Значення тату сови

тату сови Тварини

Більшість людей відносять сов до рідкісних видів птахів. Для одних сови асоціюються з розумними і мудрими птахами, а для інших сови є втіленням містики. Ескізи татуювань із зображенням сов досить популярні серед любителів татуювань на тілі. Залежно від того, на якій частині тіла розташована тату сови, її значення можна пояснити.

Загальне значення тату сови

Сова – одна з найзагадковіших і містичних птахів. У всі часи вона викликала повагу серед людей, в поєднанні зі страхом. Загадковий нічний спосіб життя, зловісно світяться очі, страхітливий скиглій, незвичайні звички і мовчазний рух – ці дивовижні риси наділили сову містичною силою.

Сама жива птах вже є багатозначним символом. Оскільки вона веде нічний спосіб життя, її образ завжди був оповитий таємницею, що межує з містикою. А через те, що сова – хижак, їй приписували силу, жорстокість, безжалісність, кровожерливість та інші неприємні якості. Вона стала втіленням незрозумілого жаху, який захоплює людей перед невідомим, яке ховається в темряві, адже цей птах може бачити краще вночі, ніж вдень, і рухається абсолютно безшумно і швидко, як привид.

Татуювання сови на руці

Що ще означає незвичайне татуювання?

Ескізи зі совою – символ мудрості і розсудливості. Для багатьох людей намальоване татуювання стає талісманом проти всіляких злих духів, ворогів і злих думок.
Китайці вказують на негативне значення татуювання сови. Це означає смерть і нещастя. Такі думки засновані на тому, що китайська мудрість говорить про те, що пташенята сови можуть викльовувати очі власним матерям, коли хворі або виснажені.

Читайте:  Значення татуювання змії

Ескізи зі совою означають канібалізм, все тому, що сови – вбивці власних родичів. У православ’ї сова, намальована на тілі, означає зречення від Бога, невір’я і тягу до ненормативної лексики.
Значення татуювання сови в Індії говорить про вічне життя. За словами жителів, після його загибелі птах обов’язково перетворюється в іншу живу істоту і продовжує жити на грішній землі.

тату сови

Історія татуювань

Стародавня кельтська культура називала сову трупним птахом, провісником смерті. Серед китайців сова також втілювала все можливе зло: ян – руйнівний принцип, злочини і сама смерть. Навіть у Китаї їй приписували страшну звичку клювати очі своїм матерям.

А серед індіанців, наприклад, значення татуювання сови було тільки позитивним. Вона уособлювала велику мудрість і вважалася хорошим амулетом і надійним захистом. У міфології Стародавньої Греції і Римської імперії сова завжди супроводжувала Афіну, богиню навчання і мудрості. Вона також вважалася провидцем (можливо, через її здатність бачити в темряві) і в цьому контексті часто зображувалася на грецьких монетах. Звідси і всі європейські казки про «навчену сову», і її сучасні асоціації з мудрістю. Сова принесла в Росію своє позитивне значення – духовність і інтелектуальність.

Однак в інших традиціях образ цього птаха мав позитивне значення. Наприклад, північноамериканські індіанці наносили ритуальні татуювання із зображенням сови, бажаючи набратися мудрості і навчитися бачити приховане. Стародавні греки також вважали птицю мудрою – вона завжди сиділа на плечі богині Афіни, покровительки вчених.

татуювання сови на тілі

Значення татуювань сови в різних місцях застосування

Значення татуювання сови може дещо відрізнятися в залежності від того, до якої частини тіла її застосовує дівчина. Якщо малюнок колоти на ліву ногу, то це говорить про схильність до самоаналізу, пошуку прихованих запасів. Власниця татуювання не дуже задоволена існуючим порядком речей і хоче впливати на її життя. Татуювання сови на правій нозі означає, що дівчина вже обрала свій життєвий шлях і збирається рухатися по ньому, нікуди не повертаючи.

Читайте:  Значення татуювання колібрі

Значення тату сови на руці

Якщо на ліву руку нанести татуювання сови, то це еквівалентно висловлюванню «хочу, а значить, так і буде». Дівчина збирається робити те, що їй подобається, не звертаючи уваги на думки оточуючих. Зазвичай малюнок на цьому місці колоють рішучі і сміливі особи. Татуювання на правій руці – прагнення до самовираження, деяка жорсткість в діях.
Якщо наноситься татуювання сови на зап’ясті, то зазвичай малюнок грає роль особистого амулета. Він захистить свою коханку від негативних енергетичних впливів.

сова під рукою

Татуювання сови на шиї

Малюнок сови, нанесеної в цьому місці, говорить про те, що дівчина вважає себе винятковою, обраною, що володіє якимись унікальними здібностями.

Татуювання сови на шиї

Татуювання сови на грудях

Малюнок птиці на грудях говорить про те, що її господар має власну думку з будь-якого життєвого питання і не хоче сліпо підкорятися загальноприйнятим нормам. Таке татуювання є свого роду викликом для зовнішнього світу.

Татуювання сови на грудях

Татуювання сови на спині

Малюнок на цій частині тіла – це спосіб захисту від зовнішнього світу, і в той же час символ того, що власник татуювання прагне до домінування. Вона хоче таким чином активізувати свій внутрішній потенціал і продемонструвати його всім оточуючим.

Татуювання сови на спині

Висновок

Тату сова описується в самих різних значеннях. Але головне, з чим пов’язаний такий малюнок на тілі людини – це любов до ночі і всього темного, так як сова – нічний мисливець і веде, зокрема, тільки активний нічний спосіб життя.

Фото

Ескізи тату сови

Джерела: statuirovkoy.ru uniquetattoo.ru tattooha.com tatufoto.com tattoo-moscow.ru caitik.ru womanadvice.ru

Maya
Rate author
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Контакты тату мастера - Киев