Значення татуювання колібрі

znachennya tatuyuvannya kolibri 1 Значення татуювання колібрі Тварини

Колібрі – найменша, але, мабуть, одна з найкрасивіших птахів на землі. Колібрі відноситься до тих видів птахів, які живуть не у всіх частинах планети, тому значення татуювань колібрі не настільки інтернаціональне і різноманітне.

Запис

Колібрі – це краса, легкість, ніжність і трепет, його дивовижна здатність парити на місці привернула увагу людей з давніх часів і не припиняється і сьогодні. Саме ця здатність змусила культури багатьох народів вважати колібрі високодуховною істотою, асоціювати її з магією і надприродними здібностями.

Пір'я колібрі – привабливість пристрасної і безжальної любові. Цей невловимий птах втілив швидкість і неймовірну спритність. Татуювання із зображенням птаха колібрі вважається загальновизнаним символом любові до життя і радості в житті. Він символізує силу, енергію і здатність виконувати надскладні завдання. Також татуювання колібрі означає благополуччя і сексуальну енергію людини. Найчастіше в татуюванні зображений птах колібрі, плаваюча на місці і п'є нектар з квітки, цей нектар ототожнюється з п'янким нектаром шаленої любові.

У міфології і віруваннях древніх ацтеків колібрі вважалося шанованим божеством з назвою «Гуйцілопохтлі», оскільки це ім'я співзвучне з шумом маленьких крил цього прекрасного птаха. Образ колібрі користується великою популярністю в Карибському басейні, де вважається символом багатства природи і різноманітності.

Татуювання колібрі випромінює позитив і оптимізм, підкреслює відкритість і щирість людини, а також екзотику і ексцентричність її власника. Колібрі, поряд з метеликами і квітами, користуються великою популярністю серед жінок, як символ неймовірної легкості і граціозності.

Значення татуювання колібрі

Сенс татуювання колібрі – спокій, турбота і щастя. Птах колібрі може означати неймовірну рідкість або випадкову радість, може бути символом яскравості і прикраси життя, адже часто ці яскраві птахи зустрічаються серед густих джунглів, під непроникними деревами і густими заростями.

Читайте:  Значення татуювання восьминога

Сьогодні відомо близько трьохсот видів колібрі, і кожен з них має унікальне забарвлення, різну форму хвоста та інші особливості.

Згідно з віруваннями індіанців Центральної Америки, колібрі, що літають парами, – це душі закоханих, які залишилися разом після смерті. Їх називали пурхаючими квітами або живими дорогоцінними каменями. Птах колібрі була символом любові, співчуття і життя. У індіанців багато історій, міфів і легенд про цього відважного і невловимого птаха, де він рятував людей від посухи і голоду, вгадав загадки Божі і боровся за справедливість. Тому його часто вважають символом подолання життєвих перешкод.

Основні цінності, які легко доповнюють один одного

1. Легкість і легкість. Не дивно, що в основному дівчата вирішують зобразити колібрі на своєму тілі. Дивовижна легкість цього птаха говорить про бажання носія злетіти по життю, пролетівши від квітки до квітки.

2. Ніжність. Пір'я птиці ніжні і приємні на дотик. Кожен дотик до них дарує відчуття легкості і легкості. Образ колібрі може говорити про неймовірно ніжний характер. Це те, що жіночі представники намагаються донести в основному.

3. Краса і граціозність. Зазвичай татуювання виконується кольоровими фарбами, так як не помітити яскравість і красу оперення неможливо. Птах елегантна і унікальна за своїм забарвленням, тому візерунок робиться максимально реалістичним.

4. Трепетом. Цей маленький трудівник не може не викликати емоцій і захвату. Її маленькі крила рухаються так швидко в повітрі, що здаються невловимими.

5. Вірності. Багато племен, що населяють територію Нового Світу, вважали колібрі магічною істотою, а його здатність висіти в повітрі була символом вірності і наполегливості.

6. Пристрасть і любов. Пір'я колібрі були інгредієнтом для більшості любовних напоїв і любовних зілля, а сама птах в міфах символізувала сильне тремтяче почуття.

Читайте:  Що означає татуювання ластівки?

7. Внутрішня життєва сила. Незважаючи на свої крихітні розміри, птах може похвалитися величезним прагненням до життя. Часті розмахування строкатими крилами, різні види польоту і висока швидкість, набрані невеликим колібрі, є символом самовідданості.

8. Радість і благополуччя. Найчастіше колібрі зображуються з квіткою, з якої вона п'є нектар за допомогою довгого дзьоба. При цьому татуювання символізує щастя, успіхи в справах і удачу.

Дами, які вибирають татуювання колібрі, хочуть підкреслити їх відкритість і щирість. Незважаючи на наполегливість маленької птиці, вона залишається справжнім символом жіночності.

Розташування татуювань колібрі на тілі

Існує кілька традиційних місць для розташування таких татуювань: лопатка, лопатка, щиколотка, спина. Але ніхто не забороняє робити татуювання в більш інтимному або навпаки, більш помітному місці. Для начинки можна вибрати наступні місця:

  • ключиці;
  • вухо;
  • шия;
  • зап'ястя;
  • груди;
  • стегна;
  • сідниці;
  • гомілка;
  • Ікра.

Варто врахувати, що є місця з більш ніжною шкірою, в яких буде важко переносити pain.In більшості випадків татуювання з колібрі роблять дівчата. Маленька пташка символізує любов, радість, прагнення до світлого і прекрасного життя. Татуювання колібрі на руці буде виглядати приголомшливо.

Найчастіше колібрі зображують на своєму тілі представників прекрасної статі, щоб відзначити їх ніжність, красу і трепет. Тому татуювання колібрі на нозі також підкреслить елегантність свого власника.

Татуювання колібрі вважається досить рідкісним в салонах, оскільки ця птах не так добре відома серед нашого населення. Але, незважаючи на це, татуювання колібрі на шиї роблять дівчата, щоб показати свою ніжну натуру.

Є зображення цього птаха в парі з іншими малюнками. Наприклад, татуювання колібрі з квіткою.

Це татуювання підходить для всіх веселих і сміливих людей.

Знімок

Читайте:  Значення тату ворона

Ескіз

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев