троянди. Часто троянда зустрічається на емблемах і гербах багатьох країн. У масонів і тамплієрів троянда поєднується з хрестом. Багато письменників і поетів використовували символічні значення троянди в своїх творах. Люди захоплювалися красою і досконалістю цієї чудової благородної квітки протягом багатьох тисячоліть.

Всім відомо, що тату троянди має значення, схоже на квітку Лотоса на Сході, а саме чистоту і невинну любов.

Перші троянди були вирощені в Персії. Згодом троянди стали популярною рослиною і поширилися по всьому світу, раніше з’явилися невідомі сорти. У сучасному світі троянда асоціюється з жінкою і уособлює її красу.

Читайте:  Значення тату півонії

Значення тату троянда

Що стосується татуювання із зображенням троянди – першими на неї звернули увагу моряки, які пішли в море на тривалий період. Застосування такого образу означало вірність своїм жінкам, які чекали їх на суші.

Найпоширенішим значенням тату троянди є елегантність і краса. Багато хто думає, що нанесення такого тілесного живопису може виразити як зовнішню, так і внутрішню красу його власника. Якщо троянда зображена шипами, її власник підкреслює, що зовнішня краса оманлива і більше уваги слід приділити духовній красі і саморозвитку.

Також знаменитим значенням татуювання троянди є любов. Троянда з відсутніми колючими шипами показує, що людина закохана. Якщо шипи все ще є, це попередження власнику від болю, який може заподіяти любов. Важливо відзначити, що розташування квітки на тілі і його колір кардинально змінюють значення татуювання.

Значення тату троянди в комбінації з іншими зображеннями

 • Троянда з колючим дротом – любов, що викликає страждання і душевний біль;
 • Тату троянда з хрестом або з черепом означає смуток за втратою близької людини і пам’яттю про нього. Такі татуювання називаються меморіальними;
 • Парна троянда – це та ж татуювання троянд від подружжя на знак вічної відданості і любові;
 • Тату троянда з кинджалом символізує пристрасні почуття.

Зображення троянди може бути окремим татуюванням або бути присутнім в різних тату-композиціях. Але який би варіант ви не вибрали, в будь-якому випадку ця красива квітка буде нести в собі красу, глибокий сенс і ваші емоції.

Значення кольору татуювання троянди:

 • Червона квітка має сенс справжніх почуттів (любов, пристрасть, повага);
 • Рожева троянда приваблива, елегантна і м’яка;
 • Колір коралового зображення – бажання;
 • Помаранчева квітка – ентузіазм, привабливість;
 • Персикова троянда – дружба і скромність;
 • Жовта троянда раніше означала заздрість, але в сучасному світі це означає дружбу і щастя;
 • Біла троянда – це чистота і невинність;
 • Блакитна квітка – це фантазія і натхнення.
Читайте:  Значення тату ліс

Перед нанесенням татуювання уважно прочитайте його смислове навантаження, перевірте, чи відповідає зображення думці, яку ви хочете передати.

Троянда з шипами

Після вибору кольору слід подумати про дизайн вашого татуювання. Кожен атрибут, який доповнить основний сюжет, приносить додатковий сенс. Наприклад, шипи на троянді є символом чоловічого принципу. Взагалі, будь-яке тату з шипами характеризує господаря як духовно сильного, міцного і наполегливого. Це ознака захисту.

Тату троянд з шипами мають ще одне приховане значення: вони ніби говорять про те, що немає краси без жертв, любові без болю і великих досягнень без ризику. Переплетені квіти є символом гармонії. Наприклад, поєднання троянд з шипами і без символізує єдність чоловічих і жіночих принципів. Композиції з квітів в тату може служити засобом зображення напису або сюжету. Пелюстки або бутони можуть викласти силует або слово, що надає художнику необмежений політ фантазії.

Коли стає зрозуміло, що означає татуювання троянди, настав час визначитися з місцем для нанесення.

Вибір місця для малювання картини

Вибираючи ту частину тіла, на якій можна розмістити татуювання, кожен виходить зі своїх уподобань. Але є кілька найпопулярніших місць для татуювань, де троянда виглядає особливо добре.

Тату троянда на руці

Традиційно руки найчастіше використовуються для нанесення різних образів. Квітка троянди не став винятком. Різноманітні ескізи для чоловіків і дівчаток дозволяють зробити унікальне тату на руці кожного. тату троянда

Рука підходить для нанесення татуювань троянди незалежно від статі, без особливої різниці в оформленні ескізу. Квіти в соковитих червоних тонах або чорно-білих відтінках стали користуватися великим попитом в тату-салонах по всій країні.

Троянди на стегні

Найчастіше татуювання троянд на стегні вибирають дівчата. Вони символізують красу і ніжність. Нижче представлено кілька кольорових і чорно-білих робіт.

Читайте:  Значення тату кинджал та троянда

Парні тату троянди

Поширення парних татуювань не обійшло троянду стороною. Як і інші символи, що представляють любов, ця квітка може стати ідеєю тату для чоловіка і дружини.

В якості варіанту ескізу може бути пара однакових троянд, розміщених на зап’ясті або грудях. Підійде і татуювання, що складається з двох частин: одна частина для дівчини, інша для хлопця, і разом вони будуть представляти єдиний малюнок.

Тату троянди для чоловіків і жінок

Значення для жінок

Татуювання троянди без шипів на спині, плечі або руці дівчини означає, що вона любить когось, пристрасно і по-справжньому. Якщо ще є шипи, це говорить про те, що це почуття приносить їй страждання або воно не взаємне.

Дівчинка страждає. Є ще одне значення: троянда з шипами означає, що справжня любов не може обійтися без жертв, і дівчина готова пожертвувати собою заради обраної нею людини. Якщо ви бачите поєднання троянди і хреста на тілі дівчини, це означає, що вона сумує за коханою людиною, яка померла.

Значення для хлопців

Цікаво, що спочатку троянда, яку почали вирощувати в Персії, була квіткою чоловіків. Вперше в якості татуювання на тілі цей символ стали використовувати представники сильної статі, моряки, які довгий час плавали. Таке татуювання мало сенс туги за своїми дружинами і відданості їм.

Зараз таке тату набиває хлопець, для якого його кохана жінка має велике значення. Тому, якщо ви бачите чоловіка з таким татуюванням, знайте, що його серце зайняте, і ця любов триває вже давно.

Це лише деякі з значень троянд. Пам’ятайте, що кожне татуювання є унікальним і може або не може мати різні значення для свого власника.

Фото

Maya
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Контакты тату мастера - Киев