Значення тату годинник

тату годинник Предмет

Загальне значення тату годинник

Час – це єдине, що є у бідних і багатих, хворих і здорових, щасливих і не дуже хороших. За кожен раз позначає своє, але кожна людина хоча б раз у житті стикався з необхідністю оцінити його, адже дійсно, скільки часу, коли ви чекаєте, і як мало, коли ви запізнилися. Деякі особистості зважуються на татуювання і тим самим віддають належне честі часу. Годинник, обраний як татуювання, може багато розповісти не тільки своєму власникові, але і іншим. Досить часто таке татуювання наноситься на передпліччя. Це найбільш вдале місце на корпусі, де годинник буде виглядати дуже привабливо.

Слабкість нашого існування – це те, що таке татуювання може сказати. Але часто він має ще одне приховане значення, відоме тільки власнику. Так, стрілки годинника, застиглі в певному положенні, можуть нагадувати про минулу подію в житті, яка залишила серйозний відбиток на людській душі. Годинник може символізувати швидкоплинність часу для людей, швидкоплинність людського життя, це ознака того, що людське життя може зупинитися в будь-який момент і ніхто точно не знає їх майбутнього.

Друге значення тату годинника – це нагадування про якусь важливу, доленосну подію, яка розділила життя людини на «до і після». Це ознака того, що з певного моменту в житті моменту почався новий відлік часу, і власник татуювання хоче мати з собою завжди своєрідне нагадування про це. Вони наділені філософським мисленням і демонструють раціональність у всьому. Кожна хвилина їхнього часу витрачається з розумом. Приймаючи рішення, така людина вдумлива і розумна. Часто такі люди занурюються в думки про сенс життя.

Читайте:  Значення тату компас

Також цим малюнкам віддають перевагу ті, хто відраховує час від якоїсь значущої події в житті або до неї. А для когось татуювання годинника, навпаки, служить нагадуванням про те, що він ще живий, що у нього ще є час. Такий малюнок по-своєму спонукає татуювальника не витрачати свій час даремно, жити на повну і робити те, що хоче, пізнавати секрети життя, і просто насолоджуватися ним. Висловлює бажання зробити сьогодні все, що ви хочете відкласти на завтра, тому що завтрашній день ніколи не настане. Є тільки зараз.

Годинник без стрілок – це символ порожнього життя, існування, не наповненого подіями і не зігрітого спогадами. Безчасові годинники також робляться на знак жалю за втрачене життя або бажання перестати стежити за часом.

Образ пісочного годинника – це татуювання з особливим змістом, адже час не підпорядковується людині, а відведений на життя людини час, на жаль, не нескінченний, він нескінченно витікає.

Ескіз татуювання годинника, на якому корпус годинника прикрашений дорогоцінними каменями, є символом того, що людина спантеличена пошуком сенсу життя.

Зрештою, час насправді є найважливішою і найціннішою річчю, якою ми можемо володіти в цьому житті. Адже час – це міра руху, а вічність – міра перебування, а не навпаки. Тому поки ви ще живі, потрібно жити в русі і не витрачати час на дрібниці і непотрібні речі. Розумна людина завжди хоче оцінити і порахувати все, що відбувається, щоб наповнити кожну мить свого життя подіями, радістю і користю.

татуювання пісочного годинника

Татуювання годинників в різних країнах

У східній культурі такі тату годинника зустрічаються досить рідко, адже люди, що сповідують буддизм, конфуціанство мають особливі погляди на світ і шанують таке поняття, як реінкарнація.

Читайте:  Значення татуювання космос

У стародавній культурі час надавав великого значення і не просто. Годинник був символом неминучості, неможливості повернення або зміни чого-небудь. І тому цілком розумно не втратити його і наповнити життя радісними моментами, добрими справами, сенсом. Немає марної трати часу.

Серед греків в давнину годинник втілював ідеї неминучості і невблаганності, і був пов’язаний з такими богами: верховним богом, громоверцем Зевсом, Фемідою – богинею справедливості і ворожіння, Геліосом – богом сонця.

Дивитися на плечі

Що означає татуювання годинник для жінок і чоловіків

Тату годинника для жінок

Годинники – це часте явище на шкірі жінки, яка захоплюється татуюванням. Таким чином, жінки заявляють, що їм нема чого приховувати від інших. Вони чесні і відкриті для суспільства. Крім того, татуювання на тілі жінки означає, що вона цінує і проводить свій час правильно. Дама віддає перевагу порядку в розумі, в тілі і в будинку

Годинник без стрілок є недобрим сигналом для інших. Жінка втратила свою мету і сенс існування. Момент створення татуювання збігається зі складним періодом в житті його власника. Часто це пов’язано з втратою близької людини.

тазостегновий годинник

Татуювання годинника для чоловіків

Чоловіки схильні наносити на тіло татуювання набагато частіше, ніж жінки. Тому годинник на них можна спостерігати в більшій кількості. Такий знак прикрашає мислителів, філософів, поетів. Також татуювання можуть відзначити мандрівників, для яких характерна безстрашність і певна впертість. Останнє заважає їм ладнати з людьми, але вони ніколи не залишать своїх друзів без сторонньої допомоги.

годинник і компас

Висновок:

Важливо пам’ятати, що таємний сенс тату годинника полягає в управлінні часом свого життя, а бездумний вибір може кардинально змінити долю господаря і його ставлення до світу. Тому, перш ніж зробити собі татуювання із зображенням годинника, слід подумати про те, який заряд думок або енергії він повинен нести в собі, щоб направити потік життя в потрібне русло.

Читайте:  Значення тату факел

Джерело: tattooha.com, uniquetattoo.ru, tatufoto.com, toptattoo.ru, ratatum.com, barakatattoo.ru

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев