Значення тату факел

тату факел Предмет

Сьогодні пропонуємо розібратися в значенні тату факела. Так називається спеціальний тип лампи, який здатний довго забезпечувати інтенсивне освітлення. При цьому світло не буде виходити на свіже повітря і навіть в негоду. Наші предки використовували різні сорти смоли, а також віск та інші речовини, які іноді були найпоширенішим покриттям для відблискового скелета.

Тут ви можете дізнатися про значення тату-факела, ознайомитися з фактами про значення та історію малюнка, переглянути популярні варіанти татуювання. Для тих, хто підбере основу для унікального ескізу і сформує ексклюзивний малюнок, пропонуємо, як доповнення, переглянути наступні розділи каталогу:

Історія тату факела

Колись давно наші предки використовували смолоскипи для сигналізації на кораблях. У ті часи вони були настільки ж важливі, як і зброя. Значна роль для них була відведена в різних релігійних судах, які пов’язані з культом вогню і сонця. Саме звідси походить використання смолоскипів у часи різних святкувань.

Греки під час елеусинських свят охороняли власні поля зі смолоскипами в руках. Отже, вони могли використовувати вогонь, щоб захистити свої поля від зла. Але в грецьких містах такі обряди мали релігійний характер. Вони любили використовувати смолоскипи в різних церемоніях в Афінах, де влаштовувалися перегони зі смолоскипами. Переможцем вважався той, кому вдалося бігти зі смолоскипом в руках, який не виходив на вулицю.

Цікаво, що люди вже давно роблять татуювання у вигляді факела. Найчастіше такі малюнки тіла підбирали ті, хто перебував у в’язниці. Також такий малюнок тіла часто робили як талісман або як хуліганське татуювання. При цьому кожен в такому татуюванні вкладав своє особливе значення.

Читайте:  Значення тату компас

Значення тату-факела в кримінальному середовищі:

 • очищення від минулих гріхів;
 • бажання бути звільненим з полону;
 • Надія на краще життя.

Малюнок часто доповнювався зображеннями оливкової гілки, висхідного сонця і різними написами. Поширені також варіанти тату факела, затиснутого в руці, зап’ястя якого прикуте кайданами з нависаючим ланцюгом.

Даний час

Часи змінилися, і сьогодні тату-факел більше не асоціюється з в’язницею і може бути зроблений будь-ким. Таке татуювання передбачає наявність великого, яскравого кольорового малюнка, обов’язково з палаючим вогнем червоного, оранжевого або синього кольору. Будь-який майстер татуювальник порадить саме такий ескіз, адже якщо вибрати невеликий малюнок, то фарби з часом можуть «поплавати». В даний час зображення факела виконані в різних стилях, доповнюючи його трояндами, черепами, стрілами і яскравими орнаментами.

Значення татуювання факела

Взагалі, тату факел – це чисто чоловіче татуювання. У кожної людини є свій пріоритет, закладає в татуювання його значення і значення. Для одних палаючий факел є символом свободи, величі і вічності, для інших – мужності, постійності і незалежності, для інших – символом духовності, Бога, поміркованості. Для когось це вогненна пристрасть, взаємна любов і навіть вірність, шлюб, сім’я, діти.

Кольорові зображення факела в даний час мають великий асортимент, їх дуже багато, різних розмірів і типів. Зазвичай факел зображується у вигляді окремої картини, але це може бути фрагмент великого фактурного малюнка або емблеми на тілі людини.

Люди, які прикрашають своє тіло татуюванням у вигляді факела, прагнуть до товариськості, свободи і незалежності, пізнання, надії і віри. Вони відрізняються силою духу і непохитною твердістю у своєму виборі, адже факел, а значить і палаючий вогонь, є одним з чотирьох елементів, небезпечних і всеруйнівних, що приносить як користь, так і шкоду. Тому власники таких татуювань завжди пильні і обережні, при поводженні з ними необхідно бути уважним і завжди бути напоготові.
тату факел

Читайте:  Значення тату годинник

Позначення тату факела для чоловіків

Чоловік, у якого на тілі татуювання у вигляді палаючого факела , як правило, дуже самостійний, серйозний і непохитний, відрізняється твердістю характеру, уважністю і чуйністю до близьких. Потрібно бути дуже обережним у своїх висловлюваннях при спілкуванні з такою людиною.

Найчастіше представники сильної статі вибирають чорно-білий візерунок тіла. Татуювання у вигляді факела для чоловіків означає:

 • любов до свободи;
 • незалежність;
 • сильний цілеспрямований характер;
 • душевність;
 • бажання створити сім’ю;
 • Кохання
 • Войовничості.

Татуювання у вигляді факела на міцному чоловічому тілі може розповісти про сильний цілеспрямований характер його власника.

Крім того, такий образ тіла іноді означає бажання створити сім’ю і знайти любов. Людина з таким татуюванням, ймовірно, має особливий внутрішній світ.

Такий малюнок тіла на тілі людини може розповісти про самостійний і в той же час душевний характер свого господаря.

Для чоловіків також підійдуть татуювання зі слов’янською символікою.

Значення для дівчат

Часто представниці прекрасної статі вибирають стильні татуювання із зображенням факела. Найчастіше жінки віддають перевагу кольоровим татуюванням в стилі старої школи. Такі малюнки тіла робляться жінками не тільки завдяки своїй красі, але і завдяки особливій символіці.

Ефектні татуювання із зображенням факела для жінки означають:

 • бажання створити сім’ю і знайти любов;
 • волелюбний характер;
 • незалежність від чужих думок;
 • душевність.

Недарма жінку називають «хранителькою вогнища» і порівнюють будинок з вогнем, чимось теплим і душевним. Саме тому татуювання зі факелом на тілі жінки означатиме душевність господаря, а також бажання створити міцну сім’ю і знайти любов.

Дама з таким татуюванням, ймовірно, має волелюбний характер і не залежить від чужої думки.

На якій частині тіла зробити татуювання Факел

Татуювання палаючих факелів найчастіше наноситься на передпліччя, плече, стегно або руку, дуже рідко – на груди або спину. Практично завжди ця татуювання відразу кидається в очі, звертає вашу увагу на людину, яка володіє нею.

Читайте:  Значення тату кинджал та троянда

В якому стилі зробити татуювання зі факелом

Існує безліч різних варіантів малюнків тіла, що зображують красивий факел. Перш ніж відправитися в тату-салон, важливо визначитися з бажаним образом тіла.

Татуювання із зображенням факела в старому шкільному стилі ефектно виглядає як на чоловічих, так і на жіночих тілах. Такий малюнок тіла відрізняється барвистістю і візуальною опуклістю зображення.

Добре виглядатиме татуювання факела в стилі треш-польки.

Не менш оригінальними є татуювання із зображенням факела в стилі реалізму. Такі малюнки тіла часто роблять представники сильної статі.

Крім того, можна зробити стильне татуювання зі факелом та іншими оригінальними елементами. Це можуть бути квіти, очі і багато іншого.

Джерела: tatufoto.com; tattoorating.ru; tattoo-photo.ru

 
Maya
Rate author
( No ratings yet )
Контакты тату мастера - Киев