Що потрібно знати про дезінфекцію манікюрного інструменту

shho potribno znati pro dezinfekciyu manikyurnogo instrumentu 1 Що потрібно знати про дезінфекцію манікюрного інструменту Статті

Красивий манікюр – візитна картка сучасної дівчини. В даний час б'юті-індустрія надає найширші можливості для реалізації будь-яких сміливих і провокаційних фантазій в реальність. А з настанням літа поява на ногах прекрасної половини людства сандалій і всіляких варіацій шльопанців педикюр також набуває актуальності.

Але така проста і звична б'юті-процедура може загрожувати серйозною небезпекою. Що? Недобросовісний майстер манікюру може підхопити віруси, інфекційні захворювання (наприклад, гепатит В), герпес і т.д. І це не кажучи вже про найпоширеніше – грибкове ураження.

Що викликає інфекції?

Будь-яка інфекція для її розвитку вимагає ослабленого донорського організму. Але бактерії і віруси можуть передаватися виключно на предмети, які неодноразово використовуються в роботі. І такими в діяльності манікюру є металеві пилки, ножиці і т.д. Хороший майстер, який дорожить своєю репутацією, намагається максимально використовувати одноразові витратні матеріали, які можна придбати на nailmag.com.ua. Але для самозайнятої людини це дорого, тому є ті, хто грішить, ставлячи під загрозу здоров'я клієнтів. 

Дізнайтеся більше про дезінфікуючі манікюрні інструменти

Багаторазові інструменти необхідно помістити в дезінфікуючий засіб (розчин) після кожного з замовників, в якому зберігається період часу, зазначений точно зазначений в інструкції. При цьому розчин ні в якому разі не повинен бути хмарним. 

Після цього засіб ретельно промивають під сильним потоком чистої води. Далі проводиться сама стерилізація. У його курсі можна використовувати рекламовані крафт-пакети, і без них можна обійтися. Головне, правильно укласти інструмент і витримати потрібну температуру і час. В іншому випадку мікроорганізми не загинуть. Стерилізація може проводитися виключно в суху спеку або автоклав. Жоден інший пристрій не буде повністю виконувати всі поставлені перед манікюром завдання, головне з яких – подбати про безпеку клієнтів.

Читайте:  Лазерна епіляція і татуювання: чи можу я це зробити?

Якщо майстер після довгих питань запевняє вас, що стерилізатора м'яча (глазперлену) достатньо для повної дезінфекції багаторазового інструменту, то це не зовсім так. Цей пристрій не рекомендується найавторитетнішою асоціацією манікюру і педикюру в світі – Американським санітарним управлінням. Причина – неможливість забезпечення необхідної чистоти інструментів.

Подивіться уважно: чистий інструмент хорошого майстра завжди зберігається окремо від вже використаного. І пам'ятайте: не соромтеся задавати питання. Іноді краще відмовитися від послуг недобросовісного майстра перед проявом неприємних наслідків, ніж лікуватися.

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев