Тату кіт – значення та місця нанесення

znachennya tatuyuvannya kota Тату кіт - значення та місця нанесення Тварини

Останнім часом значення тату кота набуло нового символу і стало означати магію, мінливість, бажання, ніч і свободу. І це лише частина значень, які має це татуювання. Що стосується того, чому це татуювання класифікується як тюремне татуювання, то воно триває з тих пір, як злодії почали наносити це тату кіт на своє тіло, вважаючи, що це принесе їм удачу, адже чорна кішка дуже непомітна в темряві.

Загальне значення татуювання кота

Кішка або кіт завжди є символом гострого розуму, кмітливості і любові до свободи. Тату кіт частіше зустрічається у жінок, хоча чоловіки також іноді надають своєму тілу різноманітність за допомогою такого малюнка. Кішка не є передвісником невдачі, далеко від неї. Татуювання у вигляді кішки не дає приводу турбуватися про те, що успіх і удача можуть залишити вас.

Задоволений кіт

Тату кіт: значення в різних країнах

Як відомо, стародавні єгиптяни поклонялися богині Баст, яка зображувалася як жінка з головою кішки. Баст був покровителькою радості, веселощів, родючості і дому. Кішка вважалася священною твариною в Єгипті. Люди, які завдали шкоди кішці, були страчені.

У Європі ставлення до цих тварин було дуже неоднозначним. Наприклад, в язичницькій Скандинавії, в пантеоні богів, була богиня Фрея, покровителька сімейного вогнища, богиня любові і краси, колісницю якої запрягали дві кішки. У деяких країнах, особливо під час гонінь на відьом, інквізиція і католицька церква визнавали кішок посланцями злих духів і закликали до знищення цих тварин.

Особливо гостро темна сторона котів висвітлювалася християнськими статутами, згідно з якими кіт асоціювався з демоном, злим духом, навіть сатані. Зараз все по-іншому і дівчина, що гуляє з татуюванням кішки на зап’ясті або щиколотці, буде виглядати дуже модно і привабливо.

Читайте:  Значення татуювання Фенікса

Звідки взявся хороший сенс татуювання кота? На позитивний вплив образу кота, претендували греки і римляни. Вони асоціювали кішок з миром і спокоєм, а також свободою.

татуювання кішки на руці

Місця для нанесення

  1. Спина – підходить для зображення диких, великих кішок;
  2. Живіт – відмінне місце для невеликого спокусливого татуювання кішки внизу живота;
  3. Задня частина передпліччя – підходить для будь-якого татуювання кішки, але особливо цікаво буде виглядати реалістичний образ;
  4. Ноги, стегна – підходять для будь-якого образу кішки;
  5. Лопатки – ідеальне місце для голови або морди кішки.

тату кіт

Висновок

Хоча значення татуювання кішки настільки мізерне і передбачуване, воно має значну популярність серед людей, які хочуть мати татуювання, а тим більше тату зі значенням, яке характеризує характер і «специфіка» людини. Справжня і візуальна краса татуювання у вигляді кота або кішки буде дуже корисна людям з загадкою, з любов’ю до свободи і щасливчиків.

Знімок

Ескізи

Maya
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Контакты тату мастера - Киев