Значення татуювання слона

znachennya tatuyuvannya slona 2 Значення татуювання слона Тварини

У більшості людей складається враження про слона як про повільну, неквапливу і важку тварину. Помилково порівнюючи його з черепахою і вважаючи, що слон незграбний, дуже багато хто в європейських і азіатських країнах не розглядають можливість татуювання слона, щоб нанести на їх тіло.

Ці думки про слона вкрай неупереджені. Щоб змінити уявлення про цю прекрасну тварину, досить дізнатися думку людей, які з ними працюють або живуть поруч. Наприклад, в Індії існує легенда про те, що слони в давнину, як і птахи, могли літати. Однак за свою любов до свободи і небажання підкорятися вони були прокляті старим відлюдником, назавжди позбавляючи слонів цього дару.

Загальне значення татуювання

Слони досить популярні тварини в світі. Їх можна побачити на гербах, монетах, не кажучи вже про різні релігійні образи. Навіть в фен-шуй це уособлення стабільності і успіху. Фігурка слона з піднятим стовбуром привертає прибуток.

Взагалі, слон – добрий, позитивний, але в той же час дуже серйозний символ, тому перед тим, як зробити таке татуювання, краще добре продумати речі, адже дуже часто міфології і легенди асоціюють його з богами і називають священною твариною.

Якщо розглядати міфологію і релігію різних народів, то слон користується найбільшою честю в Індії, так як уособлює бога Ганешу, який зображений з головою слона. Це божество допомагає людям знайти щастя, велику мудрість і впоратися з людськими пристрастями. В інших східних країнах це пов'язано з розумовою діяльністю, миром і самооцінкою. А в таких країнах, як Камбоджа, Бірма і Таїланд, слон вважається покровителем дощу і хорошого врожаю. Буддисти розповідають легенду про те, що королева Майя дізналася про свою вагітність з майбутнім Буддою зі сну, в який увійшов маленький білий слон.

Читайте:  Значення татуювання восьминога

Якщо дати загальний опис татуювання із зображенням слона, то можна виділити кілька основних моментів:

  • Несе в собі тільки позитивні якості;
  • Вважається чоловічим татуюванням;
  • підвищує особисті сили людини;
  • Гармонізує зовнішні і внутрішні процеси;
  • Дає впевненість у собі.

Значення татуювання слона

Значення слона в різних країнах

У сучасному світі, особливо в Європі, чомусь сформувалася якась помилкова думка про слонів як про незграбну, важку і немічну тварину. До певної міри образ слона можна прирівняти навіть до значення татуювання черепахи. Але якщо заглибитися в цю тему, подивитися на ідею слонів, з боку народів, що живуть поруч з ними, стає ясно зовсім навпаки. Як говорить знаменита індуїстська легенда, слони колись теж літали, як птахи, але потім були прокляті старим відлюдником і за це втратили свій чудодійний дар.

Тому не дивно, що татуювання із зображенням слона зустрічається в нашому регіоні набагато рідше, ніж в країнах Середньої і Середньої Азії, і, звичайно ж, серед народів африканського континенту. Слон – символ миру і дружелюбності, символ довголіття і мудрості, відданості і внутрішньої сили. У багатьох африканських країнах слон вважається найсильнішим, тому найбільш шанована тварина, а також в Індії і Китаї слон символізує верховну владу. Буддійська релігія приписує слонові властивості стабільності і духовного знання. 

Повертаючись до індуїзму, варто згадати слона Айраватату. Він проїжджає по всьому світу богом Індра. Також, за деякими легендами, наша планета спирається на бивні слонів. Чотири хороших гіганта забезпечують баланс Землі.

Серед африканців, азіатів, індійців і південноамериканців татуювання слона означає жорстокість і неприборканість, це зображення покликане налякати інших. З цього випливає, що багатогранне значення татуювання (татуювання) слон набуває завдяки різним географічним інтерпретаціям.

Читайте:  Тату кіт - значення та місця нанесення

татуювання слона

Фахівці в області глибинної психології вважають, що слон є уособленням мудрості, знань і сили, не пов'язаних з агресією. У той же час ряд народів Індії і Африка використовувати цей символ по-різному. Для них це нестримна елементарна сила, лють.

В цілому індуси мають дуже оригінальне ставлення до слонів. Це як змонтовані тварини, так і священні істоти. До речі, згідно з легендою, книга Махабхарати була написана з бивнем самого Ганеші. Він вважається божеством щастя, благополуччя і мудрості. Вважається, що саме він робить людей успішними. Тому багато підприємців в Індії звертаються до нього як до покровителя.

Не менш шановані слони є одними з прихильників буддизму. Згідно з легендою, королеві Майї приснився сон, в якому білий слон повідомив їй про швидке народження нового Будди. З тих пір тварина вважається одним з ключових символів в буддизмі, і уособлює любов до всього, розсудливість, співчуття. Це також ознака розуміння духовних істин і свободи від усіх матеріальних речей.

Татуювання слона на нозі

Значення татуювань для жінок і чоловіків

Для чоловіків:

Серед воїнів африканського і південноамериканського корінного народу поширене татуювання розлюченого слона з червоними очима і кров'ю з вух, що означає крайній ступінь злоби. Такі татуювання не дивують, адже слони в шлюбний період і період посухи або голоду часто нападають на людські села, часто розбиваючи химерні будинки аборигенів на шматки. Крім того, історія знає десятки випадків вбивства людей слонами.

В Індії деякі жителі міст, а найчастіше служителі храмів, можуть набивати зображення слонів з певних причин, хоча зазвичай індуїзм забороняє зображення на тілі. Це татуювання допускається, тому що символізує священну тварину нарівні з коровою. Татуювання (татуювання) наноситься на тіло на знак поваги до індійського бога з головою слона.

Читайте:  Що означає татуювання ластівки?

У Таїланді організатори прогулянки слонів набивають крихітне татуювання (татуювання) слона в області правої руки, щоб вказати на приналежність до досить рідкісної професії.

znachenie slon Значення татуювання слона

Для жінок:

Від значень в культурі і релігії ми плавно переходимо до символізму, характерного для татуювань. Відомо, що значення для дівчаток було більш загальним, ніж для чоловіків, і не має жорсткого посилання на країни.

Ця тварина для жінки є ознакою фертильності, фертильності, жіночої сили і здоров'я, необхідних для створення сім'ї. Це також ознака материнського захисту. Слон, захищаючи дітей, готовий на все. Сліпа лють закриває очі, позбавляючи його страху. Отже, татуювання слона жінки має саме таке значення. Зазвичай це роблять дівчата, які недавно придбали потомство, і демонструють свою безмежну любов до дітей.

Також жінки-аборигени колоють слонів, заморожують в агресивній позі або сурмлять по стовбуру. Таке татуювання означає, що жінка, як слон, в прагненні захистити своє потомство, не зупиниться ні перед чим. Цінність полягає в захисті.

tatu na spine devushki slony Значення татуювання слона

 

Загальна

Підводячи підсумок, ми можемо порадити татуювання, що символізує слона, людям, які хоробрі, активні, вольові і впевнені в собі. Він підкреслить і зміцнить розумові здібності, самооцінку і розсудливість, доповнивши все це величчю духу.

Якщо ви вирішили вибрати образ слона для нанесення на тіло, пам'ятайте, що слон є символом великої мудрості, священною твариною і входить до числа божественних сутностей.

Джерело: tattooha.com, statuirovkoy.ru, tatufoto.com, tattoosalon.moscow

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев