Значення тату півонії

znachennya tatuyuvannya pivonid197 1 Значення тату півонії Рослини

Татуювання у вигляді квітки вважається одним з найдавніших. Великою популярністю серед усього квіткового достатку користується півонія. Цей образ бере свій початок у східній культурі, будучи символом енергії Ян. Тату півонії має багато значень, які буде корисно знати, перш ніж застосовувати його до вашого тіла.

Загальне значення тату півонії

Перш за все, півонія – імператорська квітка. Звідси і його значення, такі як багатство і процвітання. При цьому йому приписують вміння приносити удачу, тому татуювання з півонією може стати щасливим знаком.

Татуювання півонії зобов’язане своєю назвою богу-цілителю – Пеані, що з грецької означає «дарувальник світла». Це чоловіче сонце. Півонія, на відміну від своєї конкуруючої троянди, вважається чоловічим квіткою. Він уособлює символ довголіття, адже може рости на одному місці багато років, і не боїться сибірських морозів або тропічної спеки. Це дуже барвистий квітка різних кольорів, для чого його часто використовують в татуюваннях.

Півонія прославилася в багатьох країнах, і в своїй славі затьмарила навіть троянди. По суті, це королівська квітка. Ми постараємося пройти лише кілька значень і дізнатися про те, як люди в різних куточках світу ставилися до нього.

півонії татуювання

Значення півоній в різних народах

В цілому ця рослина, що розглядається як символ, неоднозначно. У різних культурах вона отримувала різні інтерпретації. В азіатських країнах півонія вважалася символом жіночої краси, весни, родючості, шлюбу, слави, радості. Іноді це легке ставлення до життя.

В Індії півонія є знаком гордості. У християнстві ця квітка є одним з посилань на образ Діви Марії. У східній культурі півонія символізує чоловічий принцип, тому традиційно тату півонії належить чоловікам. Варто сказати, що для східної людини ця квітка настільки ж глибоко символічна і шанована, як лотос, сакура, райдужна оболонка і хризантема.

Читайте:  Тату лотос значення для дівчат та хлопців

Поряд з іншими кольорами півонії є улюбленою темою в китайському живописі. Ескізи татуювання із зображенням півонії як чорно-білі, так і кольорові. В Японії і Китаї півонії шанують квіти і стоять нарівні з лотосами, хризантемами і цвітінням сакури. У японських татуюваннях квіти часто поєднуються з драконами, тиграми і демонами. Таке поєднання підкреслює баланс між силою і красою.

Півонії традиційно зображуються з японськими левами, де тварина означає захист, а квітка означає відпочинок. У китайській культурі півонія довгий час мала національне значення і називалася «королем квітів». Він уособлював багатство і честь, а також символізував любов і процвітання. Його великі відкриті пелюстки і яскраво-червоний або рожевий колір завжди були легко впізнавані. Зображення півоній використовувалися в живописі, вишивці, при виготовленні посуду, а пізніше мігрували на татуювання.

Серед стародавніх греків півонії символізували здоров’я і довголіття. На Русі півонії з’явилися в 18 столітті, коли цар Петро I привіз їх з Китаю. Вони відразу ж завоювали популярність у благородних і впливових людей за їх пишність і красу. У Стародавній Греції він був символом довголіття. Це безпосередньо пов’язано з легендою про обдарованого лікаря Півона, який дав рослині свою назву. Однак особливі властивості були віднесені до самої півонії. Корінь рослини порадили надіти на шию, щоб тим самим заспокоїти судоми. Також його рекомендували використовувати для захисту від злих духів і нав’язливих бажань. Тому татуювання, набите оком до стародавніх вірувань, можна сприймати як талісман.

тату півонії

Татуювання півонії у жінок і чоловіків

Татуювання з півоніями сьогодні особливо люблять жінки, але за своїм змістом це більше чоловіча квітка. У східній культурі він уособлює Ян. В Японії і Китаї півонія також виступає символом героїзму, мужності, безстрашності, готовності ризикувати. Це справжня ознака воїна, про що, напевно, знав самурай. Вони татуювали драконів, тигрів, левів та інших хижаків на своєму тілі, доповнюючи їх зображенням півонії. І цікаво, що в такій компанії квітка повинен був не підкреслити військову «природу», а принести гармонію, збалансувати агресію зі спокоєм.

Читайте:  Значення тату ліс

У жінок:

З одного боку, це чоловіча квітка. З іншого боку, він володіє досить жіночими властивостями і ніжними якостями.

У деяких азіатських країнах вважалося, що татуювання з півонією допоможе знайти хорошого чоловіка, або стане ключем до щасливого сімейного життя. У більшості країн світу дівчата роблять тату півонії на боці, спині або стегнах.

Якщо дівчина ще не заміжня, татуювання з півонією допоможе захиститися від пристріту і місцевих аналогів прокльонів на целібаті. В цілому ця квітка захищає від всіляких неприємностей. Якщо постійно втрачати різні чарівності підвіски, татуювання буде виходом із ситуації.

Сьогодні татуювання півонії користуються великою популярністю серед дівчат. Вони підкреслюють красу і чарівність свого господаря, а також несуть в собі глибокий сенс. Півонії символізують радість, розквіт життя і внутрішню гармонію. Крім того, деякі дівчата використовують тату півонії як амулети проти пристріту та інших нещасть. Малюнки тіла найчастіше мають чорно-білий варіант і розташовуються на лопатці, боці або стегні. Деякі дівчата колоють кольорові півонії на плечі або передпліччі, створюючи не тільки яскравий акцент в своєму образі, але і важливий для них.

Для чоловіків:

Ви, напевно, були здивовані тим, що ці квіти – це не тільки жіноче татуювання. Миритися з цим, в світі, де є колекції чоловічих бюстгальтерів, це нікого не здивує. А якщо жартів немає, то півонія – пряма протилежність троянди. Вважається чоловічою квіткою. Більш того, він навіть уособлює чоловічу світлову енергію ян в східній культурі.

У хлопця татуювання у вигляді півонії може служити захисним, захисним знаком. Особливо це корисно для тих, хто часто і довго подорожує в часі. За старих часів навіть моряки робили такі татуювання. Так що не варто плутати квіткову тематику, вона просто створена для брутальних представників сильної половини людства.

Читайте:  Значення татуювання місяця

Серед значень, які зустрічаються в різних джерелах, є:

  • Відсутність страхів і готовності до будь-яких труднощів. Сам квітка прекрасно росте на будь-якому грунті і в різних типах клімату. У минулі часи чоловіки вірили, що татуювання допоможе їм досягти того ж;
  • У Римській імперії це була квітка дворянства;
  • У Стародавній Греції він є символом здоров’я і довголіття;
  • У Китаї це багатство. У середні віки багато заможних чоловіків в цій країні робили подібні татуювання;
  • В Японії використовували комбінації квітки і якоїсь хижої тварини. Вважалося, що звір символізує емоції, а півонія – здатність постійно ними контролювати. Татуювання використовувалося для придушення агресії, гніву, який в бою тільки заважає;
  • У деяких культурах квітка став символом легкості і спокою, спокою. Це так, ніби він каже: “Забирай життя простіше”.

Фото татуювання півонії

Ескізи татуювань

 
Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев