Лазерна епіляція і татуювання: чи можу я це зробити?

lazerna epilyaciya i tatuyuvannya chi mozhu ya ce zrobiti Лазерна епіляція і татуювання: чи можу я це зробити? Догляд за тату

Чи можна видаляти небажані волоски за допомогою лазерної епіляції на тату – це питання хвилює багатьох жінок. Але, на жаль, однозначно позитивної відповіді на нього дати неможливо. Пігменти (введені під шкіру татуювальником) і лазерні промені (більшість моделей) несумісні. Чим це пояснюється і як проводиться лазерна епіляція на руках, ногах та інших ділянках, де є татуювання – відповіді на ці питання ви знайдете нижче.

Татуювання і лазерна епіляція – чому ці поняття несумісні?

При створенні красивого образу на тілі татуювальник вводить пігмент під шкіру. Введений в міжклітинний простір барвник не впливає на швидкість росту волосся. Але це може викликати серйозний опік, якщо ви вирішите лазерним видаленням небажаної рослинності в цій місцевості. Пояснюється це тим, що лазерне проникнення під шкіру в першу чергу руйнує чужорідний пігмент (той же барвник). В цьому випадку лазерна епіляція на тату спричинить за собою появу:

  • Темні / білі плями в області опіку;
  • Пухирі з подальшими шрамами.

Більш високий ризик опіків відзначається в тих випадках, коли татуювання створюється за допомогою синіх, фіолетових, зелених, чорних, фіолетових пігментів. При короткій взаємодії лазера з іншими барвниками може не бути теплових пошкоджень. Але зміни в відтінку татуювання все одно відбудуться. Зазвичай вони виражаються освітленням пігменту, втратою насиченості.

Важливу роль в тому, як лазерна епіляція і татуювання впливають один на одного, відіграє оброблена область, тривалість лазерного використання і особливості шкіри. Наприклад, якщо ваші губи покриті червоним татуюванням, і ви вирішили видалити «вусики», будьте готові до того, що колір контуру татуювання зміниться на коричневий або навіть чорний.

Як видалити волосся в області татуювань?

Татуювання не є приводом відмовитися від видалення небажаної рослинності на волоссі. Просто в цьому випадку слід бути більш обережним і розважливим. Важливо пам’ятати кілька правил:

  • При обробці шкіри лазером слід відхилятися від пігментованого малюнка 2-3 мм;
  • Перед створенням татуювання рекомендується видалити небажану рослинність на тілі;
  • Варто вибрати варіанти видалення волосся на тату, які не мають на увазі використання лазера (класичне гоління, віск);
  • Якщо проводити лазерну обробку ділянок шкіри татуюванням – то тільки неодимовим лазером.
Читайте:  Що потрібно знати про дезінфекцію манікюрного інструменту

Так, за допомогою неодимового лазера, що працює в наносекундному діапазоні, можна назавжди видалити небажані волоски навіть в області введення пігментів під шкіру. Цей варіант епіляції має на увазі «герметизацію» капілярів, які живлять волосяні фолікули. Наслідком такого лікування є поступове ослаблення волосків і їх повна втрата.

Тільки професійним майстрам слід довіряти, щоб проводити видалення небажаних волосків в районах, де раніше був введений пігмент. Пам’ятайте, що фахівець повинен проконсультуватися з приводу такої процедури перед її проведенням і вказати методи видалення волосся на тату, доступні в конкретному випадку.

Maya
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Контакты тату мастера - Киев