Значення татуювання Фенікса

тату фенікс Тварини

Значення тату Фенікса наділене не простою і багатою символікою. Головне значення цього птаха виражається такими категоріями, як безсмертя і відродження. Також ця містична істота стала символом оновлення і циклічності життя, з давніх часів воно асоціювалося зі стихією вогню, і асоціювалося з сонцем. Як символ безсмертя Фенікс вважається покровителем довгих періодів часу. Значення тату Фенікса часто сприймається як сильний амулет – талісман, даний сонцем, який здатний максимізувати земне людське життя. Незмінно популярними в сучасному світі є зображення фенікса, народженого від полум’я. Тут всепоглинаючий вогонь означає смерть. Птах – це особливий предмет, який символізує перемогу над узами смерті і зводить нанівець всі життєві негаразди.

Загальне значення тату фенікс

Картину, головною ідеєю якої є вихід фенікса з вогню, можна трактувати як процес відродження, появу відновленого початку, воскресіння. Такі татуювання зазвичай приваблюють людей, які в минулому перенесли досить труднощів, і зуміли переступити через них і мирно жити в теперішньому часі. Це малюнок переможців і віруючих у вічне життя після смерті. Фенікс вважається міфологічним птахом незвичайної краси. Вона священна в багатьох культурах, тому що символізує повне воскресіння з мертвих і безсмертя. Згідно з легендами, тату Фенікса має глибокий сенс, особливе значення для його власника.

Суть такого образу на тілі людини полягає в одному: якщо настає кінець однієї події або явища, то відразу настає початок іншого. Вони зображують птицю схожою на якусь реальну. Особливою популярністю користуються фенікси в китайському стилі, а також віддалено нагадують колібрі за дзьобом і формою. Намалювати міфологічну птицю можна по-своєму, головне не забувати про головний відмітний символ вогню і червоний колір.

Татуювання Фенікса на руці

Значення фенікса в різних народах

Він названий на честь пальми. У Стародавній Греції це дерево називали феніксом, тобто сонячним. Таку ж назву отримав міфічний птах, здатний горіти в полум’ї, але підніматися з попелу. Легенди про нього, на думку істориків, засновані на чутках, які дійшли до Греції з Єгипту. У ньому знаходився Геліополіс – місто поклоніння Сонцю і один з його богів – Бен. Значення татуювання фенікса для дівчаток найчастіше пов’язане з китайським ставленням до цієї птиці. Китайська культура розповідає нам про традиції стародавнього Китаю, де була якась імператриця. Тільки вона мала велику честь носити образ птаха Фенікса.

Читайте:  Значення татуювання восьминога

Ця фантастична істота стояла на другому місці після дракона, шанованого цим народом. Стародавні жителі Китаю мали власне пояснення про фенікса, приписуючи цьому птахові значення благодаті і чесноти, що виходять від жіночого принципу. Китайський фенікс наділений пишними пір’ям, пофарбованими в цілу палітру кольорів, включаючи таємничий чорний, чисто білий, вогненно-червоний, а також зелений і жовтий. Особливої уваги заслуговує той факт, що образ крилатого фенікса розуміється як жіноча частина людства, а під грізним образом дракона вони мають на увазі чоловічу частину людства.

Цих двох істот можна порівняти з двома принципами, їх називають «інь» і «ян». Багато хто вибирає таке татуювання через його загадковості і мудрості, за такий тривалий період життя набуваються переживання і розуміння сенсу життя. У християнській релігії фенікс є символом Христа, що означає віру, сталість, воскресіння і торжество вічного життя. Його зображення часто поміщали на поховальні плити, як перемогу над смертю і воскресінням з мертвих.

З єврейської Каббали випливає, що цей птах жив в Едемі разом з Адамом і Євою. Коли Єва годувала свого чоловіка і всіх істот плодами Дерева Пізнання Добра і Зла, тільки фенікс не піддався спокусі, завдяки чому зберіг своє відносне безсмертя. Малюнок фенікса на тілі сприймається як сильний амулет, який дається сонцем і здатний продовжити земне життя людини.

Існує ще одна легенда про цього міфічного птаха. Під час потопу Ной піклувався про всіх тварин у своєму ковчезі, годував їх і піклувався про них. З усіх його мешканців тільки фенікс лежав смиренно і тихо. Коли Ной запитав, чому йому не потрібна їжа, фенікс відповів, що, побачивши, як у благодійника було багато проблем з іншими, він не наважився його турбувати. Зворушений цією відповіддю, Ной молився Всевишньому, щоб він послав вічне життя феніксу.

Читайте:  Значення татуювання кита

Птах Фенікс унікальна за своїм зовнішнім виглядом. За іншими легендами, вважалося, що вона згоріла, але залишила на своєму місці пташеня. У цій версії тату Фенікса може мати глибокий сенс, нагадуючи, що все на світі взаємозамінне, що коли-небудь вам доведеться віддати своє місце комусь іншому. Все в житті рухається по спіралі, повторюється, відрізняючись тільки умовами і масштабом.

Татуювання Фенікса на спині

Місця нанесення татуювань

Символіка фенікса на різних частинах тіла не дуже відрізняється:

  1. Татуювання Фенікса на спині є символом воскресіння, подолання життєвих перешкод, відродження з попелу після страждань, болю і відчаю.
  2. Тату Фенікса на руці і передпліччі означає багатство, удачу, успіх. Традиційно на праве передпліччя наносять татуювання добробуту.
  3. Татуювання Фенікса на зап’ясті – ознака щедрості, милосердя і благодаті. Рука з феніксом сприймається як символ допомоги і дарування.
  4. Тату Фенікса на стегні найчастіше роблять представниці прекрасної статі, так як на жіночій нозі це просто виглядає приголомшливо. Його значення також зводиться до відродження і символізує жагу до життя.

Фенікс акварель татуювання виглядає ефектно у великих масштабах. Ніжні пастельні кольори, розпливчасті контури надають композиції легкість і легкість. Татуювання спині, плечі або нозі стануть красивою прикрасою тіла для представниць прекрасної статі. Чорно-білі ескізи неодмінно привернуть увагу молодих людей, які хочуть підкреслити силу і незалежність. Це можуть бути техніки створення або гравіювання, які відрізняються монохромними стильними образами.

Для татуювання з феніксом найбільш підходящим варіантом є ескізи в східному стилі. Бажано, щоб в роботі переважали золотий і червоний кольори. Лотоси і морські хвилі органічно впишуться в склад. Маленькі татуювання виглядають оригінально в стилі геометрії. Таке татуювання має сакральне значення, відоме тільки його власнику. У композиції переважають чіткі контури, акуратні тонкі лінії, правильні геометричні форми.

Татуювання Фенікса на животі

Значення тату фенікса у жінок і чоловіків

Хлопці:

Красивий образ на тілі у вигляді відродженої птиці можна побачити у чоловіків. Найчастіше татуювання виконані в чорно-білих тонах. Таким чином, можна підкреслити невтомність, мужність, молодість душі, наполегливість у досягненні мети представника сильної статі.

Читайте:  Що означає тату крокодил?

Міфічна птах для чоловіків – це талісман, який рятує від різних небезпек. Часто татуювання прикрашає тіла каскадерів, військових, пілотів, життя яких постійно пов’язане з ризиком. Для чоловіків таке татуювання означатиме мужність і невтомність, бажання продовжити свій рід. На відміну від слабкої статі, образ фенікса для них повинен бути чітким, використовуючи широкі, іноді грубі лінії. Краще зобразити його на спині, так як місця для творчості багато, і можна намалювати кожну лінію. Для чоловіків характерні чорні, сірі і коричневі татуювання.

Татуювання Фенікса має сенс довголіття, сили і сили. Вона уособлює людський дух, який знаходиться в постійній боротьбі з перешкодами і життєвими труднощами.

Фенікс Татуювання в чоловіків

У дівчат:

Татуювання Фенікса має сенс для дівчаток – щира любов, вірність і відданість, особливо татуювання з китайським ієрогліфом Луан-нао. Татуювання ескізів птиці з драконом символізують взаємодію чоловічих і жіночих принципів і мають те ж значення, що і знак інь-ян. Дівчата, які не просто хочуть одружитися, а хочуть знайти гармонійні відносини, засновані на довірі і взаєморозумінні, можуть вибрати татуювання з феніксом. Таке татуювання неодмінно приверне в життя любов і сімейне щастя.

Фенікс татуювання у дівчаток

Сумісність з іншими елементами

Зображення феніксів прекрасно поєднуються з квітами, гілками дерев. З цим птахом можна побачити цілі величезні композиції, що прикрашають спини любителів татуювань. Фенікс добре поєднується з будь-якими іншими вогненними сонячними символами. Птах може тягнутися до багаття або сонця в композиції. Але важливо враховувати стиль і колірну гамму: яскравий різнокольоровий фенікс в повній спині не буде поєднуватися з рукавом в стилі кельтської племінної або повністю біомеханічної.

Татуювання Фенікса на стегні

Висновок

Заворожуюче видовище величезної птиці фенікса, нанесеної на тіло, приваблює очі і радує око. Фантастична потужна істота з гігантськими крилами частіше зображується в різнокольоровій вогняній темі. При розгляді найскладніших композицій на тілі навколишні люди потрапляють в приємний шок від величного і загадкового зовнішнього вигляду цієї незвичайної птиці.

Фото

Ескізи

Джерела: http://tattooha.com, https://vsetattoo.com.ua, https://tatufoto.com, https://tattoofan.ru, http://znachenie-tatuirovki.ru, https://womanadvice.ru, https://tatyirovka.ru, http://tatuh.net

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев