Татуювання на шиї

tatuyuvannya na shid197 1 Татуювання на шиї Частини тіла

Шия є, мабуть, однією з найпомітніших частин всього людського тіла. Незважаючи на те, що він частково покритий одягом, він все ще залишається досить помітним для інших людей. І чоловіки, і жінки прикрашають шию прикрасами і дрібничками, в тому числі намистом, тому їх шиї виглядають елегантно і шикарно. Але іноді такі намиста можуть бути дорогими і навіть виглядати незграбно на декількох шиї. Так що ж робити, якщо ви хочете, щоб ваша шия виділялася серед інших? Відмінний варіант – зробити татуювання на шиї. Він підходить як для чоловіків, так і для жінок, так як ви можете проявити творчість у створенні татуювання. Є багато ідей, які ви могли б придумати для такого татуювання. Дівчата люблять наносити милі візерунки на свої татуювання, в той час як чоловіки люблять робити племінні татуювання.

Татуювання на шиї дуже помітні. Причина, по якій людям подобається татуювання на шиї, полягає в тому, що вони виглядають привабливо і привертають увагу. Однак, якщо ви вирішили зробити татуювання на шиї, вам слід подумати про біль, який ви переживете. Татуювання в цілому є болючим процесом, і отримання татуювання на шиї може бути в два рази болючіше, тому що шкіра і нерви там більш чутливі. 

Види татуювань на шиї

Татуювання написи

Тату-напис на шиї зазвичай розміщується на задній частині шиї. Цей напис може бути ім'ям коханої людини, родича або кумира. Це також може бути фраза, популярна приказка або уривок з релігійних книг. Татуювання напису на шиї може бути простим, але воно однозначно класичне і дуже запам'ятовується. Покласти певне слово або фразу на шию – це також відмінний спосіб запам'ятати когось або вшанувати чиюсь пам'ять. Оскільки у вас є ім'я цієї людини на шиї, ви показуєте, що дуже пишаєтеся ним.

Племінні татуювання

Цей вид татуювань на шиї привертає безліч видів, так як вони відмінно виглядають на шиї людини і користуються великою популярністю у всьому світі. Але, незважаючи на це, племінне татуювання може означати різні речі в різних культурах. Наприклад, племінні татуювання в культурі маорі означають, що ви належите до високого статусу серед вашого племені. Тим часом ті ж татуювання в кельтській культурі символізують віру і мужність. Племінне татуювання було вперше створено для військових рейтингів і релігійних цілей.

Бабка Татуювання

Татуювання бабки в основному наноситься на задню частину шиї. Форма бабки з її довгим струнким тілом і величезними крилами створює красиву форму і ідеально підходить для людської шиї. Татуювання бабки на шиї користуються популярністю у women.In популярних міфів, бабку часто називають ознакою перетворення, як метелик або міль. Тому, якщо у людини є татуювання бабки на шиї, це означає, що він зазнав змін у своєму житті, щоб стати краще.

Татуювання штрих-коду на шиї

Вірте чи ні, таке татуювання на шиї існує – і воно повільно набирає популярність, оскільки технологія починає розвиватися. Татуювання на шиї штрих-коду складається зі штрих-коду конкретного продукту, який подобається людині, або числа, яке може мати особливе значення для власника татуювання. Ці типи татуювань в основному робляться на задній частині шиї, а не спереду – в основному тому, що шкіра там товщі, тому вона добре тримає чорнило.

Значення татуювань на шиї

Татуювання на шиї зазвичай означає, що ви готові піти на великий ризик, або що ви смілива людина. Такі люди не бояться робити вибір, який може змінити їхнє життя. Шия є однією з найбільш оголених частин людського тіла. Не має значення, що людина виходить одягнений в кілька шарів одягу на вулиці, шию завжди буде видно. Потрібно також пам'ятати, що шия дуже чутлива, тому ця область може бути досить болючою для татуювань. Всі варіанти татуювань, які людина вибирає для свого татуювання на шиї, завжди залежать від власних уподобань, а також від рекомендацій і бачення майстра. Найпопулярнішими елементами для татуювань шиї є квіти, серце або ім'я людини.

Татуювання на шиї легко розповість вам про людину. Тому завжди будьте обережні, перш ніж вирішувати, чи хочете ви татуювання там чи ні. По-перше, подумайте про свою роботу – чи дозволені татуювання на вашому робочому місці? Деякі люди отримують відмову від роботи, яка їм подобається просто тому, що у них є татуювання. Але ті, хто хоче знайти роботу в мистецтві, не повинні відчувати надмірного стресу, тому що татуювання дозволені в цій області.

Ідеальне розміщення татуювання на шиї

Перш ніж зробити татуювання, спочатку потрібно подумати про те, яке татуювання ви збираєтеся надіти на шкіру. Подумайте про розмір, а також про те, як може виглядати кінцевий результат. Ваше татуювання маленьке чи велике? Це татуювання з великою кількістю деталей чи ні? 

Якщо ви вирішили зробити велике татуювання, включаючи фотографію когось або улюбленого персонажа, виберіть область вашого тіла, до якої татуювальник може легко отримати доступ, не змушуючи вас сидіти в незручних позах і ухилятися. Спина є найкращим місцем для великих татуювань, оскільки вона не тільки широка, але і вигнута. Інші місця, які чудово підходять для великих татуювань, включають плечі, живіт, телята та стегна.

Поради щодо підготовки до татуювання

Поговоріть з татуювальником, щоб уточнити важливі моменти, вибрати ескіз, обговорити вартість, час, необхідний для нанесення татуювання та інші моменти, які вас турбують. Чим більш розслабленим і обізнаним ви є, тим краще і приємніше буде ваш сеанс.

Середня вартість татуювання

Однією з найпоширеніших проблем, пов'язаних з татуюваннями, є вартість. Часто ціна залежить від розташування татуювання на тілі. Ви можете заплатити сто доларів за крихітне татуювання або двадцять доларів за велике. Татуювальник може зарядити годину або оцінити обсяг роботи і оголосити суму за все татуювання. 

Поради по догляду за татуюванням татуювання на шиї

Після того, як ви закінчите сеанс і залишите тату-салон, зберігайте пов'язку до чотирьох годин. Потім промийте татуювання теплою водою і дайте йому висохнути природним шляхом. Зволожуйте і мийте татуювання не менше п'яти разів на день. Не занурюйте татуювання у воду, дряпайте її, не піддавайте сонячним променям і не носіть облягаючого одягу. Також не рекомендується ходити в спортзал під час процесу загоєння. При появі набряку проконсультуйтеся з татуювальником або лікарем.

Ваш майстер повинен дати вам інструкції про те, як доглядати за татуюванням, так що слухайте уважно. Кожен татуювальник має свій набір порад по догляду. Основна мета після нанесення нового татуювання – дати йому можливість правильно зцілитися і добре виглядати на шкірі, тому майстер точно не дасть вам поганих порад по догляду за нею.

Не відкривайте пов'язку після того, як ви покинете тату-салон. Пов'язка призначена для захисту татуювання від бактерій, так як вони можуть проходити через пошкоджену шкіру. Залиште пов'язку на дві години, перш ніж знімати її.

Знімок

Ескізи

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев