Що означає тату мушля

znachennya tatuyuvannya mushli Що означає тату мушля Предмет

Татуювання вони пов’язують нас на все життя з різними символами і знаками. Не всі люди перед нанесенням татуювання замислюються про його значення і про те, що ці барвисті символи здатні захистити нас, залучити удачу або, навпаки, наразити нас на небезпеку. У цій статті ми розглянемо значення тату мушля.

Загальне значення тату мушлі

Тату мушля – це не просто красивий малюнок, а особливе символічне зображення. Він несе в собі таємницю невідомих глибин моря і є сильним амулетом для свого власника. Хто підходить для такого образу і що він може розповісти про людину?

Татуювання із зображенням мушлі позначає жіночий принцип, родючість, процвітання, сексуальність, оновлення, нагадування про море і відпочинок, надійну любов, сім’ю, віру, успіх, самопізнання, єдність матеріального і духовного.

оболонка татуювання

Види татуювань мушлі

Говорячи про двостулкову мушлю, варто відзначити, що це виключно жіночий символ. Одним з найважливіших значень, в даному випадку, є родючість і багатство. Не дарма багато компаній використовують зображення мушлі в своїх логотипах. Це сприяє успіху в роботі. Таким чином, якщо ви «набиваєте» такий образ на тіло, то вас неодмінно чекає успіх в будь-якій справі, яку ви почнете.

Двостулкова оболонка

Також часто зустрічається татуювання з мушлями, яка закриває закрилки. Зверніть увагу, що, закриваючись, він віддалений від зовнішнього світу. Образ цього виду говорить нам про те, що людина любить «заходити в себе», розгадувати будь-які секрети. Мабуть, татуювання такого типу найчастіше підходять тим категоріям людей, які присвячують своє життя трудовому процесу або самовдосконаленню.

Мушля, закриваючись, віддаляється, немов відокремлена від зовнішнього світу. Такий образ розповідає нам про те, як йти всередину, розгадувати наші секрети, про самопізнання. Напевно, таке татуювання дуже підходить людям, які присвячують своє життя роботі над собою і самовдосконаленню.

Читайте:  Що означає татуювання ластівки?

татуювання панцира на нозі

Якщо мушля зображена спіралеподібно, то зображення говорить про те, що власник татуювання здатний поєднувати два принципи, що він домігся рівноваги, гармонії тіла і духу, а також готовий до свободи і ризику. З іншого боку, за аналогією з равликом спіраль такої раковини, зображена на тілі людини, може говорити про його розмірений характер, неспішність і насолоду життям.

Зовнішнє зображення мушліі її звук, що виходить з глибини, визначали інтерпретацію цієї мушлі як початку унікального, життєдайного звуку. Символ підійде людям, які люблять звук моря і просто красиву, чарівну музику. Це татуювання дуже підходить для творчих людей.

закрита оболонка

Історія тату мушлі

Мушля здавна зустрічається в легендах і міфах різних культур, і в загальному сенсі символізує жіночність, родючість, процвітання, сексуальну енергію, відродження. Крім того, морська мушля може банально нагадувати про море, яке для багатьох людей є місцем знаходження спокою, душевного спокою, рівноваги і відпочинку від щоденних проблем.

У давнину раковини незмінно супроводжували зображення Венери, яка, за переказами, народилася з морської піни або, за деякими легендами, з раковини. Римляни часто малювали Венеру, плаваючу в мушлі або тримаючи її в руках. Якщо в мушлю запрягають дельфіни, то аналогічне зображення символізувало колісницю богів водної стихії – Нептуна і Галатеї. На мушлях іноді їздить і богиня удачі Фортуна, яка також уособлюється з морем. У цьому сенсі тату мушля може означати красу, чарівність, морську силу, удачу.

шкаралупа з рогами

Висновок

Тату мушля підходять людям, народженим під стихією Води: Скорпіонам, Рибам і Ракам. Це також улюблений образ моряків, рибалок, серферів і просто всіх, хто любить море.

Фото тату

Ескізи

Джерело: tatufoto.com otatuirovkah.ru tattoofan.ru tattoofoto.club

Avtor
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев