Татуювання в стилі Whip Shading

tatuyuvannya v stili whip shading Татуювання в стилі Whip Shading Стилі татуювань

Whip Shading — до експериментів!

VIP затінення – це техніка, яка затемнює певні області татуювання. Нанесення інструмента робить градієнт від щільної широкої лінії до невеликих акуратних точок. Готова робота виглядає дуже нетрадиційно, але реалістично. У більшості татуювань, зроблених за допомогою техніки VIPshading, відбувається плавний перехід від чорного до сірого і світлих тонів.

Whip Shading – це спосіб нанесення татуювання, в основному тіні, яка створюється за рахунок того, що голка затримується довше, ніж зазвичай в шкірі. Часто створюючи татуювання в такому стилі, майстри використовують роторні машини.

IMG 1134 Татуювання в стилі Whip Shading

Як правило, за допомогою техніки VIPShading намальована шерсть або оперення різних тварин, цей стиль також використовується для підкреслення будови рослини: дерева, квітки або просто листя, для надання натуралістичного вигляду. Крім статичних елементів, цей стиль може дуже добре передати вплив вітру, морських хвиль, відобразити дрібні деталі на шкірі, наприклад, зображення піску або зірок. Найбільш вдалою і популярною темою для боді-живопису, виконаної в стилі віпшадингу, є природа у всіх її проявах.

 

Особливості татуювання в стилі whip shading

Татуювання в стилі VIP Shading, можна виконати як графічну роботу, так і дуже реалістичну роботу, вражаючи в деталях, адже для частої голки, яку робить VIP Shading – це 3RL, найменша голкова пайка, що складається всього з 3 голок.

Такий стиль татуювання робиться з низькою швидкістю подачі голки. Невеликий відхід голки для носика чайки в цьому випадку є обов’язковим. Голка ставить великі жирові точки, часто і глибоко. Незважаючи на це, біль не такий великий, як при звичайному «кольоровому» татуюванні.

Читайте:  Татуювання в стилі dotwork

Для виконання татуювань в техніці VIP Shading знадобиться контурна машина з сильним ударом. У таких роботах не часто використовуються тіньові пігменти Грей Воша, а тільки чорний пігмент, з огляду на це, майстер повинен бути точно впевнений у своїх діях. Ви просто подивіться на роботу, що виконується в цій техніці, відразу ж закохаєтесь в них.

Коли майстер робить контури в VIP-затіненні, він робить їх різної товщини. Чітко заливають жирними смужками і акуратно проводять тонкі. Це дає контраст вже на початковому етапі роботи.

Змішувати з іншими стилями

У ряді випадків техніку можна змішувати: лінійна графіка, точкова робота, VIP-затінення в цьому випадку створюють особливий стан і настрій на картині, викликаючи оптичну суміш світла і тіні в очах глядача, що дозволяє повністю побачити всі деталі зображення на великій відстані, не напружуючи очі, щоб подивитися. Всі деталі видно чітко і яскраво.

При використанні Whip Shading паралельно з іншими техніками і стилями татуювань можна знайти дуже цікаві рішення для передачі, здавалося б, абсолютно стандартних і не особливо примітних малюнків.

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”]

Така техніка може дихати життям і надавати нового сенсу звичайним татуюванням. Крім природи, досвідчені татуювальники наносять на шкіру ефектні образи всіляких орнаментів і візерунків, які при правильному нанесенні виглядають дуже оригінально і привабливо.

Дуже важливо вибрати кваліфікованого майстра, який має досвід татуювання в стилі VIP-затінення. Дана методика досить складна і вимагає особливих навичок, уваги, кропіткої роботи, а також дотримання всіх норм при нанесенні малюнка на шкіру.

На сьогоднішній день в Україні набирає популярність Whip Shading, так як татуювання в цьому стилі виглядають нестандартно, цікаво і інтригуюче, вони приваблюють любителів боді-живопису різних вікових категорій. Застосовуючи VIP-затінення, можна реалізувати найсміливіші ідеї татуювань від різного роду орнаментів і абстракцій до натуралістичних образів тваринного світу і навколишньої природи.

Читайте:  Татуювання в стилі Trash polka

ЗНІМОК

Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев