Значення татуювання змії

znachennya tatuyuvannya zmid197 1 Значення татуювання змії Тварини

Люди роблять татуювання з різних причин. У той час як деякі роблять татуювання, щоб показати свою приналежність до певної справи або спільноти, інші роблять, щоб показати любов до сім'ї або релігії. Деякі люди навіть роблять татуювання заради спогадів або людини, яку вони люблять або поважають. Але деякі люди просто отримати татуювання, тому що це виглядає прохолодно, і нічого не виглядає так здорово, як татуювання змії.

Так що якщо ви хочете отримати татуювання, яке обов'язково зробить вас предметом розмови, або ви хочете урізноманітнити свою колекцію татуювань, то татуювання змії – це те, що вам потрібно. Якщо у вас виникли проблеми з вибором варіанту татуювання змії, то ось деякі унікальні ідеї татуювання змії, які допоможуть вам у виборі.

Місця, де можна зробити татуювання

Частина тіла, де ви хочете отримати татуювання змії залежить від ваших вимог. Немає конкретних місць, де такі татуювання повинні або не повинні бути фаршировані. Розміщення залежить від того, наскільки помітним має бути ваше татуювання. Якщо ви хочете похизуватися ним, то ваша рука і шия – ідеальні місця. Якщо ви хочете приховати татуювання – спина, груди, стегна. І останнє, але не менш важливе, розміщення також залежить від розміру татуювання ви вибираєте. Якщо татуювання велике, то ідеальними місцями на тілі стануть груди або спина.

Ідеї для змії татуювання

Татуювання змії, як не дивно, реалізується в безлічі стилів і варіантів застосування. Від фотореалістичних кобр і пітонів до мультяшного і нео-традиційного зміїного мистецтва. Однак ось кілька ідей для вашого першого або другого татуювання змії.

Читайте:  Значення татуювання колібрі

Чорно-біла татуювання змії

Змії – дуже дивні тварини, але вони мають дуже символічне значення в більшості релігій та інших вірувань. Найпопулярнішим з них є відродження. Змія є кривою на символі Інь і Ян, оскільки як чорні, так і білі змії представляють їх відповідні значення.

На додаток до очевидних символічних і метафоричних значень, які несе в собі це татуювання, воно також виглядає дійсно круто. Отже, крім крутого татуювання, у вас є шанс проявити себе в ролі якогось філософа, знаючи його значення.

тату-змія-6

Змії і троянди

Змії і троянди є одними з найбільш поширених видів татуювань змій. Змія разом з трояндами має велике символічне значення для любові і ненависті і змушує вас виглядати неймовірно похмуро і зухвало, тому це безпрограшний варіант. Так само, як троянди завжди були символом безсмертної любові, так і змія уособлює злі наміри і розбещеність цієї безсмертної любові.

Розміри таких татуювань не дуже великі і не дуже малі. Найчастіше роблю татуювання над ліктем, на спині або на стегнах. 

тату-змія-92

Змія зі стрілкою

Татуювання змії та стріли дуже особливе, оскільки це може багато чого сказати про людину. Вона символізує помсту або ненависть до чогось або когось. 

Татуювання набуває нео-традиційного стилю мистецтва, яскравих кольорів не використовується. Відсутність кольорового чорнила ще більше підсилює серйозність татуювання. Найчастіше роблять велике татуювання, щоб воно добре виглядало на тій частині тіла, де вона поміщається.

Маленькі змії

Татуювання маленьких змій підійде людям, які хочуть татуювання змії, але не хочуть мати агресивне або серйозне татуювання. 

Так як це спрощений варіант татуювання змії, його можна наносити в будь-якому місці і в різних розмірах.

Читайте:  Значення тату ворона

tatu-zmeya-54

Морська змія

Давайте зануримося в скандинавську міфологію. Йормунганд – величезний морський змій в скандинавській міфології. На тату зображена гігантська змія, що виходить з моря і сердито кричить.

Татуювання морського змія наноситься в основному в традиційному стилі з використанням мінімуму кольорів. Сама татуювання досить велика і краще нанести її на груди, плечі або спину. В цілому, це дивовижне татуювання, і воно дійсно може доповнити ваше тіло.

Зміїні лусочки

Більшість татуювань змій зображені з ножем або іншими предметами, але є дуже унікальні доповнення до татуювань змій – зміїні лусочки. На ньому зображені зміїні лусочки під вашою справжньою людською шкірою.

тату-змія-58

Яструб і змія

Яструби – дуже різнобічні мисливці, а їх найпоширеніша здобич – змії. Крім візуального представлення закону природи, татуювання також символізує боротьбу зі злом, так як яструб є символом сили і честі, тоді як змія тут символізує злі наміри.

Нео-традиційний стиль дійсно доповнює це татуювання, використовуючи такі кольори, як чорний, білий і червоний. Татуювання досить велике, тому відмінно буде виглядати або на спині, або на животі.

Уроборос Татуювання

Продемонструйте свої знання давньоєгипетської іконографії з цим неймовірно відомим символом Уробороса. Уроборос є символом, який представляє цілісність або нескінченність і по суті гігантська змія їсть свій власний хвіст. Уроборос має два різних типи, круговий і нескінченний символ, тому у вас є з чого вибрати.

З точки зору дизайну, всі татуювання Уробороса є досить спрощеними зміями з неймовірними деталями, а також деякими геометричними формами за ними. Що стосується кольору, багато художників не схильні додавати колір до цього татуювання, але ви можете спробувати щось інше, додавши колір за вашим вибором.

Читайте:  Значення тату кинджал та троянда

tatu-zmeya-33

Татуювання у вигляді кинджала і змії

Татуювання з кинджалами завжди роблять його прохолодним, але в поєднанні зі зміями роблять його захоплюючим. Татуювання кинджала і змії мають велике символічне значення. Кинджали часто символізують хоробрість, тоді як змії символізують зло, тому це татуювання символізує хоробрість перед лицем зла.

Це татуювання несе в собі дуже традиційний стиль, без використання кольору, який підкреслює серйозний характер. Він досить маленький і може добре поєднуватися з передпліччям, гомілками, телятами або навіть руками.

тату-змія-132

Нео-традиційна кобра

Кобри – одна з найстрашніших рептилій, а точніше, тварин у світі. Їх величезні розміри і масивні ікла обов'язково викликають мурашки по спині будь-якої людини. 

З використанням таких кольорів, як синій, жовтий, червоний і білий, татуювання буде неймовірно барвистим. Що стосується розміру, то він трохи довгий і відмінно буде виглядати на таких частинах тіла – передпліччях, телятах, стегнах, шиї і спині.

Татуювання змії з ліліями

Татуювання змії і лілії – незвичайне татуювання, воно має велике символічне значення. Лілія – це квітка, що символізує невинність і чистоту, на відміну від змії, яка символізує злий, злий умисел. Татуювання символізує розпад невинності і чистоти в руках чогось по-справжньому злого.

Татуювальники не використовують колір дуже часто, але ви можете спробувати в кольорі, а також підкреслити певні частини.

Висновок

Татуювання змій є одними з найбільш недооцінених татуювань. Вони можуть бути досить філософськими, якщо у вас є хороша ідея і гідний майстер.

Фото татуювання зі змією

Татуювання ескізи

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев