Татуювання в стилі Trash polka

tatuyuvannya v stili trash polka Татуювання в стилі Trash polka Стилі татуювань

Треш (від англійською: Trash) «треш» – це стиль, який може відображати привабливість найстрашніших речей. Недарма треш дослівно перекладається як «сміття», тобто щось базове, відразливе, те, що люди вважають не вартим не тільки уваги, але навіть перебування поруч.

Трохи фону

Реалістична Trash polka – яскравий і барвистий стиль татуювання, який створили Сімона Плафф і Волко Мершкі в Німеччині. Мершкі описує цей стиль як «поєднання реалізму і сміху, природного і абстрактного, технології і людяності, минулого, майбутнього, сьогодення, як протилежностей, які намагаються закликати вас до творчого танцю в гармонії і ритмі з тілом».

Волко і Сімона татуювання

Треш-полька поширювалася в основному в США і Європі. Тепер термін trash polka означає не тільки чорно-червоні татуювання, але і інші стрімкі, сміливі малюнки, часто включаючи хаотичні штрихи і абстрактні елементи. Зазвичай замість червоного використовують синій пігмент.

Але, як і будь-який художній напрямок, татуювання мають безліч стилів, і, як і інші, татуювання в стилі треш-польки має велику кількість своїх прихильників. Як правило, це люди, які заперечують банальність, яким огидно до точки нудоти правилами, нав’язаними суспільством. А бажання зробити татуювання в стилі треш – це не просто бажання вколоти незвичайну картину, це ще один спосіб кинути виклик суспільству, показати, що ви не такі, як всі інші.

Геть від одноманітності! Геть шаблони! Тільки їдьте, тільки треш!

Стиль Trash polka нагадує своєрідний колаж, в якому поєднуються елементи фотореалізму і натуралізму, а також геометрія, графіка, написи. Треш-полку добре характеризується таким поняттям, як контраст: простота графічних елементів контрастує з фотореалістичними деталями, червона – з чорною, щільно заповнена деталями шкіри – порожня.

Trash polka – це досить новий стиль, а також дуже сміливий, тому художників, що працюють в ній не так вже й багато. Більш того, вважається, що справжню можна назвати треш-горошок, зроблену тільки Волком і Сімоною, а все інше – просто імітація. Але може бути, що ці хлопці з buena Vista Tattoo Club створили новий стиль, навіть не припускаючи його.

Читайте також: Що означають татуювання зі слов’янською символікою?

Звідки взялася назва Trash Polka?

Якщо поставити назву на полицях, то виходить досить дивне поєднання. Якщо «реалістичним» все ж є чіткий реалізм, то саме тому треш-полька залишається питанням.

Читайте:  Татуювання в стилі Whip Shading

Trash polka, щось жорстоке і брудне. Тобто простими словами суворі будні нашого життя не прикрашаються. У вашому животі не буде милих плюшевих ведмедів і метеликів. Тому що реальність – це вбивства, наркоторговці на вулицях, нетрі та інші проблеми, з якими людство намагається безуспішно боротися вже більше ста років.

Полька – це швидкий танець, характерний для Європи, в якому зародився новий стиль. Саме ця простота, легкість і швидкість характеризують ескізи в стилі треш-польки.
Стиль почався з газетних і журнальних вирізок. Цей принцип зберігся і в наш час. Багато фотографій виглядають як ілюстрації або колажі фотографій. Тому часто використовуються написи у форматі заголовків і слоганів. Багато хто вважає, що татуювання в стилі треш-горошок є викликом сформованій культурі татуювань, а можливо, і суспільству в цілому.

У багатьох тату-салонах міста Києва можна замовити красиві і оригінальні ескізи. Якщо ви не знайшли підходящого варіанту в каталозі, подивіться фото в інтернеті. Є багато цікавих прикладів. Ні, ми не радимо вам копіювати існуючі роботи. Вони просто допоможуть вам придумати щось оригінальне.

Поєднання білого, чорного і червоного кольорів стало традицією. По суті, це все той же «газетний» формат, що виключає використання повнокольорового кольору. Майже завжди малюнки досить реалістичні, але деталь може бути будь-якою. В одній частині ескізу є об’єм, в іншій тільки контур. І від мистецтва до мистецтва ці параметри також можуть змінюватися.

треш-полька на руці

Особливості треш-польки в тату

Для багатьох відразливий, треш-горошок стиль, однак, має деяку внутрішню привабливість. Незважаючи на те, що вона зазвичай виражається проколюванням образів, досить неприємних для сприйняття звичайної людини, вона має безсумнівну владу над розумом. А люди, які дивляться на татуювання в стилі треш, зазвичай не можуть зрозуміти власних почуттів, оцінюючи, чи хочуть вони випромінювати вигук захоплення, або раз і назавжди відірвати його від шкіри господаря. Не дивно, що зображення зроблені в червоних і чорних тонах, іноді підвищуючи сприйняття.

Як правило, такі татуювання символізують страшні картинки: смерть, гниття, вульгарність, страх. Тому тільки сильні особистості, які звикли виділятися з натовпу, можуть зважитися на таке татуювання. Адже вони є носіями найсильніших образів, що володіють величезною силою, здатними «відкривати очі» на помилкові цінності і порожні, позбавлені будь-якого сенсу, формальностей.

Основними особливостями цього стилю є:

  • переважання червоних і чорних кольорів;
  • всупереч стандартам моди і суспільства;
  • протест проти ікон гламурного стилю.
Читайте:  Татуювання в стилі біомеханіка

Використання червоного і чорного кольорів не завжди означає щось криваве і гнітюче, ці відтінки використовуються для більш насиченої яскравості і контрасту зображення. Ескізи треш-польки включають в себе не тільки зображення черепів, рушниць і крові, але і це можуть бути зображення відомих особистостей, героїв мультфільмів або коміксів, тварин, птахів, метеликів, поєднання малюнка з написом, все, що бажає клієнт. Татуювання в цьому незвичайному стилі підходять як дівчатам, так і хлопцям, адже у них багато різних елементів.

Читайте також: Тату-написи латиною: що вони означають?

Значення татуювань в стилі треш-полька

Зрозуміти точне значення треш-горошок татуювання може бути важко. Одні малюнки можуть нести метафоричне значення, інші слід сприймати буквально. Серед власників таких татуювань є люди, які дуже різні.

Що означає трикутник з оком?

Для багатьох людей цей символ тісно пов’язаний з таємними товариствами, такими як масони. Але він має набагато давніші корені, ніж масони. Зокрема, його можна побачити в християнських храмах, а також в старих зображеннях іудаїзму. Для віруючих людей це символічний образ ока Божого, який завжди все бачить. Немає нічого, що пройшло б непоміченим від нього. Адже він є все і постійно в кожній точці Всесвіту, в кожній миті реальності, спостерігаючи за тим, що відбувається.

тату-трехш-полька-глазур

Татуювання треш полька трикутник з оком – фото

Для деяких представників сучасного суспільства це символ «Великого Брата», який стежить за кожною людиною, виключаючи будь-які прояви свободи.

Що означає годинник?

Наступний предмет, який часто зустрічається на ділянках , – це годинник в Trash polka. Вони можуть бути механічними стрілами, піском і навіть сонячними. Якщо поруч зображений череп, то це щось на зразок «memento mori». Тобто нагадування про те, що всі ми, на жаль або на щастя, смертні. Тому варто жити на сьогоднішній день, а планування часто розбивається підводними каменями обставин, в тому числі трагічних. Час – єдиний існуючий ресурс у світі, який має реальне значення. Тому що це моменти нашого життя. Їх не можна купити або продати, а вираз «час – це гроші» є найграндіознішою брехнею, створеною людьми.

vadim chekhmalin 9 Татуювання в стилі Trash polka

фото дивитися треш полька під рукою – фото

Популярні елементи в різних напрямках:

  • Популярні татуювань байкерів – вовк, рись, бик, орел, , ворон;
  • Море – якір, корабель з вітрилом, величезний восьминіг, акула;
  • Музичний – скрипковий клеф, нота, мікрофон або гітара;
  • Перо, павук на павутині або шукач снів;
Читайте:  Татуювання в стилі dotwork

Для таких зображень легко визначити значення треш-горошок татуювання. Люди намагаються показати свою прихильність до традиційних для своєї професії, або субкультурних поглядів, або показати, наскільки вони виділяються на тлі суспільства.

Існують також чоловічі та жіночі татуювання. З огляду на нюанси стилю, відрізнити їх один від одного дуже складно, враховуючи, що гламуру немає. Перш ніж зробити татуювання, варто з’ясувати його точне значення.

tresh-polka-na-pleche primer

Татуювання Trash polka жінка і чоловік – фото

Кожне треш-горошок татуювання може мати унікальне значення, зрозуміле тільки власнику. Якщо це індивідуальне завдання для художника, просто опишіть загальний сенс, повідомлення, і він інтерпретує інформацію в рамках стилю і власної техніки виконання.

На яку частину тіла краще наносити картину

Де найкраще виглядатиме таке татуювання? Традиційно найчастіше це робиться на руці. Конкретна ділянка залежить від розміру і форми ескізу. Щось краще виглядає на передпліччі, щось на зап’ясті (браслет). Окремо варто згадати рукав треш-польки.

треш горошок рука

Татуювання треш рукав полька – фото

Цей термін відноситься до великих татуювань, що покривають або всю руку від плеча до зап’ястя, або на передпліччя, лікоть і т.д. При цьому зображення наноситься таким чином, щоб його деталі розташовувалися не тільки на зовнішній, але і на внутрішній поверхні.

Великі малюнки, які наносяться виключно на плече, або починаються на цій ділянці, і закінчуються в залежності від особливостей ескізу, виглядають цікаво.

trash-polka-tattoo-na-pleche

Татуювання треш-полька на плечі – фото

Якщо малюнок досить великий, можна зробити його на боці, або на спині. Є ескізи, які займають всю верхню частину тіла, або груди / спину і руки. Деталі використовуються для переміщення від грудей до плеча, або від передпліччя через плече до області ключиці. Подібні переходи можливі з боку, спини або живота до ноги.

Добре знати: Як правильно доглядати за татуюванням

Підведення підсумків

Звичайно, Trash polka на руці не підійде ні для кого. Щоб полюбити цей стиль, потрібно помилуватися ним і повністю зануритися в таємничий світ треш-естетики.

Треш-полька підійде вам, якщо ви шукаєте масштабний малюнок, адже саме на великому «полотні» цей стиль виглядає дійсно варто. Головною перевагою Trash polka є можливість додати в татуювання багато деталей і значень, будь то символи, слова, малюнки. Це можливість не вибирати між реалізмом і постмодернізмом, а шанс об’єднати їх разом в гармонійному і нестандартному дуеті.

Фото татуювань в стилі Trash Polka

Ескізи татуювань в стилі Trash Polka

Джерело: barakatattoo.ru, tattoosalon.moscow, tatyirovka.ru

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев