Татуювання в стилі dotwork

tatuyuvannya v stili dotwork 1 Татуювання в стилі dotwork Стилі татуювань

Dotwork (англійська dotwork – "point work") – це особливий стиль боді-живопису, в якому малюнок складається з великої кількості точок. Відмінність стилю Dowork від інших полягає в тому, що головна роль в ньому відводиться дуже строгим орнаментам і геометричним формам.

Стиль Dotwork є одним з найскладніших у художньому татуюванні. Все, що ви можете створити малюнок з тільки крапки. Складні геометричні фігури і візерунки, реалістичні портрети, крихітні мінімалістичні малюнки – з точок можна відтворити будь-які зображення.

Крапкову роботу ще називають пуантилізмом або точковою технікою. Основні елементи, невеликі точки, наносяться з суворим дотриманням певного інтервалу. В основному Dowork використовується в тих випадках, коли малюнок, обмежений контуром, повинен бути темніше. Чим вище щільність точок, тим темніше відтінок. Іншими словами, точки створюють форму і роблять татуювання більш контрастним і насиченим.

Цікавим фактом є те, що ця методика використовується багатьма професіоналами як самостійна і лежить в основі багатьох татуювань.

Історія стилю крапкової роботи

Вважається, що техніка Dowork була винайдена англійцем Ксідом ле Хедом. Принаймні, це його особиста заява. Якщо він трохи нещирий, то, без сумніву, саме він приніс цій техніці величезну популярність: в даний час напрямок також нерозривно пов'язаний з ім'ям Xed le Head, як джинси з Леві Строссом. У 90-х роках минулого століття Ксед першим почав набивати татуювання у вигляді повторюваного орнаменту, використовуючи тільки геометричні форми.

Xed le Hedom

Насправді історія цього напрямку в татуюванні бере свій початок з давніх часів. Доказом стали печерні картини, знайдені в Африка і датовані сьомим або шостим тисячоліттям до нашої ери. Ці ілюстрації мали велике значення не тільки для археології, але і для історії татуювання. На них стародавні африканці зображували людей, шкіра яких була прикрашена візерунком з точок.

Читайте:  Татуювання в стилі біомеханіка

Дослідники з'ясували витоки сучасного творіння в живописі. Вважається, що натхненням стала робота неоімпресіоністів. Якщо бути більш конкретним, то роботи художників, які малювали на полотнах в кінці дев'ятнадцятого століття і використовували для цього технологію точкових штрихів. Поль Сіньяк, Люсьєн Піссарро, Анрі Кросс – ось деякі з натхненників татуювальників, які «просувають» творіння сьогодні.

Крапка часто використовується для релігійних татуювань. Татуювання завжди мали релігійні та духовні конотації в багатьох культурах (особливо азіатських або в племенах, таких як маорі). Татуювальник часто також шаман, цілитель. Вважається, що сто татуювань несуть енергію самостійно, і коли ви отримуєте конкретні символи татуювання, ви повинні знати, що ці символи можуть бути дуже сильними. Найчастіше такими татуюваннями є мандали (східні кругові візерунки), і традиційно вони виконувалися ручним методом. Також в дверному отворі часто можна зустріти портрети тварин, черепи, руку Хамса, мереживо, візерунки, інші символи і малюнки. Застосування крапки часто займає більше часу, ніж звичайна кольорова заливка. Якщо звернутися до художника, який використовує техніку ручної роботи, це займе ще більше часу. Але результат буде настільки красивим, що ви не пошкодуєте!

Особливості стилю Dowork

Татуювання в стилі точкової роботи не підходить любителям невеликих малюнків тіла, а тим більше мікроскопічних. Ця особливість пов'язана з самою технікою нанесення.

Створення засноване на принципах затінення. Щільність пікселів є найважливішим фактором при створенні креслення. Відстань між ними в татуюванні або збільшується, або зменшується. Частина малюнка тіла з більш щільною начинкою буде виглядати темніше тієї, де щільність нижче. Згрупувавши такі ділянки в межах одного зображення, майстер досягне своєї кращої виразності та ефективності.

Татуювання в стилі Dowork мають ряд переваг:

  • досить абстрактні, тому з часом не нудьгують;
  • мати більш фактурний і живий вигляд;
  • висока контрастність і читабельність з великої відстані, адже орнаменти будуються з просвітів шкіри, а не чітких ліній.
Читайте:  Татуювання в стилі Trash polka

Що ще цікаво в тату Dotwork є те, що в арсеналі майстрів інструменти не тільки фарба, але і … шкіра. Малюнки тіла, виконані в дусі школи новин або старої школи, мають колір, колір і ще раз колір. Тоді як часто основою для малюнка в дверях є не точки, а шкіра клієнта, яка з'являється через них.

Татуювання в стилі Dowork можна зробити практично в будь-якій колірній гамі, так як ніщо не завадить справжнім майстрам прагнути до ідеалу. Незважаючи на це, червоний і чорний все ще залишаються основними кольорами. Використовуючи всього 2 з цих кольорів, майстри здатні створити гучність і насиченість, які дозволять побачити оригінальну ідею клієнта в готовій роботі. Не варто виключати використання інших кольорів, але деякі (наприклад, жовтий і білий) в дверній кості виглядають дуже зів'ялими і практично непомітними, швидко в'януть. Виготовлення татуювання в стилі Dowork – складна і копітка робота, але результат просто приголомшливий.

фото доробок

Стиль точки не має кордонів, з нею можна виконати навіть таке масштабне татуювання, як портрет, який буде виглядати набагато ефектніше, ніж в будь-якому іншому стилі. Безсумнівним плюсом доробк-татуювань можна вважати їх абстракцію, щоб вони мали більш жвавий зовнішній вигляд і з часом не нудьгували.

Орієнтація на орнамент – одна з характеристик точкового робітника. Інші включають геометрію. За допомогою цієї технології на клієнта наносяться красиві татуювання-"комірці", "рукава", "браслети", настільки схожі на мереживо, більш-менш елегантні. Але хоча орнамент користується великою популярністю, можуть бути й інші предмети виконання техніки. Крім орнаментів в цій техніці, існують і інші предмети і елементи, що визначають контур зображення:

  1. зображення тварин, часто вовків, єнотів, оленів і птахів;
  2. зображення квітів, троянд виконані в стилі дошки виглядають дуже оригінально;
  3. форма зірок;
  4. різні ієрогліфи;
  5. портрети;
  6. пейзажні зображення.
Читайте:  Татуювання в стилі Whip Shading

Крапка може бути не основним стилем в малюнках. Його можна поєднувати з елементами, виконаними в дусі інших напрямків. Найчастіше в таких комбінованих образах Dotwork вторинний – він може служити фоном для татуювання в іншому стилі або обрамляти його.

Дивіться також: Татуювання в стилі затінення батога 

Тату майстер крапки, що це таке?

Татуювальникам, що працюють в стилі dodwork, доводиться будувати елементи в векторній графіці, розраховуючи ідеальну симетрію і ретельно продумуючи композицію. Результатом їх кропіткої роботи є масштабні татуювання. Маленькі картини майже ніколи не створюються з точок, тому що це не має сенсу: ідеальні точки виглядають тільки тоді, коли для них достатньо місця, адже при нанесенні малюнка враховується відстань між точками, яка в залежності від деталей малюнка збільшується або зменшується.

Для того щоб виконати малюнок в стилі творіння, татуювальник повинен бути дуже терплячим і дуже талановитим, щоб розмістити кожну точку в потрібному місці. Багато художників dotwork навіть відмовилися від тату-машин і виконують татуювання за допомогою ручної роботи методом (коли майстер проколює шкіру голкою пігментом, вручну ставлячи кожну точку). Dotwork – самостійний стиль, затінення і форми до 3D ви отримаєте через правильне розміщення точок. Ви не зможете отримати таке затінення з будь-яким іншим стилем. Техніка точкової роботи найчастіше використовується спеціально для геометричних татуювань, візерунків, а також татуювань релігійної і духовної тематики.

Стиль точкової роботи найкраще підходить для тих, хто хоче виділитися по-справжньому оригінальним розписом тіла. При такому тату буде забезпечена увага оточуючих, адже кожен малюнок, по суті, є унікальним шедевром.

Буде корисно: Правильний догляд за татуюванням

Фото татуювань в стилі Dotwork

 

Татуювання ескізи

 

 

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев