Християнські татуювання

xristiyanski tatuyuvannya 1 Християнські татуювання Символіка

Ставлення людей до Бога інстинктивне, і віра у Великого Творця охоплює багато людей. Християни завжди будуть прославляти Бога всіма можливими способами, навіть через татуювання на своїх тілах, що для них є найщирішим способом привести Христа в їхнє життя. Дослідники Біблії не бачать прямої заборони на татуювання, хоча процедура може здатися контркультурою та інвазивністю.

Популярність християнських татуювань зростає, а не падає, незважаючи на наявність багатьох інших видів татуювань. Хрести, розп'яття і грандіозні драматичні сцени, пов'язані з біблійними подіями, не такі вже й рідкісні.

Класичні портрети Ісуса Христа, з Дівою Марією або в компанії його апостолів, є найбільш популярними, так як їх можна зобразити в різних стилях і інтерпретувати. Біблійні сцени, такі як перетин Червоного моря, Терновий вінець, Таємна вечеря та багато інших, ідеально підходять для великих ділянок тіла, таких як спина і груди.

Біблійні уривки, які використовуються як татуювання, є ще одним ефективним інструментом, щоб з'єднати людей з їхніми духовними орієнтирами. Християни мають улюблені рядки Писань, які вони використовують для натхнення і просвітлення. Псалми, Старий і Новий Завіти багаті на надихаючі релігійні цитати.

Християнські татуювання

Варіанти християнських татуювань

Християнські татуювання, які використовують текст, будуть добре виглядати в чорному кольорі, в той час як зображення універсальні, вони можуть бути зображені як в чорному, так і в кольорі. Реалізм переважає в цьому жанрі татуювання, особливо при зображенні обличчя Ісуса Христа та інших біблійних особистостей. При зображенні біблійних подій і персонажів завжди виникає відчуття драми. Такі об'єкти, як розп'яття, хрест, голуб, риба, вода та інші, часто виконуються в сучасному стилі, племінному або геометрії для створення нових концепцій.

Читайте:  Тату ангел і демон: значення

Дерев'яний хрест

Міцність дерев'яного хреста полягає в впізнаваності елемента і насиченій текстурі дерева. Він настільки візуально і емоційно сильний, що не вимагає використання кольору для привернення уваги.

Поділ Червоного моря

Будь-який християнин вражений красою та історією цього біблійного оповідання. Відповідний стиль – реалізм.

Розарій (вервиця) на щиколотці

Звивисті намистини добре прилягають на щиколотці. Вервиця дає гарантію захисту.

Образ Ісуса Христа

Ніщо не може бути більш священним, ніж татуювання Ісуса Христа. Незалежно від обличчя або фігури Ісуса, вплив святості очевидний. Реалістичний підхід до зображення традиційний, хоча деякі пробують інші стилі, в тому числі абстрактні.

Християнське татуювання Ісуса

Значення християнських татуювань

Християнські татуювання використовують багато предметів як релігійні символи, які апелюють до умів та емоцій християн. 

Основними об'єктами з біблійним походженням є:

 • Хвиля – це вода, яка є важливою складовою хрещення. Вона являє собою чистоту і очищення в християнстві.
 • Фігурою полум'я свічки є вогонь, який служить світлом світу і Святим Духом.
 • Хрест є найбільш впізнаваним символом християнства. Вона являє собою найбільш доброзичливий акт в історії християнства – Ісус Христос був розіп'ятий на хресті, щоб врятувати людство від своїх гріхів.

Багато предметів, які використовуються в християнських татуюваннях, незважаючи на їх привабливість, мають глибокий духовний сенс. Ось деякі з них:

 1. Хрест – хрест є найбільш впізнаваним символом Бога. Християни розуміють священний сенс і важливість життя Христа. Всі віруючі вірять, що Ісус Христос, син Бога Отця, помер на хресті, щоб врятувати людство від гріхів. Хрест є символом вічної любові Бога до людства, рятівної благодаті, самовідданої жертви, сили і відкуплення.
 2. Лотос – тропічна рослина. Ніжний і ароматний квітка, незважаючи на те, що йому доводиться підніматися над водою і брудом. Відкритий квітка лотоса означає чистоту і просвітлення.
 3. Голуб – цей птах багатий біблійними, традиційними і культурними значеннями. У біблійній казці голуб одного разу дав зрозуміти Ноєві, що потоп закінчився. Птах повернулася в Ноїв ковчег з оливковим листом в дзьобі. Інцидент зображує голуба як символ спокою і спокою. Птах також асоціюється зі Святим Духом, в християнстві.
 4. Вода є визнаним символом християн. Вода є традиційним і універсальним символом життя практично у всіх культурах і релігіях. Послідовники синтоїзму, християни, мусульмани та євреї символічно очищаються за допомогою води. Сикхи підтверджують свою прихильність принципам своєї віри через церемонію посвячення, де вони п'ють суміш води і цукру під назвою амріт.
 5. Трикветра, символ, який іноді називають Троїцьким вузлом, символізує землю, море і небо. Ця віра має язичницьке коріння, але християни прийняли символ, що стосується Святої Трійці, Бога Отця, Сина і Святого Духа. Трикветра також може означати вічність.
 6. Дерева є нагадуванням про взаємозв'язок всіх життів на землі. Часто джерело сили і стійкості перед обличчям штормів, дерева також забезпечують укриття і харчування в циклі життя.
 7. Коми – Як елемент в християнських татуюваннях, знак символізує прихильність до життя. Вони вважають, що життєві труднощі і труднощі тимчасові і перемога попереду.
 8. Якорі. Ранні християни вважали якір символами спасіння, надії і вічного життя. Давньоримські катакомби, місце поховання християнських мучеників, містили епітафію з малюнками якорів.
Читайте:  Татуювання крил - значення, ескізи, фото

Татуювання Діви Марії

Ідеальне розміщення християнських татуювань на тілі

Християнські татуювання мають інший дизайн, що дозволяє розміщувати їх на будь-якій частині тіла. Найчастіше сцени з Біблії зображуються на спинах і грудях, що виходять за межі частин тіла. Обличчя Христа буде добре виглядати на спині, грудях, а також на передпліччі і біцепсі. Таємна вечеря, поміщена в дол руки.

Хрести є універсальними священними елементами, можна використовувати як великі, так і малі. Маленькі символи, вони гарні для ніг або навіть на зап'ястях або пальцях. Вервиця красиво виглядає на щиколотках.

Фотографії та ескізи християнських татуювань

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев