Значення тату компас

татуювання компаса Предмет

Існує величезна кількість різновидів тату компас і інтерпретацій його значення. При цьому цей образ останнім часом досить рідкісний, але вишуканий і високохудожній. Цей знак має глибокий смисловий зміст.

Загальне значення тату компас

Зображення компасів не часто використовуються в тату-мистецтві, але далеко не безглузді татуювання. Найчастіше можна зустріти татуювання з наступними видами компасів: фен-шуй компас Ло Пань, рунічний компас вікінгів і звичайний, знайомий всім магнітний компас.

Далі розглянемо кожен з них, і визначте символічне значення татуювання компаса для кожного з випадків. Таке татуювання як до, так і зараз користується популярністю у моряків і мандрівників, так як компас завжди показує правильний шлях і не дозволяє заблукати в просторі. Звичайно, зараз цей пристрій не такий актуальний, як в минулому, але традиція набивання його образу збереглася.

Значення не змінилося. Тату компаса приписують здатність направляти людину по обраному життєвому шляху. Вказуючи на кардинальні точки, він не дозволить мандрівникові відійти від правильного напрямку. При цьому значення татуювання може бути близьким до функції амулета. Як такий амулет часто зображується скандинавський рунічний компас.

Він не тільки веде по життю, але і сприяє пошуку балансу в ньому.В даний час татуювання компаса означає впевненість і рівновагу, вірність і сталість, відданість і досягнення цілей. Тату компаса не несе ніякого негативного значення. Татуювання із зображенням звичайного магнітного компаса, винайденого китайцями для орієнтування на місцевості, є символом, що вказує на вісім частин світу.

Це татуювання ідеально підходить для мандрівників і шукачів пригод, а також всіх тих, хто захоплюється географією.

Читайте:  Значення татуювання змії

Компас на руці

Історія татуювань компаса

Можна виділити три типи зображень, а також значення тату компаса:

  1. Рунічний тип образу, так званий скандинавський, означає – пошук шляху, рух вперед, свобода вибору. Вважається, що руни несуть магічний сенс, допомагаючи власнику цього татуювання не відхилятися від життєвого шляху, допоможуть знайти вихід з життєвих труднощів. Відомо, що цей знак користувався особливою повагою серед древніх воїнів і мореплавців – вікінгів.
  2. Стародавні китайці, більш відомі як Luo Pan, інтерпретуються як один з найскладніших для розуміння геометричних знаків і символів за зображенням. Заснований на практиці Фен-Шуй. Це невід’ємна частина культурної спадщини китайської цивілізації. Татуювання Ло Пена служить символом руху вперед і внутрішньої впевненості, вірності і сталості, прагнення до знань.
  3. Звичайний, найсучасніший магнітний з розою вітрів, уособлює приналежність до морської професії, любов до свободи і подорожей, вірність, самовідданість і рух по наміченому курсу. Вони кажуть: “Вірний, як голка компаса на північ”. У татуюваннях зображення компаса використовується разом з іншими предметами морської тематики – якорями, картами, рульовим колесом і т.д. Компас вважається одним з найнеобхідніших винаходів, які допомогли людині розвиватися, завойовувати і відкривати нові землі. Крім того, цей пристрій ще не втратив своєї актуальності і корисності, дуже часто з’являється на логотипах, ідентифікує бренди і, звичайно ж, використовується за призначенням.

Тату компаса міцно увійшло в світ постійних образів на шкірі і вже встигло заслужити визнання як серед активних любителів морської або військової тематики, так і серед всіх, хто знайомий з символікою цього привабливого образу.

Компас з анкером

Значення татуювань компас для жінок і чоловіків

Для чоловіків:

Якщо татуювання компаса прикрашає чоловіче плече або спину, його можна охарактеризувати тільки з позитивного боку. Він принциповий, вірний своєму слову, вміє досягати своєї мети.
Це шукач чоловічої статі, який користується популярністю у жінок, але буде вірний тільки одному, своєму коханому. Найчастіше таке татуювання можна зустріти у моряків, експедиторів і мандрівників.

Читайте:  Тату ангел і демон: значення

компас у чоловіків

Для жінок:

Слід зазначити, що дівчата рідко наносять такий образ на своє тіло, так як були і є хранителями вогнища і рідко їздили в поїздки.
Однак, якщо ви натрапили на тату з компасом у дівчини, знайте, що це дуже рішуча людина, яка знає, чого хоче.

Вона вірна собі та своїм ідеалам. Така дівчина любить подорожувати і часті зміни місць, з нею важко нудьгувати. Вона надає великого значення своєму духовному розвитку.

тату компас у жінок

Висновок:

Ескізи татуювання компаса можуть бути різноманітними і мати більш сильний або легкий смисловий зміст, але це татуювання в будь-якому випадку буде мати величезну кількість шанувальників і цінителів. Людина, яка вибрала компас для прикраси свого тіла, ніколи не пошкодує про свій вибір, якщо останній був зроблений свідомо і обдумано.

Варто додати, що компас може вказувати на тернистий і складний шлях свого власника. Моряки, серця яких пов’язані з морем мотузками, найчастіше мають не найпростішу долю, тому компас для них – це не тільки робоча необхідність, але і нагальна потреба, яку вони реалізують через татуювання.

Знімок

Ескізи

Джерел:
tatufoto.com
tattooha.com
statuirovkoy.ru
uniquetattoo.ru
vse-o-tattoo.ru

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев